جستجو

دلالی در ترمینالهای باربری

دلالی در ترمینالهای باربری یکی از معضلات و مشکلات رانندگان است که بعضا تا 50 در صد از کرایه ماشین سهم دلالان میشود و مشکلات اقتصادی و معیشتی را برای رانندگان بوجود آورده است

دلالی در ترمینالهای باربری
دلالی در ترمینالهای باربری

یکی از مشکلاتی که رانندگان بارهای بین شهری با آن مواجه هستند پدیده ای است بنام دلالی بصورتیکه که در برخی موارد سهم دلالان چیزی نزدیک به پنجاه در صد کرایه بار میشود. رانندگان معترض به وضعیت دلالی از درصد بسیار بالای دلالان شکایت دارند و ظاهرا هیچ مرجعی برای رفع مشکلات این عزیزان وجود ندارد.

صنعت حمل و نقل یکی از مهمترین و گسترده ترین بخشهای اقتصادی هر کشوری است و که سهم زیادی را در تولید اشتغال به خود اختصاص داده است.

گزارش کاملی از این وضعیت را در ویدئو زیر مشاهده مینمایید.

دلالی در پایانه های باربری

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

اگر قصد اسباب کشی در محدوده شهرآرا را دارید، پروژه خود را به بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل و باربری منطقه 2 - باربری طلایی تهران - بسپارید. بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل و اداری - سرویس دهی منظم و سریع، کامیونهای مخصوص اسباب کشی، کادر مجرب و متخصص برای باربری شهرآرا فقط در این مجموعه خواهید یافت

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه پیشرو در ارائه خدمات باربری و اسباب کشی، آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم این منطقه میباشد. اگر به دنبال بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه هستید، اتوبار آجودانیه بهترین انتخاب شماست.

باربری پاسداران

باربری پاسداران

باربری پاسداران با اتکاء به دانش و تجربه کادر باربری و بسته بندی خود رضایتمندی مشتریان عزیز را تضمین مینماید.اسباب کشی ، حمل و نقل و باربری در پاسداران را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید و تجربه سخت یک اسباب کشی را به خاطره ای خوش مبدل سازید. با ما تماس بگیرید !