زمان پکیج کردن اثاثیه

یکی از پرسشهایی که معمولا برای خانواده ها قبل از اسباب کشی مطرح است این است که چه موقعی پکیج کردن لوازم خانه را شروع کنند. در این مطلب به این پرسش پایخ داده میشود

زمان پکیج کردن اثاثیه
زمان پکیج کردن اثاثیه

بسته بندی وسایل معمولا زمان زیادی می برد ، اما اگر منظم باشید و از قبل برنامه خوبی داشته باشید میتوانید این زمان را کاهش دهید.

باید یک هفته قبل یا نهایتا 3 روز مانده به اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه خود اقدام کنید تا وقت کافی برای آنرا داشته باشید. اما اگر خیلی زود اینکار را انجام دهید با یک خانه بدون اثاثیه مواجه خواهید شد که برای هر کاری مجبور هستید یکی از بسته ها را باز کنید و از وسایل آن استفاده کنید.

 نکات بسته بندی لوازم منزل

  • کارتن اسباب کشی را آماده کنید. معمولا به کارتن های بیشتری از آنچه فکر می کنید نیاز خواهید داشت. می توانید آنها را به صورت رایگان از فروشگاه های مواد غذایی محلی یا از یکی از دوستان خود که اخیراً نقل مکان کرده است دریافت کنید یا اگر نمی خواهید صرفه جویی کنید کارتون اسباب کشی بخرید. خریدن کارتن اسباب کشی بخصوص در زمان پاندمی کرونا توسط اتوبار طلایی تهران توصیه میشود!
  • کارتن ها را با دقت برچسب گذاری کنید و بر روی آن محتوای داخل آن را بنویسید تا در زمان بارگیری و باربری بدانید که هر یک را در کجا باید قرار دهید. این موضوع به شما در چیدما اثاثیه نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد.
  • یک جعبه وسایل ضروری را بسته بندی کنید. این کار را باید صبح یا شب قبل از حرکت انجام دهید. این جعبه باید حاوی وسایل ضروری حمام مانند خمیر دندان ، شامپو ، صابون ، میله و پرده دوش و حوله و سایر ملزومات شبانه مانند روتختی ، پتو ، بالش و لباس خواب باشد. همچنین ، اگر نمی توانید بدون کافئین زندگی کنید ، قهوه ساز یا کتری چای و چای خود را بسته و آماده کنید.
  • تمام وسایلی که در یک اتاق هستند را در یک جعبه قرار دهید. به عبارت بهتر : ممکن است اثاثیه یک اتاق داخل یک کارتن جا نشود بنابراین وسایل داخل کارتن ها رو طوری بسته کنید که اثاثیه داخل آن مربوط به یک اتاق باشند و بهتر است با برچسب محل آن را نیز مشخص کنید!
  • در خانه خود یک "ایستگاه بسته بندی" داشته باشید. به جای شلوغ کردن هر یک از اتاق های خود با چند جعبه ، یک مکان را انتخاب کنید تا تمام وسایل بسته بندی شده را آنجا قرار دهید. این موضوع به شما آزادی عمل بیشتری میدهد و زمان بارگیری اثاثیه زمان کمتری را تلف خواهد کرد.
  • جعبه ابزار خود را در یک مکان مشخص نگه دارید تا هنگام حرکت مطمئن شوید که جعبه ابزار شما در دسترس باشد و زمانی که به آن احتیاج دارید دقیقا بدانید که کجا قرار دارد.
  • با باربری تهران تماس بگیرید تا به سرعت اثاثیه شما را محل جدید منتقل کند !
بسته بندی اثاثیهپکیج کردن اثاثیهبسته بندی لوازم

پکیج کردن اثاثیهبسته بندی اثاثیهکی بسته بندی کنیماسباب کشی

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد تهران با کارگرانی زبده و نیرومند و ناوگان مدرن باربری و حمل و نقل شهری بهترین سرویس حمل و نقل و اسباب کشی را با قیمتی بسیار مناسب برای شما فراهم آورده است. با اتوبار یوسف آباد تفاوت را لمس کنید !

باربری تجریش

باربری تجریش

بهترین باربری تجریش با کادر متخصص مجموعه بزرگ اتوبار و باربری طلایی مناسبترین راه حل برای شماست. ما همواره به رضایتمندی شما مشتریان عزیز می اندیشیم و اعتماد شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو خواهیم بود. باربری در تجریش را به متخصصین ما بسپارید

اتوبار ملاصدرا

اتوبار ملاصدرا

اگر قصد اسباب کشی دارید، اتوبار ملاصدرا بهترین اتنخاب شماست. اتوبار ملاصدرا ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه اداری و منزل میباشد. کافیست تماس بگیرید تا اسباب کشی آسان و راحت را تجربه کنید.

باربری در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ باربری طلایی تهران کلیه سرویس های اسباب کشی نظیر بسته بندی اثاثیه، باربری شهری، باربری شهرستان از مبداء تهران-زعفرانیه و ... را با قیمتی منصفانه و غیرقابل رقابت و با کیفیتی بسیار بالا ارائه مینماید.

باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

اگر قصد اسباب کشی در محدوده شهرآرا را دارید، پروژه خود را به بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل و باربری منطقه 2 - باربری طلایی تهران - بسپارید. بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و اداری - سرویس دهی منظم و سریع، کامیونهای مخصوص اسباب کشی، کادر مجرب و متخصص برای باربری شهرآرا فقط در این مجموعه خواهید یافت

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک معتبرترین و بهترین شرکت باربری در محدوده ولنجک میباشد که خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه میکند. باربری در ولنجک را با خدمات اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید.

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی : ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی - بسته بندی اثاثیه با کیفیت عالی - دقت و سرعت و تعرفه مناسب - اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار فاطمی تجربه کنید.

اتوبار شهرک گلستان

اتوبار شهرک گلستان

با اتوبار شهرک گلستان، باربری و اسباب کشی مطمئن و ایمن را تجربه کنید. ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی منزل و اداری - بسته بندی تخصصی اثاثیه با قیمت مناسب - سرویس دهی شبانه روزی

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات