منطقه 10 تهران

منطقه 10 شهرداری تهران در غرب تهران واقع شده است و پس از منطقه هفده کوچکترین منطقه شهرداری تهران بشمار می آید. این منطقه از پرتراکم ترین مناطق تهران است که طبق آخرین سرشماری در سال 1395 جمعیتی حدود 327 هزار نفر را در خود جای داده است.

منطقه 10 تهران
منطقه 10 تهران

منطقه ده تهران

منطقه 10 تهران یکی از مناطق قدیمی تهران است که در حدود یک قرن پیش شکل گرفته است. این منطقه از شمال به خیابان آزادی، از غرب به خیابان شهیدان، از جنوب به خیابان قزوین و از شرق به بزرگراه نواب صفوی منتهی میگردد. بافت شهری آن قدیمی و بسیار متراکم است. قدیمی ترین محلات منطقه به سال 1304 و جدیدترین آن مربوط به سال 1353 بازمیگردد. خیابان های جیحون، کارون، دامپزشکی،رودکی(سلسبیل)، آذربایجان، امام خمینی و کمیل از مهمترین و مشهورترین خیابان های این منطقه است.

ویژگی های منطقه 10 تهران

  • ساختار و بافت شهری متراکم
  • تراکم جمعیت بالا
  • فقدان فضای سبز مناسب

محله های منطقه 10 تهران

بریانک

بریانک محله ای است در غرب تهران مه از شمال به خیابان کمیل، از شرق به بزرگراه نواب صفوی، از جنوب به خیابان قزوین و از غرب با خیابان امازاده عبدالله همسایه است. این محله از محلات قدیمی تهران محسوب میشود و اغلب خانه های آن قدیمی هستند. در گذشته محله بریانک با عنوان ده بریانک شناخته میشد و دارای باغ های بسیاری بوده است. با وجود تراکم بسیار، این محله با دارا بودن ایستگاه مترو و خطوط BRT، دسترسی مناسبی به محلات و مناطق دیگر دارد.

نقشه گوگل- بریانک

سلسبیل

سلسبیل یا سرسبیل نام یکی از معروف ترین خیابان های تهران میباشد که امروزه به رودکی تغییر یافته است. محله سلسبیل از شمال به خیابان آذربایجان، از جنوب به خیابان کمیل، از شرق به بزرگراه نواب صفوی و از فرب به خیابان خوش منتهی میشود. خیابان سلسبیل امروزه یکی از مهم ترین مراکز خرید پایتخت بشمار میرود و واحد های تجاری زیادی در آن ساخته شده است. وجود ایستگاه مترو و خطوط اتوبوسرانی، دسترسی این محله به سایر نقاط تهران را آسان کرده است.

نقشه گوگل - سلسبیل

کارون

کارون محله ای قدیمی در منطقه 10 تهران است. این محله از شما به خیابان های آذربایجان و آزادی، از جنوب به خیابان کمیل، از شرق به خیابان قصرالدشت و از غرب به خیابان جیحون محدود شده است. خیابان هاشمی این محله را به دو بخش کارون شمالی وکارون جنوبی تقسیم کرده است. کارون که در گذشته دارالسلام نام داشت دارای باغ ها و زمین های کشاورزی بسیاری بود. با گسترش شهر تهران در این منطقه ساخت و ساز های بسیاری شد. در حال حاضر، بیشتر بافت شهری این محل قدیمی و فرسوده است. هم چنین به علت تراکم بالا در این محله ترافیک بسیار است.

نقشه گوگل - کارون

کمیل

کمیل نام یکی از خیابان ها و محله های جنوب غرب تهران است. این محله در گذشته دارای زمین های کشاورزی فراوانی بوده است که با گسترش زندگی شهری از بین رفته است. به دلیل وجود پادگان جی در انتهای خیابان کمیل بیش از 70 درصد ساکنان آن نظامی بوده اند. پارک رضوان که در گذشته آرامگاه ارامنه بوده است در جوار این خیابان قرار دارد. این محله با وجود ایستگاه مترو و اتصال به خیابان های اصلی منطقه دسترسی نسبتا مناسبی به سایر نقاط تهران دارد.

نقشه گوگل - کمیل

این مطلب پیوسته در حال بروزرسانی است - آخرین ویرایش 28 دی 1398

مناطق 22 گانه تهران

تهیه شده توسط بهترین شرکت اسباب و باربری در تهران

منطقه 10 تهرانمناطق تهرانمنطقه ده تهرانمحدوده منطقه 10محله های منطقه 10منطقه 10 شهرداری تهرانمناطق 22 گانه تهران

باربری ستارخان

باربری ستارخان

دفتر باربری ستارخان - باربری طلایی تهران - با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و باربری با استفاده از کادر مجرب و با اخلاق به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما همشهریان عزیز ساکن در محدوده ستارخان می باشد.

باربری قدس

باربری قدس

حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی اداری در محدوده میدان قدس با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون کمترین خسارت. اتوبار و باربری طلایی مطمئن‎ترین و منصف‎ترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران. اسباب کشی و باربری قدس را به حرفه ای ها بسپارید

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران با ارائه خدمات کامل اسباب کشی ( بسته بندی ، جمع آوری ، بارگیری ،چیدمان) و تعرفه کارشناسی شده مناسبترین انتخاب و تضمینی است برای سلامتی اثاثیه شما.اتوبار نیاوران با بیش از25 سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی بهترین انتخاب شما خواهدبود.قیمت آخر باربری در نیاوران را ازما بگیرید

باربری زیبادشت

باربری زیبادشت

حمل اثاثیه منزل و کلیه خدمات اسباب کشی و بسته بندی توسط بهترین باربری زیبادشت ( دفتر منطقه 22 اتوبار طلایی تهران ) با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی. اتوبار طلایی تهران پاسخ اعتماد شما عزیزان را با خدماتی غیر قابل رقابت جبران خواهد کرد.

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر با قیمت مناسب و تعرفه ارزان با دقت و سرعت شگفت انگیز کارگران خبره اتوبار طلایی تهران. کیفیت بسته بندی اثاثیه اتوبار طلایی تهران تضمین سلامت اثاثیه شما در زمان بارگیر و حمل و نقل اثاثیه در غرب تهران است. با ما تماس بگیرید

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک معتبرترین و بهترین شرکت باربری در محدوده ولنجک میباشد که خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه میکند. باربری در ولنجک را با خدمات اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید.

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد

باربری در امیرآباد : بسته بندی اثاثیه منزل ، اسباب کشی سریع و ارزان و سرویس VIP مخصوص حمل جهیزیه عروس. برترین کیفیت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید ! ما مفتخر به ارائه برترین سرویس اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در امیرآباد تهران هستیم. با ما تماس بگیرید

اتوبار اوین

اتوبار اوین

بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده اوین را از اتوبار اوین - اتوبار طلایی تهران - بخواهید. اتوبار اوین تضمین کننده سلامت بار شما تا مقصد میباشد.تنها یک تماس با خدمات برتر اتوبار طلایی تهران فاصله دارید!

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات