برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی یکی از مهمترین مراحل حمل اثاثیه منزل و نقل مکان است که بارها و بارها در این وب سایت و توسط دیگر همکاران اتوبار طلایی تهران بدان تاکید شده است. بسته بندی صحیح و اصولی اسباب کشی یعنی 90 درصد موفقیت در انجام یک باربری منزل و حمل اثاثیه ! با اتوبار طلایی همراه باشید

برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !
برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !

یکی از مهمترین پرسش هایی که اغلب از همکاران ما در زمان اسباب کشی پرسیده میشود این است : آیا واقعا پکیج اثاثیه لازم است ؟؟!

نه تنها باربری طلایی که سایر شرکتهای متخصص اسباب کشی نیز بخوبی میدانند که ضامن موفقیت در یک باربری و حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه بصورت صحیح و اصولی است. حتی اخیرا شرکتهایی که صرفا کار باربری را انجام میدادند متوجه اهمیت این موضوع شده اند و کمترین تردیدی ندارند که راز یک اسباب‌کشی موفق بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی با دقت و ظرافت هر چه تمام است. با توجه به مقدمه فوق دلایل ضرورت بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی را در شکلی خلاصه و نسبتا کلیشه ای شرح خواهیم داد.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

مزایای فراوانی دارد و صد در صد به نفع جیب شما و باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد. بگذارید در یک مثال ساده این موضوع را شرح دهیم و سپس به ذکر دلایل متعدد این موضوع بپپردازیم

یک ست مبل گرانبها یا نسیبتا گران را برای اسباب کشی در نظر بگیرید. اگر بر حسب تصادف گوشه ای از مبل شما با دیوار برخورد کند و دچار رنگ بپریدگی شود چقدر باید هزینه بپردازید تا مبل بصورت اولیه تعمیر شود.

ما به شما میگوییم :

  1. هزینه حمل بار به کارگاه تعمیر مبل
  2. هزینه رنگ کاری یا طلا کاری مبل
  3. هزینه حمل بار از کارگاه تعمیر مبل به منزل جدید

خودتان تخمین بزنید : حداقل 700 هزار تومان اگر همه چیز بخوبی پیش برود و نمای مبل شما تغییر چندانی نداشته باشد ! بگذریم که ممکن است مدتها زمان برای یافتن یک رویه کوبی و تعمیر مبل خوب در تهران صرف کنید.

حالا فرض کنید که در زمان حمل نقل یخچال ساید بای ساید شما گرفتار صانحه شود.( که در هر اسباب کشی ممکن اتفاق بیفتد )

خب اگر تا این قسمت از مطلب را مطالعه کرده باشید احتمالا با ما هم عقیده خواهید بود که بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی ضروری است. حتی اگر تمام اثاثیه شما بیمه شده باشد !

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل چه مزیتهایی دارد

  • بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی اولا یاعث کاهش استهلاک بسیاری از وسایل نظیر وسایل چوبی، مبلمان و دستگاه های بزرگ برقی میشود.
  • بسته بندی اثاثیه مانع از سردرگمی در زمان باز کردن و چیدمان اثاثیه میشود
  • بسته بندی صحیح و اصولی باعث کاهش زمان بارگیری و چیدمان میشود
  • بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی مانع از گم شدن اثاثیه شما میشود.

اگر مطالب اشاره شده در بالا را قبول ندارید کافیست تا یک اسباب کشی بدون بسته بندی اثاثیه را تجربه کنید !

اتوبار طلایی تهران به عنوان بهترین و برترین شرکت بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی :

  1. توصیه موکد بر انجام اینکار دارد ( حال بوسیله خودتان یا بواسطه نیروی حرفه ای این مجموعه ) و معتقد است که بدون پکیج اثاثیه هیچ شانسی برای اسباب کشی صحیح وجود ندارد.
  2. اگر وسایل خود را بسته بندی نکردید و قصدی برای انجام آن ندارید لطفا از خدمات سایر شرکتهای باربری استفاده کنید. ما خود را موظف به حفظ سلامتی بار و اثاثیه شما میدانیم و بدون بسته بندی اثاثیه وسایل شما را جابجا نخواهیم کرد.
  3. بسته بندی اثاثیه توسط خودتان یکی از راه های موثر در کاهش هزینه اسباب کشی است. فقط محکم و با منطق بسته بندی کنید.

ویدئو بسته بندی اثاثیه منزل

لطفا برای مشاهده ویدئو های بسته بندی توسط اتوبار و باربری طلایی تهران بر روی شماره ویدئو کلیک نمایید.

در تمامی صفحات این وب سایت میتوانید نمونه کارهای بسته بندی اثاثیه را بصورت ویدئو و یا تصویری مشاهده نمایید.

اگر میخواهید بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی را به شرکتهای باربری معتبر تهران بسپارید اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب شماست. تصاویر زیر نمونه ای از نحوه انجام کار توسط نیروهای متخصص باربری طلایی است.

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلبهترین شرکت بسته بندی اثاثیهبسته بندی اسباب کشیبسته بندی و پکیج اثاثیهبسته بندی اثاثیه در تهرانبسته بندی و پکیج لوازم منزلبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلپکیج و بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیهبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندیپکیج اثاثیهشرکت اتوباراتوبارحمل اثاثیه منزلباربری منزلشرکت بسته بندی

اتوبار مجیدیه شمالی

اتوبار مجیدیه شمالی

اتوبار مجیدیه شمالی بهترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را به صورت تضمینی و با قیمتی بسیار مناسب برای ساکنین محترم ین منطقه ارائه میکند. اتوبار مجیدیه شمالی، باربری مطمئن و ایمن. با کا تماس بگیرید.

باربری محدوده ونک

باربری محدوده ونک

حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری در محدوده ونک از نیایش تا یوسف آباد و از جردن تا کردستان با تعرفه کارشناسی شده و پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه. کارگران خوش برخورد و توانا

اتوبار چیذر

اتوبار چیذر

اتوبار طلایی تهران با ارائه کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری در خدمت شما ساکنین محترم منطقه چیذر میباشد. ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری به شهرستان را از اتوبار چیذر بخواهید. اتوبار چیذر انتخابی مطمئن!

باربری در گیشا

باربری در گیشا

باربری گیشا با سابقه و رزومه مطلوب و درخشان کلیه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در گیشا را با کیفیتی عالی و قیمت نازل به همشهریان ساکن محدوده گیشا - کوی نصر - ارائه مینماید. اتوبار گیشا پیشرو در صنعت حمل و نقل شهری و اسباب کشی اداری و منزل با 35 سال فعالیت مستمر و موفق در جلب رضایت مشتری

باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

اگر قصد اسباب کشی در محدوده شهرآرا را دارید، پروژه خود را به بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل و باربری منطقه 2 - باربری طلایی تهران - بسپارید. بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و اداری - سرویس دهی منظم و سریع، کامیونهای مخصوص اسباب کشی، کادر مجرب و متخصص برای باربری شهرآرا فقط در این مجموعه خواهید یافت

باربری دیباجی

باربری دیباجی

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با بهترین باربری دیباجی یعنی حضور آرامش و اطمینان خاطر در یک پروژه سخت! اسباب‎کشی یک تخصص است و اتوبار طلایی تهران بهترین و حرفه‎ای ترین شرکت حمل‎ونقل و باربری در تهران است. قیمت مناسب و کیفیت برتر در خدمات باربری را با ما تجربه کنید.

باربری در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ باربری طلایی تهران کلیه سرویس های اسباب کشی نظیر بسته بندی اثاثیه، باربری شهری، باربری شهرستان از مبداء تهران-زعفرانیه و ... را با قیمتی منصفانه و غیرقابل رقابت و با کیفیتی بسیار بالا ارائه مینماید.

اتوبار نارمک

اتوبار نارمک

اتوبار طلایی تهران برترین و معتبرترین باربری در محدوده نارمک - شرق تهران - با ارائه خدمات باربری و اسباب کشی با کیفیت عالی و قیمت ارزان در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد. اتوبار نارمک بهترین انتخاب شماست.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات