شرکت خودرو سازی اسکانیا

اسکانیا یک شرکت سوئدی است و تولید کننده خودروهای سنگین و موتورهای دیزل است که طراحی تولید انواع اتوبوس، کامیون و حتی کشی را در دستور کار خود دارد. دفتر مرکزی این کمپانی مطرح در شهر سودتلیا در جنوب استکهلم - پایتخت کشور سوئد - قرار دارد.

شرکت خودرو سازی اسکانیا
شرکت خودرو سازی اسکانیا

اسکانیا

کمپانی اسکانیا در سال 1900 تاسیس و در حال حاضر یکی از زیر مجموعه های ( شرکت تابعه ) فولکس واگن به شمار میرود.

اسکانیا در سال 1891 توسط فیلیپ ورسن جهت طراحی و تولید واگن تریلی تاسیس و پس از ادغام با کمپانی دوچرخ سازی گوستاو اریکسون در شهر صنعتی مالمو تحت عنوان اسکانیا - Scania - فعالیتهای خود را ادامه داد و پس از مدتی زمینه فعالیتهای خود رو به سمت و سوی تولید کامیون و خودروهای سنگین جهت داد.

اسکانیا در ایران

دو شرکت ایرانی شرکت عقاب‌افشان و ماموت نمایندگان ساخت و مونتاژ محصولات این شرکت در ایران هستند که به ترتیب به ساخت اتوبوس، موتور سنگین و تریلی تحت لیسانس این شرکت در ایران می‌پردازند.

تولیدات اسکانیا در ایران طرفداران بسیاری دارد. در زیر تصویر برخی از محصولات محبوب اسکانیا را ملاحظه مینمایید.

اتوبوس اسکانیااتوبوس شهری اسکانیااتوبوس اسکانیاقایق اسکانیا

اسکانیاشرکت اسکانیاخودروسازی اسکانیااتوبوس اسکانیاکامیون اسکانیاکامیونماشین باربریاسکانیا در ایران

باربری  فرشته

باربری فرشته

باربری فرشته با قیمت بسیار مناسب شامل کلیه خدمات مورد نیاز جهت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری، حمل و نقل لوازم خانگی و ورزشی سنگین. باربری شهرستان از مبداء تهران - خیابان فرشته. دفتر حمل و نقل و باربری فرشته ی اتوبار طلایی تهران انتخاب بهترین ها

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد

باربری میرداماد ( دفتر منطقه 3 اتوبار طلایی ) معتبرترین و منسجم ترین سرویس اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و بلوار میرداماد را با هزینه کارشناسی شده و نرخ اتحادیه با برترین کیفیت ممکن ارائه مینماید. با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید تا تمایز در خدمات و تفاوت در کیفیت را لمس کنید !

باربری آجودانیه

باربری آجودانیه

باربری آجوانیه با بیش از 40 سرویس حمل و نقل و اسباب کشی در منطقه یک تهران بویژه محله آجودانیه یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های حمل و نقل و باربری در آجودانیه است که تمامی خدمات خود را با تعرفه اتحادیه ارائه مینماید. اتوبار آجودانیه مناسبترین راه حل برای انجام اسباب کشی اداری و باربری منزل !

باربری محدوده ونک

باربری محدوده ونک

حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری در محدوده ونک از نیایش تا یوسف آباد و از جردن تا کردستان با تعرفه کارشناسی شده و پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه. کارگران خوش برخورد و توانا

اتوبار قیطریه

اتوبار قیطریه

باربری و اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار قیطریه تجربه کنید. باربری طلایی تهران بهترین خدمات اسبابکشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را در محدوده قیطریه ارائه میکند. کافی است تماس بگیرید تا خدمات بینظیر اتوبار قیطریه را با قیمتی باور نکردنی تجربه نمایید!

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهرانپارس ( دفتر شرق تهران - باربری بزرگ طلایی تهران ) با بیش از 12 سال سابقه باربری و حمل نقل شهری در محدوده شرق تهران بهترین و کاملترین خدمات اسباب کشی را به همشهریان ساکن محدوده تهرانپارس ارائه مینماید. منتظر تماس شما هستیم !

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب

اسباب کشی و باربری دزاشیب تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا. انجام کار توسط بهترین شرکت باربری تهران و کارگران حرفه ای با بیش از 50 سرویس اسباب کشی در روز همراه با کارنامه و رزومه درخشان. اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب برای جابجایی اثاثیه و باربری در دزاشیب تهران.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات