نکات اسباب کشی منزل

باید بدانیم که هدف از اسباب کشی نقل مکان نیست، بلکه رسیدن به آسایش و آرامشی است که پیش از این آنرا داشته ایم و یا بدنبال رسیدن به آن هستیم. بنابراین موفقیت در یک اسباب کشی با پایان جابجایی خاتمه نخواهد یافت.

نکات اسباب کشی منزل
نکات اسباب کشی منزل

درباره اسباب کشی چقدر میدانید؟

هر فردی درباره اسباب کشی و دلایل آن تجربه و نظر متفاوتی دارد و اگر از آنها پرس و جو کنید خواهید دید که بسیاری از معیارها و نظرات آنها با آنچه شما تصور دارید متفاوت است و در واقع هم همینطور است.

نارضایتی از منزل فعلی، مشکلات مالی، بهبود شرایط مالی، دانشگاه، مدرسه و محل تحصیل فرزندان، نزدیکی به خویشاوندان و ... از جمله مواردی است که باعث میشوند یک خانواده درگیر مسائل مرتبط با اسباب کشی شوند.

در این مطلب صرفنظر از دلایل انجام اینکار قصد داریم مطالبی را بیان کنیم که در هر پروژه نقل مکان کم و بیش یکسان است.

اگر چه این یادداشت به نکات مرتبط با اسباب کشی منزل میپردازد ولی بطور کلی میتوانید این نکات را برای پروژه های اداری و غیره هم مدنظر داشته باشید.

همانطور که پیشتر اشاره شد هدف از انجام اثاث کشی رسیدن به آرامش است و مبنای این یادداشت دقیقا همین مسئله میباشد.

اسباب کشی با پرداخت هزینه

اگر شما از نظر مالی مشکلی ندارید بهتر است تمامی کارهای مرتبط با اسباب کشی را به شرکتهای متخصص این کار بسپارید. برخی از دلایل اینکار در زیر فهرست شده است

 • تجربه - شرکتهای باربری منزل متخصص اینکار هستند و روزانه چندین پروژه اسباب کشی را انجام میدهند.
 • جلوگیری از آسیبهای جسمانی - کارگران حمل وسایل بدلیل ورزیدگی و تجربه بسیار کمتر از افراد عادی در معرض خطرات ناشی از حمل و نقل قرار دارند.
 • جلوگیری از خسارتهای مالی - فرض کنید لوستر خانه یا یکی از تابلوهای گرانبهای شما در اثر سهل انگاری آسیب ببیند. مطمئنا خسارت وارده قابل مقایسه با هزینه اسباب کشی نخواهدبود !
 • سرعت و انضباط : تجربه حرف اول را میزند. وسایل شما توسط شرکتهای باربری منزل جمع آوری و بسته بندی میشود و در منزل جدید قرار میگیرید. چه چیزی بهتر از این !
 • شرکتهای باربری منزل صحت و سلامتی بار شما را تضمین میکنند.

شما فقط بر روی کار نظارت داشته باشید و شاهد پیشرفت پروژه خود باشید !

اسباب کشی با هزینه کم

اگر از نظر مالی شرایط سپردن اسباب کشی کامل به شرکتهای باربری منزل را ندارید خودتان دست بکار شوید. اصلا ممکن است این موضوع را به چشم یک تفریح نگاه کنید و یا حتی بخواهید هزینه آن را صرف امور خیریه کنید.

به هر صورت اگر خودتان قصد انجام اینکار را دارید نکات زیر به شما توصیه میشود.

 • برنامه ریزی کنید : برنامه ریزی به شما این امکان را میدهد که بدانید چه موقع پروژه خود را آغاز خواهید کرد، آنرا چگونه و با کمک چه افرادی انجام خواهید داد و کی برنامه شما به پایان میرسد.
 • خودتان را خسته نکنید : تصمیم گیری در شرایط خستگی کاری بیفایده و پر ریسک است. مدت زمان اسباب کشی را افزایش دهید و در عوض در آرامش کامل و بدور از خستگی آنرا به اتمام برسانید !
 • کودکان را فراموش نکنید : بچه های عاشق آشفته بازار هستند. اسباب کشی شرایط پر خطری را برای آنها فراهم میکند. کودکان را حتی الامکان از محل اسباب کشی دور نگه دارید.
 • از دوستان خود کمک بگیرید : نیروی کمکی همیشه باعث دلگرمی و حتی سرگرمی شما خواهد شد. حتما دوستانی دارید که با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.
 • پرهیز از زور آزمایی : حتی قهرمانان وزنه برداری المپیک هم مدتها قبل از رقابت تمرین میکنند. متاسفانه شما زمان و شرایط انجام تمرین را ندارید. بنابراین حمل اجسام سنگین را با کمک دیگران انجام دهید. حتی اگر قهرمان وزنه برداری باشید باید بدانید که بلند کردن یخچال با وزنه کاملا متفاوت است با یک اشتباه کوچک ممکن است راهی بیمارستان شوید.
 • استراحت و تغذیه : احتمالا اسباب کشی فعالیتی سنگین تر از کارهای روزمره شماست. بنابراین به تغذیه خود بیش از گذشته اهمیت بدهید و استراحت را در برنامه های خود لحاظ کنید.
 • آرامش و خونسردی : حتی اگر وسایل شما دچار آسیب شد آرامش خود را از دست ندهید. در غیر اینصورت خسارتها لحظه به لحظه بیشتر خواهد شد.
 • تهیه لوازم بسته بندی اثاثیه : بسته بندی اثاثیه مهمترین مرحله در یک اسباب کشی است. قبل از اقدام به جمع آوری اثاثیه لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید و درباره نحوه بسته بندی اثاثیه مطالعه نمایید.
 • برای حمل اثاثیه خود از شرکتهای باربری معتبر کمک بگیرید. آنها بهتر میدانند که وسایل را چگونه در ماشین باربری جایگذاری کنند.

با رعایت نکات بالا مطمئنا شما شاهد موفقیت در انجام یک پروژه سخت خواهید بود.

باربری طلایی تهران ضمن آروزی توفیق برای شما عزیزان خدمات اسباب کشی منزل و اداری و باربری در تهران را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی استثنایی ارائه مینماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های اتوبار و باربری طلایی تهران تماس حاصل نمایید.

سایرمطالب مرتبط با اسباب کشی

حمل صحیح بارکارگران ورزیده باربری و اسباب کشیبسته بندی اثاثیه منزل و اداریاتوبار و باربری طلایی تهران

اسباب کشیاثاث کشیجابجایی اثاثیهموارد مهم در اسباب کشینقل مکان

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد

باربری میرداماد ( دفتر منطقه 3 اتوبار طلایی ) معتبرترین و منسجم ترین سرویس اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و بلوار میرداماد را با هزینه کارشناسی شده و نرخ اتحادیه با برترین کیفیت ممکن ارائه مینماید. با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید تا تمایز در خدمات و تفاوت در کیفیت را لمس کنید !

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

باربری در گیشا

باربری در گیشا

باربری گیشا با سابقه و رزومه مطلوب و درخشان کلیه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در گیشا را با کیفیتی عالی و قیمت نازل به همشهریان ساکن محدوده گیشا - کوی نصر - ارائه مینماید. اتوبار گیشا پیشرو در صنعت حمل و نقل شهری و اسباب کشی اداری و منزل با 35 سال فعالیت مستمر و موفق در جلب رضایت مشتری

باربری دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک

اسباب کشی و باربری در محدوده دهکده المپیک و منطقه 22 تهران را با سرویس های استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. دقت، سرعت، قیمت و تجربه بالای باربری دهکده المپیک ( دفتر غرب اتوبار طلایی ) مثال زدنی است و این موضوع را در عمل به شما اثبات خواهیم کرد.

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه و شمال تهران با مناسب ترین قیمت ممکن و بالاترین استاندارد اسباب کشی توسط کادری از برترین و مجربترین کارگران حمل اثاثیه و بسته بندی لوازم منزل در تهران. تنها یک تماس با بهترین شرکت باربری تهران فاصله دارید!

اتوبار جردن

اتوبار جردن

اسباب کشی صد در صد تضمینی و حمل بار حرفه ای در شمال تهران و منطقه جردن با قیمت بسیار مناسب و غیر قابل رقابت. باربری جردن تا رسیدن به آرامش و انتهای اسباب کشی همکار و درخدمت شماست.

اتوبار شهران

اتوبار شهران

اسباب کشی و باربری در محدوده شهران را با خدمات استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. اتوبار شهران با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. برترین خدمات شایسته شماست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات