زمان پکیج کردن اثاثیه

یکی از پرسشهایی که معمولا برای خانواده ها قبل از اسباب کشی مطرح است این است که چه موقعی پکیج کردن لوازم خانه را شروع کنند. در این مطلب به این پرسش پایخ داده میشود

زمان پکیج کردن اثاثیه
زمان پکیج کردن اثاثیه

بسته بندی وسایل معمولا زمان زیادی می برد ، اما اگر منظم باشید و از قبل برنامه خوبی داشته باشید میتوانید این زمان را کاهش دهید.

باید یک هفته قبل یا نهایتا 3 روز مانده به اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه خود اقدام کنید تا وقت کافی برای آنرا داشته باشید. اما اگر خیلی زود اینکار را انجام دهید با یک خانه بدون اثاثیه مواجه خواهید شد که برای هر کاری مجبور هستید یکی از بسته ها را باز کنید و از وسایل آن استفاده کنید.

 نکات بسته بندی لوازم منزل

  • کارتن اسباب کشی را آماده کنید. معمولا به کارتن های بیشتری از آنچه فکر می کنید نیاز خواهید داشت. می توانید آنها را به صورت رایگان از فروشگاه های مواد غذایی محلی یا از یکی از دوستان خود که اخیراً نقل مکان کرده است دریافت کنید یا اگر نمی خواهید صرفه جویی کنید کارتون اسباب کشی بخرید. خریدن کارتن اسباب کشی بخصوص در زمان پاندمی کرونا توسط اتوبار طلایی تهران توصیه میشود!
  • کارتن ها را با دقت برچسب گذاری کنید و بر روی آن محتوای داخل آن را بنویسید تا در زمان بارگیری و باربری بدانید که هر یک را در کجا باید قرار دهید. این موضوع به شما در چیدما اثاثیه نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد.
  • یک جعبه وسایل ضروری را بسته بندی کنید. این کار را باید صبح یا شب قبل از حرکت انجام دهید. این جعبه باید حاوی وسایل ضروری حمام مانند خمیر دندان ، شامپو ، صابون ، میله و پرده دوش و حوله و سایر ملزومات شبانه مانند روتختی ، پتو ، بالش و لباس خواب باشد. همچنین ، اگر نمی توانید بدون کافئین زندگی کنید ، قهوه ساز یا کتری چای و چای خود را بسته و آماده کنید.
  • تمام وسایلی که در یک اتاق هستند را در یک جعبه قرار دهید. به عبارت بهتر : ممکن است اثاثیه یک اتاق داخل یک کارتن جا نشود بنابراین وسایل داخل کارتن ها رو طوری بسته کنید که اثاثیه داخل آن مربوط به یک اتاق باشند و بهتر است با برچسب محل آن را نیز مشخص کنید!
  • در خانه خود یک "ایستگاه بسته بندی" داشته باشید. به جای شلوغ کردن هر یک از اتاق های خود با چند جعبه ، یک مکان را انتخاب کنید تا تمام وسایل بسته بندی شده را آنجا قرار دهید. این موضوع به شما آزادی عمل بیشتری میدهد و زمان بارگیری اثاثیه زمان کمتری را تلف خواهد کرد.
  • جعبه ابزار خود را در یک مکان مشخص نگه دارید تا هنگام حرکت مطمئن شوید که جعبه ابزار شما در دسترس باشد و زمانی که به آن احتیاج دارید دقیقا بدانید که کجا قرار دارد.
  • با باربری تهران تماس بگیرید تا به سرعت اثاثیه شما را محل جدید منتقل کند !
بسته بندی اثاثیهپکیج کردن اثاثیهبسته بندی لوازم

پکیج کردن اثاثیهبسته بندی اثاثیهکی بسته بندی کنیماسباب کشی

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران

بهترین اتوبار پاسداران با خدمات منحصر به فرد و ارزان و کیفیتی مثال زدنی تمامی خدمات مورد نیاز در یک اسباب کشی را در سریعترین زمان ممکن برآورده خواهد ساخت. کافیست با ما تماس بگیرید.

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه و شمال تهران با مناسب ترین قیمت ممکن و بالاترین استاندارد اسباب کشی توسط کادری از برترین و مجربترین کارگران حمل اثاثیه و بسته بندی لوازم منزل در تهران. تنها یک تماس با بهترین شرکت باربری تهران فاصله دارید!

اتوبار نارمک

اتوبار نارمک

اتوبار طلایی تهران برترین و معتبرترین باربری در محدوده نارمک - شرق تهران - با ارائه خدمات باربری و اسباب کشی با کیفیت عالی و قیمت ارزان در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد. اتوبار نارمک بهترین انتخاب شماست.

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

باربری محدوده ظفر

باربری محدوده ظفر

باربری ظفر - دفتر باربری طلایی تهران در منطقه 3 - یک انتخاب آگاهانه برای یک اسباب کشی آسان و مطمئن. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اداری، انواع خودروی باربری، اسباب کشی کامل با قیمت کارشناسی شده و تعرفه اتحادیه باربری تهران. اتوبار طلایی تهران بهترین گزینه برای باربری در ظفر

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران با ارائه خدمات کامل اسباب کشی ( بسته بندی ، جمع آوری ، بارگیری ،چیدمان) و تعرفه کارشناسی شده مناسبترین انتخاب و تضمینی است برای سلامتی اثاثیه شما.اتوبار نیاوران با بیش از25 سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی بهترین انتخاب شما خواهدبود.قیمت آخر باربری در نیاوران را ازما بگیرید

اتوبار ونک

اتوبار ونک

اتوبار ونک ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده ونک میباشد. اتوبار ونک متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس های ویژه اتوبار ونک به بخش خدمات مراجعه نمایید.

باربری قدس

باربری قدس

حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی اداری در محدوده میدان قدس با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون کمترین خسارت. اتوبار و باربری طلایی مطمئن‎ترین و منصف‎ترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران. اسباب کشی و باربری قدس را به حرفه ای ها بسپارید

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات