باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری

همه چیز آنلاین شده است حتی حمل و نقل و باربری ! نرم افزارها و اپلیکیشن های متعددی برای موبایل طراحی شده اند که با چند کلیک و تایپ چند کلمه همه کارهای مورد نیاز شما را انجام خواهند داد. با ادامه این یادداشت همراه باشید !

باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری
باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری

باربری آنلاین

نرم افزار را نصب میکنید » ثبت نام » مشخص کردن مبدا » مشخص کردن مقصد » و رزرو سرویس !

به همین راحتی ! امروزه همه چیز آنلاین است. همه جا صحبت از دنیای مجازی است. از خرید گرفته تا حمل و نقل و باربری.

در این مطلب چند اپلیکیشن باربری آنلاین را به شما معرفی میکنیم. توضیحات مرتبط با این اپلیکیشن ها مستقیما از وب سایت آنها اقتباس شده است.

اپلیکیشن بارکو

بارکو، اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار می باشد بطوری که تنها با چند کلیک میتوانید مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و خودرو باربری مورد نیاز را اعم از مینی وانت، وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیونت انتخاب کنید. همچنین اسباب کشی راحت و بی دغدغه از جمله خدمات بارکو بوده که توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده و مسلط به اسباب کشی و امور حمل، چینش و جابجایی بار انجام می شود.

آدرس وب سایت : https://baarco.ir

اپلیکیشن زینگ

سامانه جامع حمل و نقل کشوری با راه اندازی اپلیکیشن باربری زینگ، برای افرادی که به ماشین های سنگین از قبیل کامیون و تریلی نیاز دارند، امکان اعلام بار به صورت برگزاری مناقصه آنلاین را فراهم نموده است. تمام مراحل حمل و نقل و باربری در زینگ، بر بستر قوانین کشور و از طریق صدور بارنامه و بیمه نامه قانونی در 2500 نقطه در سراسر ایران صورت می پذیرد.

رانندگان وسایل نقلیه سنگین با عضویت در اپلیکیشن باربری زینگ می توانند بدون نگرانی از دستمزد واسطه ها، دستمزد مطلوب خود را برای حمل بار تعیین کرده و با اطلاع از بارهای روز آینده، بدون معطلی در مقصد، مجددا بارگیری نمایند.

متصدیان فعال در باربری و صاحبان شرکت های حمل و نقل نیز که به صورت سنتی در سیستم باربری فعال بوده و برای دیگران اعلام بار می نمایند، می توانند با اعلام بار از طریق زینگ، ضمن تعیین دستمزد مورد نظر برای وساطت، بارهای خود را به تمام رانندگان عضو زینگ اعلام نمایند.

آدرس وب سایت : http://www.zingapp.ir

اپلیکیشن کالابر

اپلیکیشن جامع باربری و حمل کالا

اطلاعات بیشتری در مورد این اپلیکیشن در وب سایت وجود ندارد و به نظر میرسد این سیستم در دست آماده سازی است.

آدرس وب سایت : http://kalabaar.ir

اپلیکیشن ترابرنت

ترابرنت؛ اولین بازارگاه اینترنتی حمل‌و‌نقل کالا درایران، بستری آنلاین و یکپارچه برای مدیریت ارتباط میان صاحبان کالا و رانندگان و هوشمندسازی سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای است. با استفاده از اپلیکیشن هوشمند ترابرنت، ‌صاحبان کالا،‌ باربری‌ها و ترخیص‌کاران می‌توانند اعلام بار کنند و رانندگان درخواست حمل بار را اعلام می‌کنند.

آدرس وب سایت : https://taraabar.net

آیا از اپلیکیشن های باربری استفاده کنیم ؟

اتوبار طلایی تهران در رابطه با استفاده یا عدم استفاده از این اپلیکیشن ها به هیچ عنوان پیشنهادی نمیدهد. چرا ؟

الف - بخشی از توضیحات ارائه شده توسط این اپلیکیشنها پوچ و بی اساس است. به عنوان مثال : عبارت اسباب کشی توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده که توسط یکی از این موارد به عنوان تبلیغ و ... ارائه شده بود چندین سوال را در ذهن ایجاد میکند

  • چه کسی آنها را آموزش داده است ؟
  • چه کسی یا نهادی مسئول نظارت بر آموزش های آنها بوده است ؟
  • آیا کارگرانی که برای اسباب کشی اعزام میشوند توسط این اپلیکیشنها ثبت نام میشوند ؟
  • تضمینی برای اعزام کارگران ثبت نام شده وجود دارد ؟
  • اساسا پروسه ای برای ثبت نام کارگران در این اپلیکیشن ها وجود دارد ؟

ب- اپلیکیشنهای موبایل به شدت در حال پیشرفت و توسعه هستند و ظاهرا هیچ چیز جلودار آنها نیست.


نوشته شده در تاریخ 9 بهمن 1396

آیا بهترین باربری تهران را میشناسید؟

در مطالب فوق ما سعی کردیم بدون جانب داری و بدور از هرگونه تعصب و طرفداری مهمترین و شاید بهترین‎ اپلیکیشن های باربری را به شما خوانندگان گرامی معرفی نماییم. در ادامه از شما میخواهیم تا با بهترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران آشنا شوید. کافیست تا مجموعه خدمات این شرکت را مطالعه نمایید. بهترین اتوبار تهران شایسته انتخاب شماست !

در مورد باربری آنلاین یا باربری اینترنتی بیشتر بدانید !

اپلیکیشن باربری بارکواپلیکیشن باربری زینگاپلیکیشن باربری ترابرنتاپلیکیشن باربری ترابرنتباربری آنلایناسباب کشی و باربری

باربری آنلایناپلیکیشن باربریباربری تهراناتوبار آنلایناپلیکیشن اندروید باربریاسباب کشی آنلایننرم افزار باربری

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید

اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد

اتوبار طلایی تهران ارائه کننده کلیه خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده جنت آباد میباشد. اتوبار جنت آباد خدمات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه مینماید.اتوبار جنت آباد بهترین انتخاب شماست. با ما تماس بگیرید.

اتوبار جردن

اتوبار جردن

اسباب کشی صد در صد تضمینی و حمل بار حرفه ای در شمال تهران و منطقه جردن با قیمت بسیار مناسب و غیر قابل رقابت. باربری جردن تا رسیدن به آرامش و انتهای اسباب کشی همکار و درخدمت شماست.

باربری مرزداران

باربری مرزداران

باربری مرزداران با 15 سرویس اسباب کشی در روز در محدوده مرزداران ! آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز و ساکن این محله میباشد. تعرفه و قیمت خدمات باربری مرزداران بر اساس نرخ اتحادیه و کارشناسی شده میباشد.

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه با بیش از 15 سال سابقه درخشان ارائه کننده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده زعفرانیه میباشد. اتوبار زعفرانیه تضمین کننده بهترین کیفیت خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل.

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر با قیمت مناسب و تعرفه ارزان با دقت و سرعت شگفت انگیز کارگران خبره اتوبار طلایی تهران. کیفیت بسته بندی اثاثیه اتوبار طلایی تهران تضمین سلامت اثاثیه شما در زمان بارگیر و حمل و نقل اثاثیه در غرب تهران است. با ما تماس بگیرید

اتوبار بهشتی

اتوبار بهشتی

باربری و اتوبار طلایی تهران بهترین خدمات باربری و اسباب کشی را در محدوده بهشتی با قیمت مناسب ارائه مینماید. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار بهشتی بهترین انتخاب شما خواهد بود. با ما تماس بگیرید.

باربری قیطریه

باربری قیطریه

بهترین باربری قیطریه با خدمات کامل اسباب کشی منزل و اداری و کامیونهای مجهز و مدرن مخصوص حمل اثاثیه یک تماس با شما فاصله دارد. کارگران حرفه ای بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه و قیمت مناسب راه حلی مناسب برای انجام یک اسباب کشی سریع و بدور از هر گونه خسارت است. اتوبار طلایی انتخاب اول شماست

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات