منطقه 21 تهران

منطقه 21 شهرداری تهران منطقه ای در غرب آن میباشد که از شمال به بزرگراه شیخ فضل الله نوری , و اتوبان تهران کرج، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به رودخانه کن و از غرب ما بین اتوبان تهران- کرج و بزرگراه لشکری خاتمه می یابد.

منطقه 21 تهران
منطقه 21 تهران

منطقه بیست و یک تهران

منطقه 21 تهران از سه ناحیه تشکیل شده است. بیشتر شهرک های مسکونی آن در شرق منطقه و ناحیه 1 آن قرار دارد. جمعیت این منطقه بر اساس سرشماری سال 1390، حدود 167 هزار نفر گزارش شده است. قسمتی از منطقه که میان رودخانه کن و بلوار گلها قرار دارد به فرودگاه مهرآباد مربوط میشود. بخش کمسکونی این منطقه در شرق آن میباشد و در سایر شهرک های آن به مراکز صنعتی، کارگاه ها و ساختمان شرکت های متعدد قرار دارد.

ویژگی های منطقه 21 تهران

  • برخورداری از شهرک های مسکونی و صنعتی
  • گذر خط مترو و وجود ایستگاه های متعدد در ضلع شمالی منطقه
  • وجود شهرک سینمایی ایران

محله های منطقه 21 تهران

شهرک آزادی

این شهرک محله ای در جنوب مجموعه آزادی است که از شمال به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از شرق به شهرک فرهنگیان و بلوار استادیوم آزادی، از جنوب به بزرگراه لشکری و از غرب به بلوار چوگان محدود است. میتوان گفت شهرک آزادی از بهترین محله های منطقه 21 تهران میباشد. این محله دارای میدانی اصلی به نام فاطمیه است و در خیابان های فرعی که از آن منشعب شده خانه های مسکونی شهرک که بیش از سه طبقه نمیباشند و اغلب نوساز هستند، قرار دارند.

نقشه گوگل - شهرک آزادی

شهرک فرهنگیان

این شهرک کوچک در واقع مجتمعی مسکونی است که در شرق شهرک آزادی قرار دارد و از شمال به بزرگراه شیخ فضل الله، از جنوب به بلوار ولیعصر، و از شرق به بلوار استادیوم آزادی محدود است. این محله خط تاکسی و اتوبوس ندارد و ساکنین آن برای استفاده از نقلیه عمومی باید خارج از شهرک شوند. ایستگاه مترو آزادی نزدیک ترین ایستگاه به محله در شمال آن قرار دارد. این شهرک نیاز های روزمره را برای ساکنین آن فراهم میکند اما برای امکانات بیشتر باید به محله های دیگر رفت.

نفشه گوگل - شهرک فرهنگیان

تهرانسر

تهرانسر محله ای بزرگ شامل تهرانسر جنوبی، شمالی، مرکزی، شرقی، غربی و شهرک های کوچکی همچون شهرک پاسداران، شهرک دریا و باشگاه نفت میباشد که از شمال به بزرگراه لشکری، از غرب به بزرگراه آزادگان، از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به بلوار گلها منتهی میشود. بافت شهری محله جدید و دارای پارک و بوستان های متعددی است. همچنین به لحاظ امکانات رفاهی، درمانی و ... در سطح مناسبی قرار دارد.

نقشه گوگل - تهرانسر

شهرک استقلال

شهرک استقلال از شمال به آزاد راه تهران کرج، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به شهرک دانشگاه تهران محدود است. مساحت عمده این شهرک را مراکز صنعتی وکارخانه هایی همچون پارس خودرو، کرمان موتور، داروسازی عبیدی، شرکت بهنوش و ...فرا گرفته است و تنها بخش کوچکی در شمال و شرق آن مسکونی است.

نقشه گوگل - شهرک استقلال

چیتگر جنوبی

چیتگر جنوبی یا شهرک 22 بهمن، یکی از محله های منطقه 21 تهران میباشد که از شرق به بلوار ایران خودرو، از شمال به بزرگراه لشکری، از جنوب به بزرگراه فتح و از غرب به تقاطع این دو بزرگراه محدود شده است. در این محله نیز مانند شهرک استقلال، مراکز صنعتی همچون ایران خودرو، سایپا، شرکت های دارو سازی و ... متعددی قرار دارند.

نقشه گوگل - چیتگر جنوبی

شهرک غزالی

شهرک غزالی یا شهرک سینمایی ایران محله ای در غرب منطقه است که از شمال به اتوبان تهران – کرج، از غرب به خیابان دارو پخش، از جنوب به بزرگراه لشکری و از شرق به شهرک ویلاشهر منتهی شده است. در بخش شرقی این شهرک، ساختمان هایی با معماری قدیمی برای فیلم برداری فیلم های تاریخی ساخته شده است. اما در قسمت غربی شهرک شرکت ها و ساختمان مراکز صنعتی قرار دارد.

نقشه گوگل - شهرک غزالی

شهرک ویلاشهر

این شهرک محله ای کوچک است که میان شهرک غرالی و شهرداری قرار گرفته است و از شمال به اتوبان تهران – کرج و از جنوبی به بزرگراه لشکری محدود شده است. قسمت شرقی محله با محوریت خیابان اصلی آن، یعنی خیابان انصار خانه های مسکونی قرار گرفته اند. امکانات این محله مانند بسیاری از شهرک ها، تنها برای رفع نیاز های روزمره کفایت میکند. در جنوب همین محدود ساختمان شرکت های بازرگانی و صنعتی متعددی وجود دارند.

نقشه گوگل -شهرک ویلاشهر

وردآورد

وردآورد محله ای قدیمی در انتهای غرب منطقه 21 تهران میباشد که در گذشته از توابع شهرستان کن بشمار میرفت. این محله دارای بافتی قدیمی و جدید است و به دلیل دور بودن از شهر و خلوتی آن، آب و هوای مناسبی دارد و سرسبز است. در این محله شرکت هایی مانند داروپخش، چاپ نشر ایران و کارگاه های متعددی وجود دارد.

نقشه گوگل - وردآورد

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 1 اردیبهشت 1399

مناطق 22 گانه تهران

منطقه 21 تهرانمنطقه بیست و یک تهرانمنطقه 21 شهرداری تهرانمناطق تهرانمحله های منطقه 21 تهران مناطق 22 گانه تهران

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

اگر بدنبال یک شرکت اسباب کشی و باربری حرفه ای در منطقه یک و محدوده کامرانیه هستید به شما تبریک میگوییم ! اتوبار طلایی تهران بهترین، حرفه ای ترین و ارزان ترین شرکت اسباب کشی و باربری کامرانیه تهران است. اسباب کشی از صفر تا صد با خدمات باربری طلایی یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه همراه با کیفیت برتر

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد : بسته بندی اثاثیه منزل ، اسباب کشی سریع و ارزان و سرویس VIP مخصوص حمل جهیزیه عروس. برترین کیفیت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید ! ما مفتخر به ارائه برترین سرویس اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در امیرآباد تهران هستیم. با ما تماس بگیرید

اتوبار درکه

اتوبار درکه

اتوبار درکه ارائه کننده بهترین خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی در شمال تهران و محدوده درکه میباشد. اتوبار درکه با تعرفه بسیار مناسب و استثنایی تضمین کننده سلامت بار شما همشهریان عزیز است.

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید

باربری دروس

باربری دروس

باربری طلایی تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و با همکاری کادری مجرب و با اخلاق به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان در محدوده دروس می باشد تا بهترین خدمات باربری را ارائه نماید.

اتوبار و باربری لواسان

اتوبار و باربری لواسان

اتوبار لواسان با افتخار خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی ارزنده ارائه مینماید.باربری لواسان پیشرو در ارائه سرویس های باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شمیرانات. اتوبار و باربری در لواسان با رزومه درخشان بهترین و مطمئن ترین انتخاب شماست. با ما تماس بگیرید

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات