زمان پکیج کردن اثاثیه

یکی از پرسشهایی که معمولا برای خانواده ها قبل از اسباب کشی مطرح است این است که چه موقعی پکیج کردن لوازم خانه را شروع کنند. در این مطلب به این پرسش پایخ داده میشود

زمان پکیج کردن اثاثیه
زمان پکیج کردن اثاثیه

بسته بندی وسایل معمولا زمان زیادی می برد ، اما اگر منظم باشید و از قبل برنامه خوبی داشته باشید میتوانید این زمان را کاهش دهید.

باید یک هفته قبل یا نهایتا 3 روز مانده به اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه خود اقدام کنید تا وقت کافی برای آنرا داشته باشید. اما اگر خیلی زود اینکار را انجام دهید با یک خانه بدون اثاثیه مواجه خواهید شد که برای هر کاری مجبور هستید یکی از بسته ها را باز کنید و از وسایل آن استفاده کنید.

 نکات بسته بندی لوازم منزل

  • کارتن اسباب کشی را آماده کنید. معمولا به کارتن های بیشتری از آنچه فکر می کنید نیاز خواهید داشت. می توانید آنها را به صورت رایگان از فروشگاه های مواد غذایی محلی یا از یکی از دوستان خود که اخیراً نقل مکان کرده است دریافت کنید یا اگر نمی خواهید صرفه جویی کنید کارتون اسباب کشی بخرید. خریدن کارتن اسباب کشی بخصوص در زمان پاندمی کرونا توسط اتوبار طلایی تهران توصیه میشود!
  • کارتن ها را با دقت برچسب گذاری کنید و بر روی آن محتوای داخل آن را بنویسید تا در زمان بارگیری و باربری بدانید که هر یک را در کجا باید قرار دهید. این موضوع به شما در چیدما اثاثیه نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد.
  • یک جعبه وسایل ضروری را بسته بندی کنید. این کار را باید صبح یا شب قبل از حرکت انجام دهید. این جعبه باید حاوی وسایل ضروری حمام مانند خمیر دندان ، شامپو ، صابون ، میله و پرده دوش و حوله و سایر ملزومات شبانه مانند روتختی ، پتو ، بالش و لباس خواب باشد. همچنین ، اگر نمی توانید بدون کافئین زندگی کنید ، قهوه ساز یا کتری چای و چای خود را بسته و آماده کنید.
  • تمام وسایلی که در یک اتاق هستند را در یک جعبه قرار دهید. به عبارت بهتر : ممکن است اثاثیه یک اتاق داخل یک کارتن جا نشود بنابراین وسایل داخل کارتن ها رو طوری بسته کنید که اثاثیه داخل آن مربوط به یک اتاق باشند و بهتر است با برچسب محل آن را نیز مشخص کنید!
  • در خانه خود یک "ایستگاه بسته بندی" داشته باشید. به جای شلوغ کردن هر یک از اتاق های خود با چند جعبه ، یک مکان را انتخاب کنید تا تمام وسایل بسته بندی شده را آنجا قرار دهید. این موضوع به شما آزادی عمل بیشتری میدهد و زمان بارگیری اثاثیه زمان کمتری را تلف خواهد کرد.
  • جعبه ابزار خود را در یک مکان مشخص نگه دارید تا هنگام حرکت مطمئن شوید که جعبه ابزار شما در دسترس باشد و زمانی که به آن احتیاج دارید دقیقا بدانید که کجا قرار دارد.
  • با باربری تهران تماس بگیرید تا به سرعت اثاثیه شما را محل جدید منتقل کند !
بسته بندی اثاثیهپکیج کردن اثاثیهبسته بندی لوازم

پکیج کردن اثاثیهبسته بندی اثاثیهکی بسته بندی کنیماسباب کشی

باربری اختیاریه

باربری اختیاریه

باربری طلایی تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در محدوده اختیاریه مییباشد. دفتر باربری اختیاریه همواره سعی دارد تا اسباب کشی را برای شما عزیزان تسهیل نماید. بهترین خدمات را از باربری اختیاریه بخواهید.

اتوبار بهشتی

اتوبار بهشتی

باربری و اتوبار طلایی تهران بهترین خدمات باربری و اسباب کشی را در محدوده بهشتی با قیمت مناسب ارائه مینماید. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار بهشتی بهترین انتخاب شما خواهد بود. با ما تماس بگیرید.

باربری زیبادشت

باربری زیبادشت

حمل اثاثیه منزل و کلیه خدمات اسباب کشی و بسته بندی توسط بهترین باربری زیبادشت ( دفتر منطقه 22 اتوبار طلایی تهران ) با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی. اتوبار طلایی تهران پاسخ اعتماد شما عزیزان را با خدماتی غیر قابل رقابت جبران خواهد کرد.

اتوبار نارمک

اتوبار نارمک

اتوبار طلایی تهران برترین و معتبرترین باربری در محدوده نارمک - شرق تهران - با ارائه خدمات باربری و اسباب کشی با کیفیت عالی و قیمت ارزان در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد. اتوبار نارمک بهترین انتخاب شماست.

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی

باربری در شیخ بهایی : اسباب کشی اداری و منزل، بسته بندی اثاثیه، کارگر باربری و اسباب کشی، وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون، کادر اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و حمل وسایل سنگین. یک تماس با باربری شیخ بهایی کافیست تا یک اسباب کشی سریع و آسان را تجربه کنید. با ما تماس بگیرید.

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه : بسته بندی اثاثیه منزل و باربری در صادقیه با سرویس های مجهز و مطمئن مجموعه بزرگ اتوبار طلایی تهران. قیمت مناسب، کیفیت برتر خدمات و کادر مجرب و مطمئن راهنمای شما جهت انتخاب یک شرکت باربری است. بهترین باربری تهران با یک تماس همراه شماست.

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک معتبرترین و بهترین شرکت باربری در محدوده ولنجک میباشد که خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه میکند. باربری در ولنجک را با خدمات اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات