جستجو

شرکت متقلب و متخلف تهران باربری

پرسش شده توسط : شیرازی در تاریخ : چهارشنبه 27 دی 1396

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کادر اتوبار طلایی تهران و از جمله مدیریت محترم مجموعه

بنده چند روز پیش به ماشین باربری نیاز داشتم و با شماره 220621xx تماس گرفتم و برای ما ماشین فرستاند و در آخر کار ما متوجه شدیم که از یه شرکت به اسم باربری تهران یا تهران باربری بوده.

اونا به ما گفتن که نمایندگی شما هستند . میخواستم بدونم آیا این موضوع صحت داره و در صورتیکه درست هستش این موضوع چرا از ما بسیار بیشتر پول گرفتند و کیفیت خدماتشون هم اینقدر پایین بود.

کارگران بی ادب و بسیار بد اخلاق و ...

لطفا هر چه سریعتر پاسخ من را بدهید

پاسخ :

ضمن عرض سلام و خسته نباشید ابراز تاسف فراوان بعلت مشکل پیش آماده

دوست گرامی شرکت تهران باربری - اگر شرکت واقعی باشد - بطور گسترده ( نه تنها از عنوان و اعتبار باربری طلایی که نام و نشان سایر شرکتهای باربری معتبر) سوء استفاده کرده و همچنان به تخلفات خود ادامه میدهد.

تهران باربری نه تنها نماینده اتوبار طلایی تهران نیست که یک شرکت متخلف و متقلب باربری در تهران است که گزارش موارد بسیاری از تخلفات تهران باربری از طرف مشتریان برای ما ارسال شده است.

البته اتوبار طلایی تهران پیگیری این موضوع هست. همچنین بصورت تلفنی با تهران باربری تماس داشته ایم بنابه اظهارت مسئولین این شرکت این تقلب و تخلف را نوعی تبلیغات تلقی کرده اند!
بهترین راه حل شما شکایت به اتحادیه باربری و تشکیل پرونده در مراجع ذی صلاح میباشد.
اتوبار طلایی تهران و احتمالا بسیاری دیگر از شرکتهای معتبر باربری از این فرد یا شرکت متقلب باربری به مراجع قضایی کشور شکایت کرده اند.

تصویر زیر تنها نمونه ای از تخلفات این شرکت - تهران باربری - در نقشه گوگل میباشد.

تهران باربری - شکایت از باربری
وانت بار تلفنی

وانت بار تلفنی

وانت بار تلفنی تهران آسانترین و مطمئن ترین راه حل برای جابجایی سریع و ارزان - محله به محله و منطقه به منطقه با وانت بار تلفنی اتوبار طلایی تهران همراه شوید

حمل و جابجایی جهیزیه عروس

حمل و جابجایی جهیزیه عروس

حمل و جابجایی جهیزیه عروس با بهترین سرویس باربری تهران . جابجایی جهیزیه عروس با سرویس VIP و قیمت مناسب . تخفیف ویژه عروس و داماد

حمل و جابجایی لوازم سنگین

حمل و جابجایی لوازم سنگین

جابجایی و باربری وسایل سنگین : کادر ورزیده، خبره و توانمند اتوبار کاج بهترین انتخاب جهت جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگین است. اتوبار کاج سلامتی شما و وسایل شما ر

حمل و جابجایی پیانو

حمل و جابجایی پیانو

حمل پیانو : پیانو وسیله ( ساز) ای است سنگین و نسبتا بزرگ که دارای حساسیتهای بسیاری میباشد و لازم است که هنگام جابجایی و بلند کردن آن نکات بسیاری را رعایت کنیم

فرم پرسش و پاسخ
1000