سوء استفاده از عنوان ظریف بار

پرسش شده توسط : حسین شمسایی در تاریخ : شنبه 15 شهریور 1399

با سلام و خسته نباشید

من روز 12 شهریور برای رزرو کامیون اسباب کشی به اینترنت مراجعه کردم و بدنبال شماره تلفن شرکت ظریف بار میگشتم. ماشینهای ظریف بار تو خیابون زیاد دیده بودم ولی شمارش رو نداشتم. شماره رو پیدا کردم و برای روز 14 شهریور ماشین و کارگر رزرو کردم و با قیمت ... به توافق رسیدیم

دیروز اومدن اسباب کشی کردن و 2 میلیون بیشتر از مبلغ توافق و با داد و بیداد و آبرو ریزی گرفتن و رفتن. بعدا فهمیدم اصلا این ماشینی که برای من فرستادن فقط شبیه ظریف بار بود و شماره ای که باهاش تماس گرفتم هم متعلق به ظریف بار نیست.

امروز متوجه شدم یک لوستر کوچک برنجی بسیار نفیس هم از وسایلم گم شده.

خواهش میکنم راهنمایی کنید چطور من میتونم احقاق حقوق کنم و از این شرکت باربری متخلف شکایت کنم.

شماره تلفنی که تماس گرفتم هم اینه ......22

ممنون میشم جواب من هر چه سریعتر بدید

پاسخ :

با سلام و احترام خدمت شما

در درجه اول باید به اطلاع شما و خوانندگان این مطلب میرساند که بخشی از این مطلب ( پرسش آقای حسین شمسایی ) بنا بر دلایل حقوقی ویرایش و حذف شده است. همینطور شماره تلفنی که این دوست عزیز اشاره کرده اند.

ظریف بار

قبل از پاسخ به شما دوست عزیز لازم میدانیم اطلاعات شرکت باربری محترم ظریف بار را برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم در اینجا متذکر شویم.

  • آدرس وب سایت : https://zarifbar.com
  • شماره تلفن : 1500

فریب تبلیغات گوگل را نخورید !

بسیاری از افراد سود جو برای افزایش درآمد به روشهایی زشت روی می آورند که متاسفانه شما هم فریب چنین تبلیغاتی را خورده اید که بارها در این وب سایت به آن اشاره شده است. تبلیغات کلیکی گوگل یکی از همین موارد است.

افراد با سوء استفاده از عنوان شرکتهای باربری معتبر اقدام به درج آگهی با شماره تلفنهای جعلی میکنند و مشکلاتی نظیر آنچه شما گرفتار آن شده اید را ایجاد میکنند.

از آنجاییکه این افراد - که خود را به عنوان شرکت باربری معرفی میکنند - عملا جزو شرکتهای اتحادیه باربری نیستند پیگیری این موضوع از این طریق راه چاره شما نخواهد بود.

در مورد تقلب صورت گرفته بهتر است مسئولین ظریف بار تهران را در جریان این موضوع قرار دهید و همینطور از طریق نیروی انتظامی و دستگاه قضایی اقدام نمایید.

ظریف بارباربری تهرانتخلف شرکتهای باربریباربری معتبرباربری در تهران

بار صادراتی به استانبولحمل مواد شیمیایی و عایق رطوبتی

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در تهران : بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اسباب کشی است که انجام صحیح آن باعث سهولت در چیدمان و عدم خسارت میشود

حمل و جابجایی لوازم سنگین

حمل و جابجایی لوازم سنگین

جابجایی و باربری وسایل سنگین : کادر ورزیده، خبره و توانمند اتوبار کاج بهترین انتخاب جهت جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگین است. اتوبار کاج سلامتی شما و وسایل شما ر

کارگر باربری و اسباب کشی

کارگر باربری و اسباب کشی

اعزام کارگر باربری و نیروی متخصص اسباب کشی و بَسته بندی اثاثیه مَنزل و اداری در تهران. کارگر باربری، کارگر اسباب کشی برای حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

حمل مبلمان : حمل و نقل مبلمان بخصوص اگر هزینه بالایی برای آن پرداخت کرده باشید بسیار حساس است . حمل و نقل و باربری مبلمان خود را به باربری طلایی بسپارید.

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری : باربری و اسباب کشی اداری در تهران با خودروهای مجهز و کادر بسته بندی حرفه ای - اسباب کشی اداری در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مناسب در تهران

فرم پرسش و پاسخ
1000

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات