جستجو

وانت بار تجریش

پرسش شده توسط : شمیران زاده در تاریخ : سه شنبه 13 مهر 1400

با سلام و احترام

شرکت ما برای جابجایی بار به وانت بار نیاز داره، بطور متوسط هفته ای 14 بار که میشه روزانه دو بار

ما در منطقه تجریش هستیم، میخواستم بدونم چطور میشه همکاری کرد

ممنون

پاسخ :

با سلام و احترام

دوست گرامی بهترین و کم هزینه ترین راه برای شما اینه که زمانی که به وانت بار یا نیسان بار احتیاج دارید با ما تماس بگیرید.

دلیل این موضوع هم این هست که زمانیکه شما قصد دارید سرویس مورد نیاز خودتون رو در هر لحظه ای احتیاج دارید براتون ارسال کنیم، بنابراین حداقل دو ماشین باید گوش بزنگ باشن و این یعنی افزایش هزینه برای شما. مگر آنکه شرایط شما متفاوت باشد که در توضیحات تون اشاره ای نکرده اید.

به هر ترتیب برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار طلایی تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم با مدیریت انجام شود.

پیروز باشید

وانت بار تجریش - اتوبار طلایی تهران:  دارای تجربه و سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است.

تمامی فعالیت‌های این شرکت در جهت رضایتمندی مشتریان صورت‌گرفته است.

همشهریان گرامی ساکن در محدوده تجریش می‌توانندعلاوه بر رزرو سرویس مورد نیاز خود ( وانت بار، نیسان بار ) برای اعزام کارگر حمل و بسته بندی اثاثیه نیز درخواست نیروی کار داشته باشند.

وانت بار تلفنی

وانت بار تلفنی

وانت بار تلفنی تهران آسانترین و مطمئن ترین راه حل برای جابجایی سریع و ارزان - محله به محله و منطقه به منطقه با وانت بار تلفنی اتوبار طلایی تهران همراه شوید

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

حمل و نقل و بسته بندی مبلمان

حمل مبلمان : حمل و نقل مبلمان بخصوص اگر هزینه بالایی برای آن پرداخت کرده باشید بسیار حساس است . حمل و نقل و باربری مبلمان خود را به باربری طلایی بسپارید.

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در تهران : بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اسباب کشی است که انجام صحیح آن باعث سهولت در چیدمان و عدم خسارت میشود

فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه

فروش و ارسال لوازم بسته بندی اثاثیه

لوازم بسته بندی اثاثیه منزل : فروش و ارسال انواع تجهیزات و لوازم بسته بندی اثاثیه منزل در تهران با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی. لوازم بسته بندی اثاثیه منزل

فرم پرسش و پاسخ
1000