منطقه 22 تهران

منطقه 22 شهرداری تهران بزرگترین منطقه شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است. این منطقه از شمال به کوه های البرز، از شرق به رودخانه کن، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و اتوبان تهران کرج، و از غرب به تقاطع بزرگراه خرازی و اتوبان تهران – کرج منتهی میشود.

منطقه 22 تهران
منطقه 22 تهران

منطقه بیست و دو تهران

منطقه 22 تهران، منطقه ای نوساز است که اغلب محله ها و ساخت و ساز آن ها به سه دهه اخیر بازمیگردد. این منطقه با هدف قطب گردشگری شهر ایجاد شده است و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 1390، حدود 129 هزار نفر گزارش شده است. در جنوب شرقی منطقه مجموعه ورزشی آزادی، در قسمت جنوبی آن پارک جنگلی چیتگر و در مرکز آن دریاچه مصنوعی چیتگر قرار دارد. بافت شهری غالب منطقه نوساز است و با احداث برج ها و ساختمان های مسکونی آن، مراکز تجاری و تفریحی متعددی نیز شکل گرفتند.

ویژگی های منطقه 22 تهران

  • وجود پارک جنگلی چیتگر، خرگوش دره، لتمال
  • قرار گیری مجموعه ورزشی آزادی در جنوب شرقی
  • وجود باغ ملی گیاهشناسی ایران
  • قرار گیری دریاچه مصنوعی چیتگر و مراکز خرید اطراف آن 
  • دسترسی مناسب به مناطق دیگر  از طریق بزرگراه های اصلی

محله های منطقه 22 تهران

دهکده المپیک

دهکده المپیک محله ای خوش آب و هوا در شمال شرق میباشد که میان رودخانه کن، آزادراه تهران شمال و بزرگراه همت قراگرفته است. این محله در دهه 1340 ساخته شده است و به دلیل برگزاری بازی های آسیایی در تهران و اسکان وزرشکاران این بازی ها در آن اینگونه نامگذاری شده است.

نقشه گوگل - دهکده المپیک

شهرک گلستان

شهرک گلستان (راه آهن) محله ای تازه ساخت با ساختمان و برج های تجاری و مسکونی در این منطقه میباشد که روز به روز ساکنین آن در حال افزایش اند. این شهرک از شمال به بزرگراه همت – خرازی، از شرق به بزرگراه آزادگان، از جنوب به مجموعه تفریحی چیتگر و از غرب به دریاچه چیتگر محدود است. این شهرک به دو بخش گلستان شرقی و گلستان غربی تقسیم شده است و بخش غربی آن همچنان در حال ساخت میباشد. دریاچه چیتگر، مجموعه تفریحی، رستوران ها و مراکز خرید پیرامون آن، میزبان بسیاری از ساکنین تهران برای گذران اوقات فراقت میباشد.

نقشه گوگل - شهرک گلستان

پیکان شهر

این شهرک ازشمال و غرب به پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی ایران، از جنوب به اتوبان تهران – کرج و از شرق با آزاد شهر همسایه است. این شهرک ابتدا برای کارکنان شرکت ایران خودرو احداث شد اما در سال 1383 واحد های بلوک های ساختمانی آن بفروش رسید. این شهرک در آینده نزدیک به شهرکی مدرن تبدیل خواد گشت.

نقشه گوگل - پیکان شهر

آزاد شهر

این محله از شمال و شرق به پارک چیتگر، از غرب به پیکان شهر و از جنوب به آزاد راه تهران کرج محدود شده است. در این محله امکانات لازم برای گذران زندگی روزمره فراهم است و نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله، ایرانخودرو میباشد.

نقشه گوگل - آزادشهر

زیبادشت

محله زیبادشت از شمال به بزرگراه همت و دهکده المپیک، از شرق به رودخانه کن، از غرب به بززرگراه آزادگان و از جنوب به بزرگراه علامه جعفری منتهی میشود. بلوار دهکده المپیک مهم ترین خیابان و میدان دهکده المپیک میدان اصلی محله میباشد. در ضلع شرقی محله و در حاشیه رودخانه کن پارک بزرگ جوانمردان قرار گرفته است.

نقشه گوگل -زیبادشت

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 2 اردیبهشت 1400

مناطق 22 گانه تهران

معرفی خدمات این مجموعه در منطقه 22

اطلاع و آگاهی از خدمات بهترین اتوبار تهران در منطقه 22 : باربری منطقه 22

منطقه 22 تهرانمنطقه 22 شهرداری تهرانمنطقه بیست و دو تهرانمنطقه 22مناطق تهرانمحله های منطقه 22 تهرانمناطق 22 گانه تهران

اتوبار قیطریه

اتوبار قیطریه

باربری و اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار قیطریه تجربه کنید. باربری طلایی تهران بهترین خدمات اسبابکشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را در محدوده قیطریه ارائه میکند. کافی است تماس بگیرید تا خدمات بینظیر اتوبار قیطریه را با قیمتی باور نکردنی تجربه نمایید!

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه پیشرو در ارائه خدمات باربری و اسباب کشی، آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم این منطقه میباشد. اگر به دنبال بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه هستید، اتوبار آجودانیه بهترین انتخاب شماست.

باربری اختیاریه

باربری اختیاریه

باربری طلایی تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در محدوده اختیاریه مییباشد. دفتر باربری اختیاریه همواره سعی دارد تا اسباب کشی را برای شما عزیزان تسهیل نماید. بهترین خدمات را از باربری اختیاریه بخواهید.

باربری شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان

اسباب کشی باربری در محدوده شهرک گلستان و منطقه 22 تهران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بسیار عالی و دقت بالا. بهترین اتوبار و باربری تهران شایسته انتخاب شماست

باربری قیطریه

باربری قیطریه

بهترین باربری قیطریه با خدمات کامل اسباب کشی منزل و اداری و کامیونهای مجهز و مدرن مخصوص حمل اثاثیه یک تماس با شما فاصله دارد. کارگران حرفه ای بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه و قیمت مناسب راه حلی مناسب برای انجام یک اسباب کشی سریع و بدور از هر گونه خسارت است. اتوبار طلایی انتخاب اول شماست

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه : بسته بندی اثاثیه منزل و باربری در صادقیه با سرویس های مجهز و مطمئن مجموعه بزرگ اتوبار طلایی تهران. قیمت مناسب، کیفیت برتر خدمات و کادر مجرب و مطمئن راهنمای شما جهت انتخاب یک شرکت باربری است. بهترین باربری تهران با یک تماس همراه شماست.

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه ( باربری طلایی تهران ) برترین سرویس اسباب کشی کامل با قیمتی مناسب و تعرفه ای غیر قابل رقابت راه حل مطمئن شما برای انجام اسباب کشی و باربری شهری در محدوده اقدسیه تهران است. خدمات بینظیر و منحصر به فرد اتوبار اقدسیه با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا. با ما تماس بگیرید !

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات