کارگر باربری و اسباب کشی

اعزام نیروی کار حرفه ای اسباب کشی و متخصص باربری و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری به مناطق تحت پوشش خدمات باربری. اتوبار و باربری کاج متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه با همکاری بهترین کادر اسباب کشی ضامن کیفیت کار و عدم خسارت به اثاثیه شماست.

کارگر باربری و اسباب کشی
کارگر باربری و اسباب کشی

کارگر باربری

یکی از خدمات ویژه اتوبار و باربری طلایی تهران اعزام نیروی ماهر و کارگر اسباب کشی و باربری در تهران است.

به هر دلیل ممکن است تنها نیاز به نیروی کار برای جابجایی اثاثیه داشته باشید و شاید تنها بخواهید برای اسباب کشی به خانه ای نزدیک و یا حتی از طبقه ای به طبقه دیگر نقل مکان کنید.

در اینصورت شما احتیاج به سرویس ها و خدمات باربری معمول ندارید و تنها کارگر باربری تمام آنچیزی است که برای اسباب کشی نیاز دارید.

کارگر باربری و اسباب کشی که آموزشهای لازم را دیده است و از تجربه بالایی برای اسباب کشی برخوردار است میتواند کمک قابل توجهی برای موفقیت و همینطور تسریع در اسباب کشی شما شود.

تفاوت کارگر اسباب کشی با کارگر ساده

 • کارگر اسباب کشی و باربری دقیقا میداند شما چه انتظاری از او دارید.
 • کارگر اسباب کشی تفاوت اثاثیه منزل با وزنه و بار را میداند.
 • کارگر باربری میداند که چه وظیفه ای دارد و با شرایط اسباب کشی آشناست.
 • کارگر باربری متعهد، مسئولیت پذیر و کاردان است.
 • کارگر اسباب کشی و باربری نیرومند، صبور و با حوصله و دارای تخصص است.

شرایط و نحوه اعزام کارگر

1- کارگر باربری و اسباب کشی صرفا جهت جابجایی اثاثیه منزل و یا اداری اعزام میشود و هر مسئولیت دیگری به جز آنچه در شرح وظایف معمول یک کارگر اسباب کشی ذکر میگردد قابل قبول نیست.

2- جابجایی وسایل سنگین نظیر ساید بای ساید ، تردمیل و ... دارای هزینه ای جداگانه و با توافق خود او انجام میشود.

3- هزینه ایاب ذهاب تیم کارگران باربری بر عهده کارفرما است. ( هزینه ماشین از دفتر باربری طلایی به محل کار و بالعکس )

4- اگر نیاز به کارگر متخصص بسته بندی اثاثیه و یا حمل وسایل سنگین دارید قبلا با اتوبار طلایی تهران هماهنگ نمایید.

5- برای اعزام کارگر متخصص خدمات فنی اسباب کشی ( نصب لوستر و پرده، راه اندازی ماشین ظرف شویی و لباس شویی و ... ) قبلا با اتوبار طلایی هماهنگ نمایید. تمامی کارگران تخصص لازم برای انجام این کار را ندارند !

6- کارگران اسباب کشی و باربری شاغل در اتوبار طلایی به درخواست شما و برای انجام کار شما اعزام میگردند. در صورتیکه سرویس باربری خود را از شرکت دیگری دریافت کردید مسئولیت هماهنگی کارگران با راننده ماشین بر عهده شماست.

 1. با مدیریت اتوبار طلایی ( اپراتور تلفنی ) حتما هماهنگ شود
 2. کارگران اعزامی تحت فرمان شما هستند نه راننده خودروی یک شرکت باربری دیگر !!

هر چند که معمولا شرکتهای حرفه ای آموزش های لازم برای چنین شرایطی را به نیروی کار خود داده اند اما جهت جلوگیری از هر گونه تنش مسئولیت هماهنگی این کار بر عهده کارفرما خواهد بود.

7- اتوبار طلایی تهران زمان اعزام تیم کارگران باربری حتما یک سرپرست ( یکی از کارگران ) که مجربترین کارگران است برای هماهنگی هر چه بیشتر تعیین میکند که در بدو حضور خود را به شما معرفی مینماید و مسئول نحوه انجام صحیح کارهاست.

8- زمانیکه فقط به یک کارگر باربری نیاز دارید مشخصا بهترین و مجربترین نیروی کار برای شما اعزام میشود. در صورتیکه از نحوه فعالیت وی ناراضی هستید مشکلات خود را با دفتر در میان بگذارید.

9- کارگران باربری این مجموعه متعهد به رفتار حسنه و خوش اخلاقی هستند. هر گونه توهین و برخورد زننده با کارگران منجر به فسق معامله و خودداری از انجام کار میشود.

10- جابجایی اثاثیه حساس نظیر پیانو نیازمند تیم متخصص انجام آن کار است ! لطفا قبل از اعزام نیروی کار با مدیریت باربری طلایی هماهنگی کنید

به چه تعداد کارگر باربری احتیاج دارید ؟

شما به عنوان کارفرما تعیین خواهید کرد که به چه تعداد کارگر اسباب کشی و باربری نیاز دارید اما بصورت نرمال برای سرویس های اسباب کشی موارد زیر معمول است :

 • تخلیه و بارگیری کامیون : 3 تا 4 نفر کارگر
 • تخلیه و باربری گیری وانت بار : 2 نفر کارگر
 • اسباب کشی از یک طبقه به طبقه دیگر : 3 تا 4 کارگر
 • اسباب کشی نزدیک : 5 تا 8 نفر ( منظور اسباب کشی از یک خانه به یک خانه نزدیک در همان محل است )

هزینه کارگر اسباب کشی و باربری

 • کارگر اسباب کشی برای مدت 3 ساعت : 50 هزار تومان هر نفر
 • هزینه هر ساعت اضافه کار : 20 هزار تومان هر نفر
 • هزینه حمل وسایل سنگین بسته به جابجایی هماهنگ میشود

اتوبار و باربری طلایی تهران مجموعه کاملی از خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را ارائه مینماید و بهترین و نیرومندترین کارگران حرفه ای را در اختیار دارد و بصورت شبانه روزی آماده همکاری با شما عزیزان است. جهت اعزام کارگر باربری و اسباب کشی با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

کارگر باربریکارگر اسباب کشیکارگر باربری و اسباب کشیکارگر اسباب کشی و باربریاعزام نیروی کار اسباب کشیخدمات باربری و اسباب کشیکارگر باربریکارگر اسباب کشیکارگر باربری با رعایت پروتکل های بهداشتیاسباب کشی در کروناکارگر باربری و اسباب کشی

کارگر باربریکارگر اسباب کشیکارگر بسته بندیکارگر حمل بارخدمات باربریخدمات اسباب کشیباربری و بسته بندی اثاثیهکارگر اثاث کشیکارگر ساده

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات