باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری

همه چیز آنلاین شده است حتی حمل و نقل و باربری ! نرم افزارها و اپلیکیشن های متعددی برای موبایل طراحی شده اند که با چند کلیک و تایپ چند کلمه همه کارهای مورد نیاز شما را انجام خواهند داد. با ادامه این یادداشت همراه باشید !

باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری
باربری آنلاین و اپلیکیشن های باربری

باربری آنلاین

نرم افزار را نصب میکنید » ثبت نام » مشخص کردن مبدا » مشخص کردن مقصد » و رزرو سرویس !

به همین راحتی ! امروزه همه چیز آنلاین است. همه جا صحبت از دنیای مجازی است. از خرید گرفته تا حمل و نقل و باربری.

در این مطلب چند اپلیکیشن باربری آنلاین را به شما معرفی میکنیم. توضیحات مرتبط با این اپلیکیشن ها مستقیما از وب سایت آنها اقتباس شده است.

اپلیکیشن بارکو

بارکو، اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار می باشد بطوری که تنها با چند کلیک میتوانید مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و خودرو باربری مورد نیاز را اعم از مینی وانت، وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیونت انتخاب کنید. همچنین اسباب کشی راحت و بی دغدغه از جمله خدمات بارکو بوده که توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده و مسلط به اسباب کشی و امور حمل، چینش و جابجایی بار انجام می شود.

آدرس وب سایت : https://baarco.ir

اپلیکیشن زینگ

سامانه جامع حمل و نقل کشوری با راه اندازی اپلیکیشن باربری زینگ، برای افرادی که به ماشین های سنگین از قبیل کامیون و تریلی نیاز دارند، امکان اعلام بار به صورت برگزاری مناقصه آنلاین را فراهم نموده است. تمام مراحل حمل و نقل و باربری در زینگ، بر بستر قوانین کشور و از طریق صدور بارنامه و بیمه نامه قانونی در 2500 نقطه در سراسر ایران صورت می پذیرد.

رانندگان وسایل نقلیه سنگین با عضویت در اپلیکیشن باربری زینگ می توانند بدون نگرانی از دستمزد واسطه ها، دستمزد مطلوب خود را برای حمل بار تعیین کرده و با اطلاع از بارهای روز آینده، بدون معطلی در مقصد، مجددا بارگیری نمایند.

متصدیان فعال در باربری و صاحبان شرکت های حمل و نقل نیز که به صورت سنتی در سیستم باربری فعال بوده و برای دیگران اعلام بار می نمایند، می توانند با اعلام بار از طریق زینگ، ضمن تعیین دستمزد مورد نظر برای وساطت، بارهای خود را به تمام رانندگان عضو زینگ اعلام نمایند.

آدرس وب سایت : http://www.zingapp.ir

اپلیکیشن کالابر

اپلیکیشن جامع باربری و حمل کالا

اطلاعات بیشتری در مورد این اپلیکیشن در وب سایت وجود ندارد و به نظر میرسد این سیستم در دست آماده سازی است.

آدرس وب سایت : http://kalabaar.ir

اپلیکیشن ترابرنت

ترابرنت؛ اولین بازارگاه اینترنتی حمل‌و‌نقل کالا درایران، بستری آنلاین و یکپارچه برای مدیریت ارتباط میان صاحبان کالا و رانندگان و هوشمندسازی سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای است. با استفاده از اپلیکیشن هوشمند ترابرنت، ‌صاحبان کالا،‌ باربری‌ها و ترخیص‌کاران می‌توانند اعلام بار کنند و رانندگان درخواست حمل بار را اعلام می‌کنند.

آدرس وب سایت : https://taraabar.net

آیا از اپلیکیشن های باربری استفاده کنیم ؟

اتوبار طلایی تهران در رابطه با استفاده یا عدم استفاده از این اپلیکیشن ها به هیچ عنوان پیشنهادی نمیدهد. چرا ؟

الف - بخشی از توضیحات ارائه شده توسط این اپلیکیشنها پوچ و بی اساس است. به عنوان مثال : عبارت اسباب کشی توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده که توسط یکی از این موارد به عنوان تبلیغ و ... ارائه شده بود چندین سوال را در ذهن ایجاد میکند

  • چه کسی آنها را آموزش داده است ؟
  • چه کسی یا نهادی مسئول نظارت بر آموزش های آنها بوده است ؟
  • آیا کارگرانی که برای اسباب کشی اعزام میشوند توسط این اپلیکیشنها ثبت نام میشوند ؟
  • تضمینی برای اعزام کارگران ثبت نام شده وجود دارد ؟
  • اساسا پروسه ای برای ثبت نام کارگران در این اپلیکیشن ها وجود دارد ؟

ب- اپلیکیشنهای موبایل به شدت در حال پیشرفت و توسعه هستند و ظاهرا هیچ چیز جلودار آنها نیست.


نوشته شده در تاریخ 9 بهمن 1396

آیا بهترین باربری تهران را میشناسید؟

در مطالب فوق ما سعی کردیم بدون جانب داری و بدور از هرگونه تعصب و طرفداری مهمترین و شاید بهترین‎ اپلیکیشن های باربری را به شما خوانندگان گرامی معرفی نماییم. در ادامه از شما میخواهیم تا با بهترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران آشنا شوید. کافیست تا مجموعه خدمات این شرکت را مطالعه نمایید. بهترین اتوبار تهران شایسته انتخاب شماست !

در مورد باربری آنلاین یا باربری اینترنتی بیشتر بدانید !

اپلیکیشن باربری بارکواپلیکیشن باربری زینگاپلیکیشن باربری ترابرنتاپلیکیشن باربری ترابرنتباربری آنلایناسباب کشی و باربری

باربری آنلایناپلیکیشن باربریباربری تهراناتوبار آنلایناپلیکیشن اندروید باربریاسباب کشی آنلایننرم افزار باربری

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی : ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی - بسته بندی اثاثیه با کیفیت عالی - دقت و سرعت و تعرفه مناسب - اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار فاطمی تجربه کنید.

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی

باربری در شیخ بهایی : اسباب کشی اداری و منزل، بسته بندی اثاثیه، کارگر باربری و اسباب کشی، وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون، کادر اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و حمل وسایل سنگین. یک تماس با باربری شیخ بهایی کافیست تا یک اسباب کشی سریع و آسان را تجربه کنید. با ما تماس بگیرید.

اتوبار اوین

اتوبار اوین

بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده اوین را از اتوبار اوین - اتوبار طلایی تهران - بخواهید. اتوبار اوین تضمین کننده سلامت بار شما تا مقصد میباشد.تنها یک تماس با خدمات برتر اتوبار طلایی تهران فاصله دارید!

باربری چیذر

باربری چیذر

جابجایی و اسباب کشی را با بهترین شرکت باربری چیذر تجربه کنید. کارگران حرفه ای و مجرب، کادر و مدیریت منسجم، تعرفه بسیار مناسب و مجموعه کاملی از انواع خدمات اسباب کشی و باربری شهری در تهران با کیفیت بسیار عالی و ممتاز

اتوبار قیطریه

اتوبار قیطریه

باربری و اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار قیطریه تجربه کنید. باربری طلایی تهران بهترین خدمات اسبابکشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را در محدوده قیطریه ارائه میکند. کافی است تماس بگیرید تا خدمات بینظیر اتوبار قیطریه را با قیمتی باور نکردنی تجربه نمایید!

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

اگر قصد اسباب کشی در محدوده شهرآرا را دارید، پروژه خود را به بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل و باربری منطقه 2 - باربری طلایی تهران - بسپارید. بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و اداری - سرویس دهی منظم و سریع، کامیونهای مخصوص اسباب کشی، کادر مجرب و متخصص برای باربری شهرآرا فقط در این مجموعه خواهید یافت

اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه یکی از بهترین شعب باربری و اتوبار طلایی تهران در محدوده فرمانیه است که بهترین خدمات باربری، اسباب کشی و بسته بندی را برای شما همشهریان عزیز ارائه میکند. خدمات با برترین کیفیت و قیمت مناسب را را از اتوبار فرمانیه بخواهید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات