تقلب، تخلف و کلاهبرداری

اسباب کشی بخودی خود دارای دردسرهای زیاد و مختلفی است و کافیست تا زمان حمل و نقل اثاثیه خود کمی غفلت کنید ! افراد سودجوی بسیاری سر راه شما قرار دارند که به آسانی از سادگی و غفلت شما نهایت استفاده را میبرند.

تقلب، تخلف و کلاهبرداری
تقلب، تخلف و کلاهبرداری

راهکارهای ساده ای وجود دارند که میتوانید از اعتبار یک شرکت باربری بدون انجام استعلام از اتحادیه باربری آگاه شوید. اگر چه معتقدیم که حتما از خدمات شرکتهای باربری دارای مجوز استفاده نمایید.

در گذشته بیشتر تبلیغات شرکتهای باربری در روزنامه هایی نظیر همشهری انجام میشد ولی در حال حاضر به علت دسترسی آسان و بدون فوت وقت به اینترنت در همه جا و با لمس چند دکمه از طریق کامپیوتر ، تبلت و موبایل، شما میتوانید خدمات مورد نیاز خود را براحتی از سطح اینترنت بیابید.

نکاتی وجود دارد که آگاهی از آنها میتواند جلوی سوء استفاده افراد سودجو را بگیرید. با اتوبار طلایی تهران همراه باشید !

سوء استفاده از نام شرکتهای باربری

بسیاری از وب سایتهایی که مشاهده مینمایید در واقع متعلق به افرادی است که مجوزهای لازم برای فعالیت در زمینه حمل و نقل را ندارند و صرفا از عنوان شرکتهای معتبر سوء استفاده میکنند. به عنوان مثال :

اگر شما عبارت "باربری طلایی" را در گوگل جستجو کنید، ممکن است وب سایتهای زیادی را مشاهده کنید که دارای عنوان باربری طلایی تهران باشند. چگونه میتوان فهمید که کدامیک در واقع باربری طلایی تهران هستند ؟

شرکت باربری متقلب

به تصویر سمت راست دقت کنید. این مسئله سوء استفاده از نام باربری طلایی تهران را به وضوح نشان میدهد.

یک کلاهبردار با استفاده از درج یک تصویر جعلی در نقشه گوگل با شماره تلفن های جعلی سعی در ربودن اعتبار و شهرت باربری طلایی تهران دارد. کافیست تا عبارت باربری طلایی تهران را در گوگل جستجو کنید تا این تخلف بیشتر برای شما آشکار گردد ! سه رقم آخر شماره تلفن این شرکت متخلف در این تصویر مخدوش شده است.

لازم بذکر است که تخلف این شرکت باربری محدوده به سوء استفاده از نام باربری طلایی تهران نمیباشد و این تخلف آشکار را برای سایر شرکتهای باربری معتبر نیز انجام داده است.

این مطلب در روز چهارشنبه تاریخ 10 آبان ماه 96 درج گردید است.

اتوبار طلایی تهران تمام مراحل قانونی برای پیگیری این تخلف توسط مراجع قضایی را در دستور کار خود قرار داده است و برای حذف این تصویر از نقشه گوگل اقدامات لازم را انجام داده است که در اینده ای نزدیک شاهد برطرف شدن این مشکل خواهیم بود !

باربری معتبر در تهران

در سمت چپ این تصویر لینک های واقعی و یکی از شماره تلفنهای اتوبار طلایی قابل مشاهده است که با خطی قرمز رنگ مشخص گردیده است . این شماره تلفن و آدرس سایت نمیتواند تقلبی باشد اما موضوع به همین جا ختم نمیشود.

تبلیغات گوگل مورد دیگری است که باعث میشود افراد سودجو با استفاده از نام شرکتهای باربری معتبر اقدام به کلاهبرداری کنند. اگرچه گوگل راهکارهایی برای مقابله با این فعالیت غیرقانونی اندیشیده است ولی بطور کلی امکان جلوگیری کامل از این نوع تقلب را ندارد.

تبلیغات کلیکی گوگل چیست ؟

بطور ساده و خلاصه : شرکتهای مختلف برای دیده شدن در نتایج جستجو مبلغی را هزینه میکنند و در عوض گوگل آگهی آنها را حتی بالاتر از نتیاج عادی خود نشان میدهد. که این نوع تبلیغات با یک عبارت AD سبز رنگ در سمت چپ آدرس سایت قابل تشخیص است. تصویر زیر بخوبی این مسئله را بیان میکند.

باربری تهران

روش سوء استفاده از تبلیغات گوگل به اینصورت است که کلاهبرداران با استفاده از نام یک شرکت باربری و یک شماره تلفن جعلی اقدام به انتشار آگهی در گوگل کرده و درواقع مشتریان قدیمی شرکتهای معتبر را فریب میدهند !

بازدیدکننده گرامی و مشتریان عزیز

لطفا در هنگام سفارش سرویس های مورد نظر خود از طریق اینترنت به مطالب مندرج در این یادداشت توجه داشته باشید.

متاسفانه کلاهبردان ;و سودجویان از هر فرصتی برای رسیدن به اهداف غیر انسانی خود استفاده میکنند.

نمونه سوء استفاده از نقشه گوگل باربری طلایی

شکایت از شرکت باربری

با آرزوی سرافرازی و موفقیت

دپارتمان IT اتوبار طلایی تهران

شرکت باربریاتوبار و باربریباربری معتبراتوبار و باربریحمل و نقل شهریاسباب کشیکلاهبرداری

باربری در گیشا

باربری در گیشا

باربری گیشا با سابقه و رزومه مطلوب و درخشان کلیه خدمات اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در گیشا را با کیفیتی عالی و قیمت نازل به همشهریان ساکن محدوده گیشا - کوی نصر - ارائه مینماید. اتوبار گیشا پیشرو در صنعت حمل و نقل شهری و اسباب کشی اداری و منزل با 35 سال فعالیت مستمر و موفق در جلب رضایت مشتری

اتوبار اوین

اتوبار اوین

بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده اوین را از اتوبار اوین - اتوبار طلایی تهران - بخواهید. اتوبار اوین تضمین کننده سلامت بار شما تا مقصد میباشد.تنها یک تماس با خدمات برتر اتوبار طلایی تهران فاصله دارید!

باربری قدس

باربری قدس

حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی اداری در محدوده میدان قدس با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون کمترین خسارت. اتوبار و باربری طلایی مطمئن‎ترین و منصف‎ترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران. اسباب کشی و باربری قدس را به حرفه ای ها بسپارید

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

باربری دولت

باربری دولت

باربری طلایی تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه باربری و اسباب کشی همچنان بار تلاش روز افزون در خدمت همشهریان گرامی در محدوده دولت میباشد. بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را از باربری دوات بخواهید.

اتوبار درکه

اتوبار درکه

اتوبار درکه ارائه کننده بهترین خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی در شمال تهران و محدوده درکه میباشد. اتوبار درکه با تعرفه بسیار مناسب و استثنایی تضمین کننده سلامت بار شما همشهریان عزیز است.

باربری در ولنجک

باربری در ولنجک

باربری ولنجک به عنوان یکی از موفق ترین و برجسته ترین دفاتر اتوبار و باربری طلایی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز تهرانی و ساکن محدوده ولنجک و با شعار کیفیت بهترین تبلیغات ، خدمات باربری و اسباب کشی اداری و منزل را در منطقه یک تهران ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید !!

باربری تجریش

باربری تجریش

بهترین باربری تجریش با کادر متخصص مجموعه بزرگ اتوبار و باربری طلایی مناسبترین راه حل برای شماست. ما همواره به رضایتمندی شما مشتریان عزیز می اندیشیم و اعتماد شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو خواهیم بود. باربری در تجریش را به متخصصین ما بسپارید

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات