منطقه 9 تهران

منطقه 9 تهران در غرب و مرکز شهر واقع شده است و جمعیتی حدود 158 هزار نفر را در خود جای داده است. که اغلب آنها در محله های شمشیری، دستغیب، هاشمی وسی متری جی سکونت دارند. بیشتر مساحت ان منطقه به فرودگاه مهرآباد محدود میشود.

منطقه 9 تهران
منطقه 9 تهران

منطقه نه تهران

منطقه 9 تهران از شمال به خیابان آزادی و بزرگراه لشکرک، از غرب به رودخانه کن سولقان، از جنوب به بزرگراه فتح و 45 متری زرند و از شرق به انتهای بزرگراه یادگار امام و خیابان امامزاده عبدالله منتهی میشود. بافت این منطقه قدیمی وفرسوده بوده بگونه ای که حتی برخی از بناهای این منطقه به ویژه در محله های پرجمعیت آن بیش از نیم قرن قدمت دارد.

ویژگی های منطقه 9 تهران

  • بافت شهری قدیمی
  • وجود فرودگاه بین المللی مهرآباد
  • وجود دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب برای اسباب کش و باربری

محله های منطقه 9 تهران

استاد معین

محله استاد معین از شمال به میدان آزادی، از جنوب به خیابان هاشمی، از شرق به محله دکتر هوشیار و از غرب به بزرگراه سعیدی و فرودگاه مهرآباد محدود شده است. خیابان اصلی آن بلوار استاد معین نام دارد که از شمال به خیابان آزادی منتهی میگردد. محله استاد معین دارای دو ایستگاه مترو میباشد. همچنین حمل و نقل عمومی با اتوبوس های BRT نیز صورت میگیرد. در شمال غربی این محله پارک بزرگ المهدی قرار دارد. بافت شهری محله قدیمی است و کوچه ها و خیابان های تو در تو دارد با این حال خانه های قدیمی آن جای خود را به آپارتمان های نوساز داده است.

نقشه گوگل- استاد معین

امامزاده عبدالله

این محله در جنوب محله استاد معین قرار دارد و به دلیل وجود امامزاده عبدالله در قسمت جنوبی آن این گونه نامگذاری شده است. محله امامزاده عبدالله از غرب به بزرگراه سعیدی، از جنوب به خیابان سیمتری جی و از شرق به بزرگراه یادگار امام و خیابان هرمزان منتهی شده است.

نقشه گوگل - امامزاده عبدالله

دکتر هوشیار

محله دکتر هوشیار از شمال با خیابون آزادی از جنوب با خیابان هاشمی، از شرق با خیابان شهیدان و بزرگراه یادگار امام و از غرب در همسایگی بلوار استاد معین قرار دارد. این محله نام خود را از دکتر محمدباقر هوشیار شیرازی (پژوهشگر حوزه علوم تربیتی و فلسفه ) گرفته است. خیابان های دامپزشکی، طوس و 21 متری جی از خیابان های اصلی محله میباشند. بافت شهری این محله قدیمی است و نسبت به سایر محله های منطقه 9 تهران خلوت تر میباشد. محله دکتر هوشیار از طریق بزرگراه یادگار امام و خیابان آزادی به سایر مناطق تهران دسترسی دارد.

نقشه گوگل - دکتر هوشیار

مهرآباد

این محله از شمال با بزرگراه فتح، از شرق با سی متری جی، از غرب با بلوار الغدیر و از جنوب با 45 متری زند محدود شده است و همچنین با فرودگاه مهرآباد که در شمال آن قرار دارد، همجوار است. دسترسی این محله از طریق بزرگراه سعیدی، فتح و جاده مخصوص کرج میباشد. ایستگاه مترو مهرآباد در این محله قرار دارد. محله معروف شمشیری بخش کوچکتری از این محله میباشد که در شرق آن قرار گرفته است.

نقشه گوگل - مهرآباد

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 26 دی 98

مناطق 22 گانه تهران

منطقه نه تهرانمحله های منطقه 9منطقه 9منطقه نهمنطقه نه تهران کجاستمنطقه 9 تهرانمنطقه 9 شهرداری تهرانمناطق 22 گانه تهرانمحدوده منطقه 9

باربری دیباجی

باربری دیباجی

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با بهترین باربری دیباجی یعنی حضور آرامش و اطمینان خاطر در یک پروژه سخت! اسباب‎کشی یک تخصص است و اتوبار طلایی تهران بهترین و حرفه‎ای ترین شرکت حمل‎ونقل و باربری در تهران است. قیمت مناسب و کیفیت برتر در خدمات باربری را با ما تجربه کنید.

باربری پاسداران

باربری پاسداران

باربری پاسداران با اتکاء به دانش و تجربه کادر باربری و بسته بندی خود رضایتمندی مشتریان عزیز را تضمین مینماید.اسباب کشی ، حمل و نقل و باربری در پاسداران را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید و تجربه سخت یک اسباب کشی را به خاطره ای خوش مبدل سازید. با ما تماس بگیرید !

اتوبار شهرک گلستان

اتوبار شهرک گلستان

با اتوبار شهرک گلستان، باربری و اسباب کشی مطمئن و ایمن را تجربه کنید. ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی منزل و اداری - بسته بندی تخصصی اثاثیه با قیمت مناسب - سرویس دهی شبانه روزی

باربری محدوده ونک

باربری محدوده ونک

حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری در محدوده ونک از نیایش تا یوسف آباد و از جردن تا کردستان با تعرفه کارشناسی شده و پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه. کارگران خوش برخورد و توانا

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی: ارائه کننده برترین خدمات اسباب کشی و باربری با قیمتی مناسب. ماشین های باربری مجهز و مدرن. بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای. سرویس دهی 24 ساعته.

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک معتبرترین و بهترین شرکت باربری در محدوده ولنجک میباشد که خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه میکند. باربری در ولنجک را با خدمات اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید.

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات