جستجو

شرکت خودرو سازی اسکانیا

اسکانیا یک شرکت سوئدی است و تولید کننده خودروهای سنگین و موتورهای دیزل است که طراحی تولید انواع اتوبوس، کامیون و حتی کشی را در دستور کار خود دارد. دفتر مرکزی این کمپانی مطرح در شهر سودتلیا در جنوب استکهلم - پایتخت کشور سوئد - قرار دارد.

شرکت خودرو سازی اسکانیا
شرکت خودرو سازی اسکانیا

اسکانیا

کمپانی اسکانیا در سال 1900 تاسیس و در حال حاضر یکی از زیر مجموعه های ( شرکت تابعه ) فولکس واگن به شمار میرود.

اسکانیا در سال 1891 توسط فیلیپ ورسن جهت طراحی و تولید واگن تریلی تاسیس و پس از ادغام با کمپانی دوچرخ سازی گوستاو اریکسون در شهر صنعتی مالمو تحت عنوان اسکانیا - Scania - فعالیتهای خود را ادامه داد و پس از مدتی زمینه فعالیتهای خود رو به سمت و سوی تولید کامیون و خودروهای سنگین جهت داد.

اسکانیا در ایران

دو شرکت ایرانی شرکت عقاب‌افشان و ماموت نمایندگان ساخت و مونتاژ محصولات این شرکت در ایران هستند که به ترتیب به ساخت اتوبوس، موتور سنگین و تریلی تحت لیسانس این شرکت در ایران می‌پردازند.

تولیدات اسکانیا در ایران طرفداران بسیاری دارد. در زیر تصویر برخی از محصولات محبوب اسکانیا را ملاحظه مینمایید.

اتوبوس اسکانیااتوبوس شهری اسکانیااتوبوس اسکانیاقایق اسکانیا
باربری دروس

باربری دروس

باربری طلایی تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و با همکاری کادری مجرب و با اخلاق به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان در محدوده دروس می باشد تا بهترین خدمات باربری را ارائه نماید.

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر با قیمت مناسب و تعرفه ارزان با دقت و سرعت شگفت انگیز کارگران خبره اتوبار طلایی تهران. کیفیت بسته بندی اثاثیه اتوبار طلایی تهران تضمین سلامت اثاثیه شما در زمان بارگیر و حمل و نقل اثاثیه در غرب تهران است. با ما تماس بگیرید

اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد

اتوبار طلایی تهران ارائه کننده کلیه خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده جنت آباد میباشد. اتوبار جنت آباد خدمات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه مینماید.اتوبار جنت آباد بهترین انتخاب شماست. با ما تماس بگیرید.