وانت بار تلفنی

وانت بار تلفنی باربری طلایی تهران یک تجربه سریع و ارزان در زمینه حمل و نقل شهری و ارسال لوازم و اثاثیه است. انواع وانت بار و نیسان بار با تعرفه ارزان در کوتاهترین زمان ممکن در خدمت شماست

وانت بار تلفنی
وانت بار تلفنی

میز تحریر، مبلمان، یخچال و مواردی از این قبیل لوازم و وسایل را نمیتوان با پیک موتوری یا خودروی سخصی حمل کرد، تنها راه ارزان، سریع و مطمئن استفاده از وانت بار است. اگر در تهران زندگی میکنید حتما با مشکلات و دردسرهای کرایه وانت بار آشنا هستید. عدم وقت شناسی و بدقولی و از همه بدتر توافق اولیه و ثانویه بر سر کرایه از جمله این موارد است. اتوبار تهران ( باربری طلایی تهران ) بهترین و مطمئن‌ترین سرویس حمل بار و اثاثیه با وانت بار را برای شما عزیزان ساکن تهران فراهم آورده است تا با خیالی آسوده حمل و نقل مد نظر خود را انجام دهید.

خدمات وانت بار و نیسان بار تهران

اعزام وانت بار و نیسان در شمال تهران

لازم به توضیح است که به علت برخی محدودیت ها از جمله تعداد راننده و خودرو تمامی سرویس های وانت بار این مجموعه تنها از مبدا مناطق یک، دو و سه به سایر نقاط انجام میشود. بنابراین در صورتیکه خارج این محدوده هستید، با کمال تاسف قادر به همکاری با شما عزیزان نخواهیم بود. امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم با امکانات بیشتر تمامی کلان شهر تهران را تحت پوشش خود قرار دهیم.

جهت رزرو وانت بار و نیسان‌بار میتوانید با شماره تلفنهای ویژه خدمات وانت بار ( 22376513 - 88015012 ) تماس حاصل نمایید. اگرچه سایر شماره تلفنهای شرکت نیز پاسخگوی تماس شما عزیزان هستند.

بهترین وانت بار تهران

اعزام کارگر جهت حمل و جابجایی اثاثیه

گاهی موارد علاوه بر خودروی باربری نیاز به یک یا چند کارگر برای جابجایی برخی از اثاثیه سنگین و یا بزرگ دارید. باربری طلایی تهران قویترین و ماهرترین نیروی کار و کارگر باربری را در صورت درخواست به محل اعزام خواهد کرد.

ارسال کارتن و جعبه

در صورتیکه برای جابجایی اثاثیه و لوازم خود نیاز به کارتن دارید ضمن رزرو سرویس وانت بار میتوانید سفارش خود را برای دریافت کارتن اسباب کشی ثبت نمایید تا همراه با وانت بار یا نیسان بار با قیمت مناسب و ارزان برای شما ارسال شود.

وانت بار ارزان - تلفنی

نیسان بار

باربری طلایی با بهره گیری از ناوگان مجهز باربری سبک ( وانت بار، مزدا بار و نیسان بار ) با هدف رضایتمندی مشتریان خود همواره کوشیده است تا بهترین و مطمئن‌ترین سرویس های باربری و حمل‌و‌نقل شهری را به مشتریان خود ارائه نماید و از طرفی بدلیل محدودیت در تعداد وسائط نقلیه در برخی از مواقع ممکن است توانایی ارسال سرویس مورد نیاز شما را در وقت مقرر نداشته باشد. بنابراین در ادامه به معرفی برخی از همکاران خود میپردازد تا چنانچه نتوانستیم پاسخگوی محبت شما باشیم دستکم بتوانیم در صرفه جویی وقت شما شریک باشیم.

وانت بار زیبابار تهران

  • شماره تماس : 1720
  • دفتر باربری : ولنجک
  • محدوده فعالیت : شمال تهران و شمیرانات
  • وب سایت : zibabar.com

وانت بار و نیسان بار تکبار تهران

  • شماره تماس : 22142131
  • دفتر باربری : غرب تهران
  • محدوده فعالیت : سراسر تهران بزرگ
  • وب سایت : takbartehran.ir
وانت مزدا

وانت بارنیسان باروانت بار تلفنیوانت بار تهرانتلفن وانت باروانت تلفنیوانت بار ارزانمزدا بارتلفن وانتی

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات