حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

باربری و حمل و نقل مبلمان نیاز به مهارت و تخصص دارد بویژه اگر هزینه زیادی را برای تهیه آن پرداخت کرده باشید یک بی دقتی کوچک ممکن است باعث خسارت و حداقل رنگ پریدگی چوب مبل یا پاره شدن پارچه و رویه مبل شود. حمل و نقل و بسته بندی مبلمان را به حرفه ای ها بسپارد.

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان
حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

باربری و حمل و نقل مبلمان

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان خود را به حرفه ای بسپارید و با خیالی آسوده و صد در صد تضمینی آنرا تحویل بگیرد !

مبلمان یکی از اثاثیه منزل است که نقش بسیار موثری در برقراری آرامش و آسایش در خانه را ایفا میکند.

اگر قصد خرید مبلمان دارید و یه میخواهید مبلمان خود را از مراکز تعمیر مبلمان تحویل بگیرید باید بدانید که حدود 10 در صد از از این وسایل در هنگام بارگیری و باربری آسیب میبینند و شما زمانی از این مسئله آگاه خواهید شد که دیگر کار از کار گذشته است و باز هم تعمیر مبل و احتمالا یک پروسه تکراری !

شما هزینه زیادی را صرف خرید یک مبلمان میکنید و کاملا منطقی است که هزینه ای را صرف بسته بندی و حمل نقل مبلمان کنید. تصمیم با شماست ! انتخاب یک سرویس مطمئن و معتبر با ضمانت و یا ریسک آسیب دیدن آن.

باربری طلایی با کادری مجرب و تجهیزات خاص بسته بندی مبلمان این اطمینان را به شما خواهد داد که کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد نخواهد شد.

نکات موثر در حمل مبلمان

  • باربری مبلمان نیاز به ماشین بزرگ حمل و نقل دارد که کاملا به عایق های ضد ضربه مجهز باشد.
  • دست اندازهای خیابان یک مسئله کاملا جدی است.
  • رانندگی صحیح یکی از مهمترین مواردی است که مانع از آسیب دیدن مبلمان شما خواهد شد.
  • حمل مبلمان به داخل منزل و عبور از راه پله، آسانسور و ... نیاز به دقت بسیار بالایی دارد.
  • بسته بندی مبلمان نقش بسیار موثری در انتقال صحیح آن دارد.
  • استفاده از لوازم باکیفیت در بسته بندی مبلمان لوکس یک انتخاب نیست !

بسته بندی مبلمان

وکیوم کردن مبل با استفاده از بهترین متریال موجود ( بابل رپ کیفیت بسیار عالی ، بدون بو ) و چند لایه ، استفاده از کاور و پوشش های مناسب بعلاوه تمهیدات لازم جهت چیدمان مبل در کامیونهای باربری توسط کادر حرفه ای بسته بندی مبلمان شما را بیمه خواهد کرد. صد در صد تضمینی

حمل مبلمان لوکس خود را به حرفه ای ها بسپارید

باربری طلایی با معتبرترین کارگاه های تعمیر مبل آشناست و روزانه 5 سرویس جابجایی مبلمان لوکس انجام میدهد. حمل و نقل مبلمان تخصصی است که به تجربه بالایی نیاز دارد و اتوبار طلایی تهران متخصص انجام این کار است. 

حمل مبلمان - بسته بندی مبلمانبسته بندی غیر اصولی مبلمانباربری مبلمانکاور و پوشش مناسب حمل مبلبسته بندی مبلمانآهسته و با دقت - جابجایی مبلمان

باربری مبلمانحمل مبلمانجابجایی مبلمانبسته بندی مبلمانحمل و نقل مبلمانبسته بندی مبلمان لوکسباربری مبلمان لوکسحمل مبلمان لوکس

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات