حمل و جابجایی لوازم سنگین

حمل وسایل و اجسام سنگین : اعزام کارگر ورزیده، ماهر و نیرومند جهت جابجایی وسایل و لوازم سنگین منزل سلامتی شما و لوازم شما را تضمین میکند. اتوبار طلایی تهران پیشتاز ارائه خدمات اسباب کشی و باربری در تهران

حمل و جابجایی لوازم سنگین
حمل و جابجایی لوازم سنگین

حمل وسایل سنگین

هنگامی که مسئله حمل و جابجایی وسایل و لوازم سنگین وزن مطرح است مهمترین مسئله ای که به آن باید توجه کنید سلامتی است !

اگر سری به بیمارستانها و درمانگاه های شهر خود بزنید روزانه با موارد متعددی مواجه خواهید شد که در اثر زورآزمایی با لوازم سنگین اتفادق افتاده اند. بر اساس آمار و اطلاعات موجود بیش از 25 درصد از مشکلات و حوادث زمان کار ناشی از بلند کردن وسایل سنگین است. ضرب دیدگی، کوفتگی عضلات، شکستگی استخوان ، آرتروز و حتی مرگ ! از عواقب رعایت نکردن نکات ایمنی و نداشتن تجربه و مهارت است.

این اطلاعات به ما یادآور میکنند که اسباب کشی و حمل اجسام سنگین کاری است تخصصی و حرفه ای چرا که علاوه بر بلند کردن اجسام سنگین - بدون قدرت جسمانی ، دانش و ابزار مناسب - خطرات ناشی از تردید در راه پله ها نیز باید به آن افزوده شود.

برای بلند کردن و جابجایی اجسام سنگین - که گاهی ناچار به انجام آن هستیم - علاوه بر قدرت بدنی بالا و تمرین باید از روش ها و تکنیک ها مناسب استفاده کنیم. همچنین ابزارهایی وجود دارند که حمل اجسام سنگین را برای ما آسان و کم خطر میکنند. جالب است بدانید در حالت عادی آقایان تنها مجاز به بلند کردن اجسام سنگینی به وزن 23 کیلوگرم هستند و بلند کردن وزن بیشتر از این ممکن است به آسیب دیدگی ختم شود.

حمل وسایل سنگین را به متخصصین بسپارید

حمل وسایل سنگین یک تخصص است و اتوبار طلایی تهران متخصص این کار !

اعزام کارگر متخصص و نیرومند حمل اجسام سنگین در کلیه مناطق تهران و شمیرانات با قیمتی منصفانه. جهت حمل وسایل سنگین با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

لوازم و تجهیزات حمل وسایل سنگینحمل اجسام سنگینحمل وسایل سنگین - اسباب کشی

حمل وسایل سنگینحمل اجسام سنگینجابجایی تردمیلجابجایی گاوصندوقحمل پیانواسباب کشیباربری در تهرانشرکت باربریحمل بار سنگیناجسام سنگین

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات