فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه

تجهیزات بسته بندی اثاثیه : فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثایه منزل با کیفیت بسیار مناسب جهت اسباب کشی - انواع کارتنهای 5 و 7 لایه محکم ، چسب پهن، ماژیک، کارتن های رگال دارد، فوم، نایلون حباب دار و غیره. جهت سفارش با شماره تلفن های اتوبار طلایی تهران تماس حاصل نمایید.

فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه
فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه

لوازم بسته بندی اثاثیه

اسباب کشی هم دقیقا مانند هر کار دیگری نیازمند ابزار، لوازم و وسایل خاص خود میباشد که قبل از انجام آن باید نسبت به تهیه آن اقام نماییم. باربری طلایی به عنوان یک شرکت بزرگ و حرفه ای در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی کلیه لوازم مورد نیاز جهت یک جابجایی ایمن و حرفه ای را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد. برای خرید و دریافت لوازم بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی با ما تماس بگیرید.

کارتن های چند لایه

کارتن های مقوایی محکم و چند لایه ( 5 و 7 ) جهت جمع آوری و بسته بندی اثاثیه در پکیج های منظم و قابل حمل و در ابعاد گوناگون - مخصوص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه اداری و منزل. کارتن های بسته بندی مخصوص اسباب کشی با جلوگیری از آسیب های احتمالی و همینطور کاهش استهلاک اثاثیه در زمان حمل‎و‎نقل از مهمترین وسایل مورد نیاز در هر اسباب کشی است. کارتن اسباب کشی

کارتن های رگال دار ویژه البسه

کارتن های رگال دار برای جابجایی البسه در اسباب کشی مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت این کارتن اسباب کشی نسبت به کارتنهای معمولی بیشتر است و دقیقا مانند یک کمد لباس، از البسه محافظت میکنند. برای اینکه شما را قانع کنیم تا از کارتن های رگال دار در زمان اسباب کشی استفاده کنید کافیست بدانید که کارتن های رگال دار ظرفیت حداقل چند میلیون تومان لباسهای با قیمت متوسط را داراست ! و پس از اتمام اسباب کشی مجددا قابل استفاده هستند.

بسته های حمل رختخواب

اگر نمیخواهید رختخواب شما پس از اسباب کشی دچار آسب شوند بسته های حمل رختخواب بهترین وسیله برای بسته بندی شماست. آسیب دیدن یک تشک خوشخواب هزینه ای به مراتب بیشتر از یک پکیج حمل رختخواب برای شما خواهد داشت.

استرچ رپ

استرچ رپ نوعی پوشش نواری پلاستیکی با قابلیت کشسانی بالا است که معمولا از پلی اتیلن با چگالی پایین ساخته شده و برای پوشش و بسته بندی اطراف جعبه ها و کارتن ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بابل رپ

پوششی نایلونی و حباب دار جهت جلوگیری از خسارت در هنگام نقل. حباب های موجود در بابل رپ باعث ایجاد خاصیت ضد ضربه میشود.

سایر لوازم بسته بندی اثاثیه

ماژیک ، چسب پهن، لیبل و برچسب، انواع پوشال جهت بسته بندی اثاثیه شکستنی و سایر لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی اثاثیه

تصویر زیر نمونه ای از بسته بندی اثاثیه توسط متخصصین این مجموعه میباشد. برای مشاهده ویدئو و فراگیری نحوه استفاده از لوازم اسباب کشی از طریق ویدئو بسته بندی لوازم منزل اقدام نمایید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

برای خرید و دریافت لوازم و کارتن اسباب کشی و بسته بندی با شماره تلفنهای باربری طلایی تهران تماس حاصل نمایید. همچنین برای رزرو خدمات بسته بندی و اسباب کشی با ما در ارتباط باشید. شماره تلفنهای اتوبار طلایی پاسخگوی شما خواهد بود.

بابل رپ - نایلون حباب داراسترچ رپانواع کارتنهای بسته بندی

لوازم بسته بندیبسته بندی اثاثیهلوازم اسباب کشیخرید لوازم اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزللوازم اثاث کشی

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات