برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی یکی از مهمترین مراحل حمل اثاثیه منزل و نقل مکان است که بارها و بارها در این وب سایت و توسط دیگر همکاران اتوبار طلایی تهران بدان تاکید شده است. بسته بندی صحیح و اصولی اسباب کشی یعنی 90 درصد موفقیت در انجام یک باربری منزل و حمل اثاثیه ! با اتوبار طلایی همراه باشید

برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !
برای اسباب کشی لوازم را بسته بندی کنید !

یکی از مهمترین پرسش هایی که اغلب از همکاران ما در زمان اسباب کشی پرسیده میشود این است : آیا واقعا پکیج اثاثیه لازم است ؟؟!

نه تنها باربری طلایی که سایر شرکتهای متخصص اسباب کشی نیز بخوبی میدانند که ضامن موفقیت در یک باربری و حمل اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه بصورت صحیح و اصولی است. حتی اخیرا شرکتهایی که صرفا کار باربری را انجام میدادند متوجه اهمیت این موضوع شده اند و کمترین تردیدی ندارند که راز یک اسباب‌کشی موفق بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی با دقت و ظرافت هر چه تمام است. با توجه به مقدمه فوق دلایل ضرورت بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی را در شکلی خلاصه و نسبتا کلیشه ای شرح خواهیم داد.

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

مزایای فراوانی دارد و صد در صد به نفع جیب شما و باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد. بگذارید در یک مثال ساده این موضوع را شرح دهیم و سپس به ذکر دلایل متعدد این موضوع بپپردازیم

یک ست مبل گرانبها یا نسیبتا گران را برای اسباب کشی در نظر بگیرید. اگر بر حسب تصادف گوشه ای از مبل شما با دیوار برخورد کند و دچار رنگ بپریدگی شود چقدر باید هزینه بپردازید تا مبل بصورت اولیه تعمیر شود.

ما به شما میگوییم :

  1. هزینه حمل بار به کارگاه تعمیر مبل
  2. هزینه رنگ کاری یا طلا کاری مبل
  3. هزینه حمل بار از کارگاه تعمیر مبل به منزل جدید

خودتان تخمین بزنید : حداقل 700 هزار تومان اگر همه چیز بخوبی پیش برود و نمای مبل شما تغییر چندانی نداشته باشد ! بگذریم که ممکن است مدتها زمان برای یافتن یک رویه کوبی و تعمیر مبل خوب در تهران صرف کنید.

حالا فرض کنید که در زمان حمل نقل یخچال ساید بای ساید شما گرفتار صانحه شود.( که در هر اسباب کشی ممکن اتفاق بیفتد )

خب اگر تا این قسمت از مطلب را مطالعه کرده باشید احتمالا با ما هم عقیده خواهید بود که بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی ضروری است. حتی اگر تمام اثاثیه شما بیمه شده باشد !

بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل چه مزیتهایی دارد

  • بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی اولا یاعث کاهش استهلاک بسیاری از وسایل نظیر وسایل چوبی، مبلمان و دستگاه های بزرگ برقی میشود.
  • بسته بندی اثاثیه مانع از سردرگمی در زمان باز کردن و چیدمان اثاثیه میشود
  • بسته بندی صحیح و اصولی باعث کاهش زمان بارگیری و چیدمان میشود
  • بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی مانع از گم شدن اثاثیه شما میشود.

اگر مطالب اشاره شده در بالا را قبول ندارید کافیست تا یک اسباب کشی بدون بسته بندی اثاثیه را تجربه کنید !

اتوبار طلایی تهران به عنوان بهترین و برترین شرکت بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی :

  1. توصیه موکد بر انجام اینکار دارد ( حال بوسیله خودتان یا بواسطه نیروی حرفه ای این مجموعه ) و معتقد است که بدون پکیج اثاثیه هیچ شانسی برای اسباب کشی صحیح وجود ندارد.
  2. اگر وسایل خود را بسته بندی نکردید و قصدی برای انجام آن ندارید لطفا از خدمات سایر شرکتهای باربری استفاده کنید. ما خود را موظف به حفظ سلامتی بار و اثاثیه شما میدانیم و بدون بسته بندی اثاثیه وسایل شما را جابجا نخواهیم کرد.
  3. بسته بندی اثاثیه توسط خودتان یکی از راه های موثر در کاهش هزینه اسباب کشی است. فقط محکم و با منطق بسته بندی کنید.

ویدئو بسته بندی اثاثیه منزل

لطفا برای مشاهده ویدئو های بسته بندی توسط اتوبار و باربری طلایی تهران بر روی شماره ویدئو کلیک نمایید.

در تمامی صفحات این وب سایت میتوانید نمونه کارهای بسته بندی اثاثیه را بصورت ویدئو و یا تصویری مشاهده نمایید.

اگر میخواهید بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی را به شرکتهای باربری معتبر تهران بسپارید اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب شماست. تصاویر زیر نمونه ای از نحوه انجام کار توسط نیروهای متخصص باربری طلایی است.

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلبهترین شرکت بسته بندی اثاثیهبسته بندی اسباب کشیبسته بندی و پکیج اثاثیهبسته بندی اثاثیه در تهرانبسته بندی و پکیج لوازم منزلبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزلپکیج و بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیهبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندیپکیج اثاثیهشرکت اتوباراتوبارحمل اثاثیه منزلباربری منزلشرکت بسته بندی

اتوبار مجیدیه

اتوبار مجیدیه

باربری مجیدیه (جنوبی و شمالی) با ماشینهای مدرن و جدید و بهترین کارگران اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه تنها یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. اتوبار طلایی تهران ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در تهران. بهترین باربری شرق تهران شایسته انتخاب شماست !

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی: ارائه کننده برترین خدمات اسباب کشی و باربری با قیمتی مناسب. ماشین های باربری مجهز و مدرن. بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای. سرویس دهی 24 ساعته.

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه

اتوبار فرمانیه یکی از بهترین شعب باربری و اتوبار طلایی تهران در محدوده فرمانیه است که بهترین خدمات باربری، اسباب کشی و بسته بندی را برای شما همشهریان عزیز ارائه میکند. خدمات با برترین کیفیت و قیمت مناسب را را از اتوبار فرمانیه بخواهید.

باربری شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان

اسباب کشی باربری در محدوده شهرک گلستان و منطقه 22 تهران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بسیار عالی و دقت بالا. بهترین اتوبار و باربری تهران شایسته انتخاب شماست

باربری صادقیه

باربری صادقیه

باربری در صادقیه : اسباب کشی بی نقص و کاملا حرفه ای را با خدمات طلایی باربری طلایی تهران تجربه کنید. ما همواره و در همه حال رضایتمندی شما مشتریان عزیز و گرانقدر را سرلوحه تمامی فعالیتهای خود قرار داده ایم. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب شماست.

اتوبار ملاصدرا

اتوبار ملاصدرا

اگر قصد اسباب کشی دارید، اتوبار ملاصدرا بهترین اتنخاب شماست. اتوبار ملاصدرا ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه اداری و منزل میباشد. کافیست تماس بگیرید تا اسباب کشی آسان و راحت را تجربه کنید.

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه ( باربری طلایی تهران ) برترین سرویس اسباب کشی کامل با قیمتی مناسب و تعرفه ای غیر قابل رقابت راه حل مطمئن شما برای انجام اسباب کشی و باربری شهری در محدوده اقدسیه تهران است. خدمات بینظیر و منحصر به فرد اتوبار اقدسیه با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا. با ما تماس بگیرید !

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات