شرکت حمل بار تهران

حمل بار از مبدا تهران به سراسر کشور با قیمت ارزان و مناسب و سرویس های منظم و سریع. باربری و حمل انواع اثاثیه و لوازم بصورت کاملا تضمینی و بدون فوت وقت را از باربری طلایی تهران بخواهید !

شرکت حمل بار تهران
شرکت حمل بار تهران

شعار باربری طلایی تهران این است : هر وسیله ای و هر نوع باربری با کمترین هزینه.

سابقه خوب، سرویس های حمل بار ارزان و منظم، باربری سریع و بدون فوت وقت با مدرنترین ماشین های ویژه حمل بار را فقط در اتوبار طلایی تهران خواهید یافت. ما متعهد به ارائه برترین خدمات هستیم و تمام تلاش خود را معطوف به خدمترسانی هرچه بهتر به شما مشتریان عزیز خواهیم کرد.

آیا میدانید بهترین شرکت حمل بار تهران چه خدماتی ارائه مینماید؟

خدمات حمل بار

حمل بار شهری

جابجایی و باربری انواع لوازم و وسایل با ماشینهای باربری کوچک و بزرگ : وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیونت، ون، کامیون

کافیست برای رزرو یک سرویس حمل بار شهری با شماره تلفن های محدوده مورد نظر خود در تهران تماس حاصل نمایید.

اسباب کشی منزل و اداری

اگر میخواهید یک اسباب کشی خوب و آسان را تجربه کنید، مجموعه ای متنوع از خدمات مورد نیاز زمان اسباب کشی برای شما عزیزان فراهم شده است. هر آنچه که تصور کنید و برای یک اسباب کشی ضروری بنظر میرسد توسط اتوبار طلایی تهران مهیا گردیده تا پاسخگوی تمامی نیازهای شما باشد. برای مشاهده فهرستی از این خدمات میتوانید از طریق پیوند خدمات اسباب کشی اقدام نمایید.

حمل بار تهران به شهرستان

از آنجایی که تمرکز عمده خدمات این مجموعه در شهر تهران است، حمل بار بین شهری فقط از مبدا تهران و حومه، کرج و شهرهای نزدیک به پایتخت به سراسر کشور صورت میگیرد. بنابراین اگر قصد جابجایی از سایر شهرستانهای کشور به تهران و دیگر استانها را دارید متاسفانه اتوبار طلایی قادر به همکاری با شما عزیزان نمیباشد.

به امید توسعه باربری طلایی و پوشش خدمات باربری سراسر کشور

حمل بار تهران

تعرفه باربری و حمل بار

در وب سایت اتوبار تهران بارها و بارها به مسئله هزینه و تعرفه خدمات باربری اشاره شده است. تقریبا در هر مشاوره و پرسش و پاسخی مشتریان از اپراتورهای این مجموعه درخواست اعلام قیمت میکنند. اما استعلام دقیق قیمت ممکن است؟

پاسخ دقیق به این پرسش دشوار است چرا که مسیرهای متفاوت ( شهری و بین شهری )، محدوده طرح ترافیک، حجم و نوع وسیله مورد نیاز و همینطور تغییر روزانه قیمت ها مواردی است که مانع از ثبات در نرخ کرایه حمل بار میشود. برای روشن شدن هر چه بهتر این موضوع پیشنهاد میکنیم مطلب تعرفه باربری را مطالعه نمایید.

به هر ترتیب اگر قصد دارید از قیمت و نرخ کرایه بار خود مطلع شوید آخرین و کمترین استعلام قیمت را میتوانید از باربری طلایی جویا شوید!

کارگر حمل بار و اثاثیه

  • کارگر ساده باربری
  • کارگر حمل بار سنگین
  • کارگر حرفه ای حمل پیانو
  • کادر بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی

اگر شما هم مثل ما معتقد هستید که حمل و نقل یک صنعت بزرگ و نیازمند متخصصین و کارگران حرفه ای خود میباشد شماره تلفنهای اتوبار تهران آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.

شرکت حمل بار

پرسش و پاسخهای متداول

1- آیا حمل خرده بار توسط اتوبار طلایی تهران انجام میشود؟

خیر، باربری تهران طلایی فقط حمل بار کامل ( یک وانت بار ... کامیون ) را انجام میدهد. برای جابجایی و حمل خرده بار میتوانید از طریق همکاران ما اقدام نمایید. باربری وطن تهران

2- محدوده و مناطق تحت پوشش باربری طلایی تهران شامل چه محله هایی است؟

اگر از طریق کامپیوتر این وب سایت را مشاهده مینمایید میتوانید از منوی سمت راست و چنانچه از طریق تلفن همراه این وبسات را مشاهده میکنید محدوده و مناطق تحت پوشش اتوبار طلایی در انتهای صفحه ( تقریبا انتها - به عنوان مثال منطقه 1 ) بصورت منو بازشونده وجود دارد.

3- رزرو سرویس اسباب کشی چند روز قبل باید انجام شود ؟

برای یک اسباب کشی نرمال، معمولا یک روز قبل کفایت میکند. البته در زمانهای پیک کار مانند تابستان بهتر است حداقل دو روز قبل برای رزرو هماهنگ نمایید. در فصول کم کار - آذرماه تا انتهای فروردین - چند ساعت قبل هم کفایت میکند.

4- حمل بار، شما چه نوع بارهایی را جابجا میکنید؟

تقریبا هر نوع باری که اولا مجاز باشد و ثانیا شرایط نگهداری خاصی برای محموله وجود نداشته باشد. به عنوان مثال گوشت نیازمند ماشین حمل بار با یخچال است و همینطور نیازمند مجوز از وزارت بهداشت که این موضوع شرکتهای حمل بار خاص خود را میطلبد.

حرف آخر

باربری طلایی یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های حمل بار در تهران است. تخصص ما ارائه سرویسهای باربری در سراسر تهران و حمل بار و اثاثیه به سراسر کشور از مبدا تهران است. رزومه درخشان و خوشنامی همواره باعث لطف بیکران شما عزیزان به این مجموعه بوده و هست و مفتخریم که برترین سرویس های حمل بار تهران توسط اتوبار طلایی ارائه میشود.

حمل اثاثیه منزل و اداری، حمل بار شهرستان، اسباب کشی حرفه ای، حمل اثاثیه سنگین، حمل پیانو و اثاثیه حساس نظیر تابلو و غیره و هر نوع باری که نیازمند شرایط جابجایی خاصی نباشد در تخصص این شرکت است.

لازم به ذکر است که علاوه بر حمل مواد غذایی، حمل مصالح ساختمانی و نخاله توسط اتوبار تهران صورت نمیگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای باربری طلایی تهران تماس حاصل نمایید.

حمل بار در تهرانشرکت حمل بار تهرانحمل بار و اثاثیه

حمل بارحمل و نقلباربریتعرفه باربریقیمت حمل بارتعرفه حمل بارباربری تهرانتهران باربریشرکت حمل بارشرکت اسبابکشیباربری در تهراناتوبار

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه

اتوبار صادقیه : بسته بندی اثاثیه منزل و باربری در صادقیه با سرویس های مجهز و مطمئن مجموعه بزرگ اتوبار طلایی تهران. قیمت مناسب، کیفیت برتر خدمات و کادر مجرب و مطمئن راهنمای شما جهت انتخاب یک شرکت باربری است. بهترین باربری تهران با یک تماس همراه شماست.

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه با بیش از 15 سال سابقه درخشان ارائه کننده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده زعفرانیه میباشد. اتوبار زعفرانیه تضمین کننده بهترین کیفیت خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل.

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید

اتوبار شهران

اتوبار شهران

اسباب کشی و باربری در محدوده شهران را با خدمات استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. اتوبار شهران با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. برترین خدمات شایسته شماست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد : بسته بندی اثاثیه منزل ، اسباب کشی سریع و ارزان و سرویس VIP مخصوص حمل جهیزیه عروس. برترین کیفیت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید ! ما مفتخر به ارائه برترین سرویس اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در امیرآباد تهران هستیم. با ما تماس بگیرید

باربری شهرک گلستان

باربری شهرک گلستان

اسباب کشی باربری در محدوده شهرک گلستان و منطقه 22 تهران با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بسیار عالی و دقت بالا. بهترین اتوبار و باربری تهران شایسته انتخاب شماست

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی

باربری در شیخ بهایی : اسباب کشی اداری و منزل، بسته بندی اثاثیه، کارگر باربری و اسباب کشی، وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون، کادر اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و حمل وسایل سنگین. یک تماس با باربری شیخ بهایی کافیست تا یک اسباب کشی سریع و آسان را تجربه کنید. با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات