جستجو

بیمه باربری و حمل و نقل

بيمه حمل و نقل کالا، قديمي ترين رشته در بيمه های بازرگانی است. در اين نوع بيمه خسارت های وارده در اثر وقوع خطرهای بيمه شده در مسير حمل جبران مي شود. بیمه حمل و نقل راه حلی مطمئن برای از بین ریسک های احتمالی است

بیمه باربری و حمل و نقل
بیمه باربری و حمل و نقل

بیمه های باربری

بیمه باربری داخلی : در بيمه باربري داخلي، مبدأ و مقصد حمل و نقل در ايران مي باشد. بيمه نامه هاي باربري داخلی را مي توان به چند شكل صادر نمود:

بيمه نامه باربری عمومي

شرايط اصلي بيمه و سرفصلهای اصلی حقوقي و تعهدات طرفين بیمه نامه تعين مي‏شود و با يك سرمايه بيمه‏ اي مشخص موافقت مي‌گردد كه اغلب شامل باربری های متعددي مي باشد و به همين دليل، قرارداد تا هنگامیكه سرمايه توافق شده از طريق جابجاییهاي متعدد به پايان رسد داراي اعتبار مي باشد.

بيمه نامه باربری با پوشش باز

با توافقي كه بين طرفین صورت میپذیرد هر يك هفته گواهي بيمه ازسوي  شرکت بیمه کننده صادر و حق بيمه متناسب با سرمايه هاي حمل شده از سوي بيمه گذار پرداخت مي گردد. در واقع تعداد دفعات حمل و نقل تحت پوشش بیمه قرار دارد و به این دلیل که زمان قرارداد معمولاً يكسال است، مذاكره و توافق مجدد در مورد آن ضروری نیست.

بيمه نامه باربری ساده

این نوع بیمه باربری براي حمل و نقل كالایی مشخص صادر مي گردد و در آن مشخصات کالای بيمه شونده طبق فرم پيشنهاد باربري در آن قيد مي گردد.

چرا از بيمه باربري استفاده کنیم ؟

در حال حاضر با پیشرفتهای تکنولوژی و صنعت حمل و نقل، از شدت بسیاری از خطرها در جريان حمل و نقل کاسته شده است اما افزايش حجم حمل و نقل کالاهای مختلف ريسك هاي بسياري را به بار آورده است. استفاده از بیمه حمل و نقل و باربری سبب میشود تا امنیت کالا و سرمایه شما در برابر خطرات احتمالی  و غیر قابل پیش بینی تامین شود.

اتوبار و باربری دربند

اتوبار و باربری دربند

باربری دربند : حمل و نقل لوازم و اثاثیه منزل با ماشین های بزرگ و موکت کاری شده و کارگران خبره و زبردست در زمینه اسباب کشی منزل و اداری، بسته بندی اثاثیه. همکاری با شما افتخار ماست

اتوبار گیشا

اتوبار گیشا

چرا اتوبار گیشا را انتخاب کنید ؟ اعتبار و کیفیت برتر همراه با قیمت و تعرفه مناسب تمام آن چیزی است که شما برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر نیاز دارید و همه آنچه که میخواهید در اتوبار گیشا متمرکز است. اتوبار گیشا - دفتر باربری طلایی -نماد حمل و نقل شهری و اسباب کشی است.( کوی نصر، فروزانفر، بلوچستان )

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر