منطقه 22 تهران

منطقه 22 شهرداری تهران بزرگترین منطقه شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است. این منطقه از شمال به کوه های البرز، از شرق به رودخانه کن، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و اتوبان تهران کرج، و از غرب به تقاطع بزرگراه خرازی و اتوبان تهران – کرج منتهی میشود.

منطقه 22 تهران
منطقه 22 تهران

منطقه بیست و دو تهران

منطقه 22 تهران، منطقه ای نوساز است که اغلب محله ها و ساخت و ساز آن ها به سه دهه اخیر بازمیگردد. این منطقه با هدف قطب گردشگری شهر ایجاد شده است و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 1390، حدود 129 هزار نفر گزارش شده است. در جنوب شرقی منطقه مجموعه ورزشی آزادی، در قسمت جنوبی آن پارک جنگلی چیتگر و در مرکز آن دریاچه مصنوعی چیتگر قرار دارد. بافت شهری غالب منطقه نوساز است و با احداث برج ها و ساختمان های مسکونی آن، مراکز تجاری و تفریحی متعددی نیز شکل گرفتند.

ویژگی های منطقه 22 تهران

  • وجود پارک جنگلی چیتگر، خرگوش دره، لتمال
  • قرار گیری مجموعه ورزشی آزادی در جنوب شرقی
  • وجود باغ ملی گیاهشناسی ایران
  • قرار گیری دریاچه مصنوعی چیتگر و مراکز خرید اطراف آن 
  • دسترسی مناسب به مناطق دیگر  از طریق بزرگراه های اصلی

محله های منطقه 22 تهران

دهکده المپیک

دهکده المپیک محله ای خوش آب و هوا در شمال شرق میباشد که میان رودخانه کن، آزادراه تهران شمال و بزرگراه همت قراگرفته است. این محله در دهه 1340 ساخته شده است و به دلیل برگزاری بازی های آسیایی در تهران و اسکان وزرشکاران این بازی ها در آن اینگونه نامگذاری شده است.

نقشه گوگل - دهکده المپیک

شهرک گلستان

شهرک گلستان (راه آهن) محله ای تازه ساخت با ساختمان و برج های تجاری و مسکونی در این منطقه میباشد که روز به روز ساکنین آن در حال افزایش اند. این شهرک از شمال به بزرگراه همت – خرازی، از شرق به بزرگراه آزادگان، از جنوب به مجموعه تفریحی چیتگر و از غرب به دریاچه چیتگر محدود است. این شهرک به دو بخش گلستان شرقی و گلستان غربی تقسیم شده است و بخش غربی آن همچنان در حال ساخت میباشد. دریاچه چیتگر، مجموعه تفریحی، رستوران ها و مراکز خرید پیرامون آن، میزبان بسیاری از ساکنین تهران برای گذران اوقات فراقت میباشد.

نقشه گوگل - شهرک گلستان

پیکان شهر

این شهرک ازشمال و غرب به پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی ایران، از جنوب به اتوبان تهران – کرج و از شرق با آزاد شهر همسایه است. این شهرک ابتدا برای کارکنان شرکت ایران خودرو احداث شد اما در سال 1383 واحد های بلوک های ساختمانی آن بفروش رسید. این شهرک در آینده نزدیک به شهرکی مدرن تبدیل خواد گشت.

نقشه گوگل - پیکان شهر

آزاد شهر

این محله از شمال و شرق به پارک چیتگر، از غرب به پیکان شهر و از جنوب به آزاد راه تهران کرج محدود شده است. در این محله امکانات لازم برای گذران زندگی روزمره فراهم است و نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله، ایرانخودرو میباشد.

نقشه گوگل - آزادشهر

زیبادشت

محله زیبادشت از شمال به بزرگراه همت و دهکده المپیک، از شرق به رودخانه کن، از غرب به بززرگراه آزادگان و از جنوب به بزرگراه علامه جعفری منتهی میشود. بلوار دهکده المپیک مهم ترین خیابان و میدان دهکده المپیک میدان اصلی محله میباشد. در ضلع شرقی محله و در حاشیه رودخانه کن پارک بزرگ جوانمردان قرار گرفته است.

نقشه گوگل -زیبادشت

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 2 اردیبهشت 1400

مناطق 22 گانه تهران

معرفی خدمات این مجموعه در منطقه 22

اطلاع و آگاهی از خدمات بهترین اتوبار تهران در منطقه 22 : باربری منطقه 22

منطقه 22 تهرانمنطقه 22 شهرداری تهرانمنطقه بیست و دو تهرانمنطقه 22مناطق تهرانمحله های منطقه 22 تهرانمناطق 22 گانه تهران

اتوبار ونک

اتوبار ونک

اتوبار ونک ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده ونک میباشد. اتوبار ونک متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل، به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس های ویژه اتوبار ونک به بخش خدمات مراجعه نمایید.

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه ( باربری طلایی تهران ) برترین سرویس اسباب کشی کامل با قیمتی مناسب و تعرفه ای غیر قابل رقابت راه حل مطمئن شما برای انجام اسباب کشی و باربری شهری در محدوده اقدسیه تهران است. خدمات بینظیر و منحصر به فرد اتوبار اقدسیه با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا. با ما تماس بگیرید !

اتوبار شهرک گلستان

اتوبار شهرک گلستان

با اتوبار شهرک گلستان، باربری و اسباب کشی مطمئن و ایمن را تجربه کنید. ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی منزل و اداری - بسته بندی تخصصی اثاثیه با قیمت مناسب - سرویس دهی شبانه روزی

اتوبار شهران

اتوبار شهران

اسباب کشی و باربری در محدوده شهران را با خدمات استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. اتوبار شهران با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. برترین خدمات شایسته شماست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

باربری قلهک

باربری قلهک

باربری طلایی تهران ارائه کننده کلیه خدمات باربری و اسباب کشی، بسته بندی تخصصی اثاثیه و لوازم منزل و اداری به صورت 24 ساعته در محدوده قلهک میباشد. باربری قلهک با سال ها تجربه و رزومه درخشان، آماده خددمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد.

باربری شمیرانات

باربری شمیرانات

حمل بار و اثاثیه یک تخصص و باربری طلایی تهران متخصص حمل بار است. بهترین کادر اسباب کشی و حمل اثاثیه و همینطور نیروی کار متخصص در بسته بندی اثاثیه، انتخاب اتوبار طلایی تهران را به عنوان بهترین باربری شمیرانات برای شما آسان خواهد کرد. خدمات حمل بار در شمیرانات را با اتوبار طلایی تجربه کنید

اتوبار درکه

اتوبار درکه

اتوبار درکه ارائه کننده بهترین خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی در شمال تهران و محدوده درکه میباشد. اتوبار درکه با تعرفه بسیار مناسب و استثنایی تضمین کننده سلامت بار شما همشهریان عزیز است.

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات