جستجو

منطقه 22 تهران

منطقه 22 شهرداری تهران بزرگترین منطقه شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است. این منطقه از شمال به کوه های البرز، از شرق به رودخانه کن، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و اتوبان تهران کرج، و از غرب به تقاطع بزرگراه خرازی و اتوبان تهران – کرج منتهی میشود.

منطقه 22 تهران
منطقه 22 تهران

منطقه بیست و دو تهران

منطقه 22 تهران، منطقه ای نوساز است که اغلب محله ها و ساخت و ساز آن ها به سه دهه اخیر بازمیگردد. این منطقه با هدف قطب گردشگری شهر ایجاد شده است و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 1390، حدود 129 هزار نفر گزارش شده است. در جنوب شرقی منطقه مجموعه ورزشی آزادی، در قسمت جنوبی آن پارک جنگلی چیتگر و در مرکز آن دریاچه مصنوعی چیتگر قرار دارد. بافت شهری غالب منطقه نوساز است و با احداث برج ها و ساختمان های مسکونی آن، مراکز تجاری و تفریحی متعددی نیز شکل گرفتند.

ویژگی های منطقه 22 تهران

محله های منطقه 22 تهران

دهکده المپیک

دهکده المپیک محله ای خوش آب و هوا در شمال شرق میباشد که میان رودخانه کن، آزادراه تهران شمال و بزرگراه همت قراگرفته است. این محله در دهه 1340 ساخته شده است و به دلیل برگزاری بازی های آسیایی در تهران و اسکان وزرشکاران این بازی ها در آن اینگونه نامگذاری شده است.

نقشه گوگل - دهکده المپیک

شهرک گلستان

شهرک گلستان (راه آهن) محله ای تازه ساخت با ساختمان و برج های تجاری و مسکونی در این منطقه میباشد که روز به روز ساکنین آن در حال افزایش اند. این شهرک از شمال به بزرگراه همت – خرازی، از شرق به بزرگراه آزادگان، از جنوب به مجموعه تفریحی چیتگر و از غرب به دریاچه چیتگر محدود است. این شهرک به دو بخش گلستان شرقی و گلستان غربی تقسیم شده است و بخش غربی آن همچنان در حال ساخت میباشد. دریاچه چیتگر، مجموعه تفریحی، رستوران ها و مراکز خرید پیرامون آن، میزبان بسیاری از ساکنین تهران برای گذران اوقات فراقت میباشد.

نقشه گوگل - شهرک گلستان

پیکان شهر

این شهرک ازشمال و غرب به پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی ایران، از جنوب به اتوبان تهران – کرج و از شرق با آزاد شهر همسایه است. این شهرک ابتدا برای کارکنان شرکت ایران خودرو احداث شد اما در سال 1383 واحد های بلوک های ساختمانی آن بفروش رسید. این شهرک در آینده نزدیک به شهرکی مدرن تبدیل خواد گشت.

نقشه گوگل - پیکان شهر

آزاد شهر

این محله از شمال و شرق به پارک چیتگر، از غرب به پیکان شهر و از جنوب به آزاد راه تهران کرج محدود شده است. در این محله امکانات لازم برای گذران زندگی روزمره فراهم است و نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله، ایرانخودرو میباشد.

نقشه گوگل - آزادشهر

زیبادشت

محله زیبادشت از شمال به بزرگراه همت و دهکده المپیک، از شرق به رودخانه کن، از غرب به بززرگراه آزادگان و از جنوب به بزرگراه علامه جعفری منتهی میشود. بلوار دهکده المپیک مهم ترین خیابان و میدان دهکده المپیک میدان اصلی محله میباشد. در ضلع شرقی محله و در حاشیه رودخانه کن پارک بزرگ جوانمردان قرار گرفته است.

نقشه گوگل -زیبادشت

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 2 اردیبهشت 1400

مناطق 22 گانه تهران

معرفی خدمات این مجموعه در منطقه 22

اطلاع و آگاهی از خدمات بهترین اتوبار تهران در منطقه 22 : باربری منطقه 22

باربری جماران

باربری جماران

باربری جماران - دفتر اتوبار طلایی - معتبرترین و مطمئن ترین شرکت حمل و نقل در محدوده جماران با ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و باربری با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت شما همشهریان گرامی میباشد.اسباب کشی را با خیالی آسوده به باربری طلایی تهران بسپارید.

باربری شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان

اسباب کشی باربری در محدوده شهرک گلستان و منطقه 22 تهران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بسیار عالی و دقت بالا. بهترین اتوبار و باربری تهران شایسته انتخاب شماست

باربری شمیرانات

باربری شمیرانات

حمل بار و اثاثیه یک تخصص و باربری طلایی تهران متخصص حمل بار است. بهترین کادر اسباب کشی و حمل اثاثیه و همینطور نیروی کار متخصص در بسته بندی اثاثیه، انتخاب اتوبار طلایی تهران را به عنوان بهترین باربری شمیرانات برای شما آسان خواهد کرد. خدمات حمل بار در شمیرانات را با اتوبار طلایی تجربه کنید

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه با بیش از 15 سال سابقه درخشان ارائه کننده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده زعفرانیه میباشد. اتوبار زعفرانیه تضمین کننده بهترین کیفیت خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل.