جستجو

حمل اثاثیه منزل

پرسش شده توسط : حمیدرضا صدر آبادی در تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم تعرفه حمل اثاثیه منزل چقدر هست و چگونه محاسبه میشه.

من چند روز پیش با شرکت باربری ـــ تماس گرفتم و اثاثیه ام رو به خونه جدید منتقل کردند اما هزینه که گرفتند خیلی بیشتر از مبلغی بود که توافق کردیم.

- برای حمل یخچال ساید و ماشین لباس شویی یه مبلغی گرفتند.

- برای بسته بندی اثاثیه هم مبلغی جداگانه گرفته اند.

- برای دوری مسافت ماشین تا منزل یه مبلغ بیشتر گرفتند.

- یه هزینه ای هم برای طبقات اضافه کردند.

در کل اگر قرار بود 100 تومن بگیرند 250 تومان گرفتند. میخواستم بدونم اولا آیا این جور هزینه گرفتند جزو روال کار و قانونی هستش و اینکه کجا میتونم این مورد رو پیگیری کنم.

ممنون از راهنمایی شما

پاسخ :

ضمن عرض ادب و احترام

به جهت حفظ مسائل کاری و حرفه ای عنوان باربری مورد نظر شما بصورت خط چین نمایش داده میشود.

تعرفه حمل اثاث منزل

کاربر گرامی مواردی که شما ذکر کردید دقیقا شامل هزینه های مازاد بر ارسال ماشین باربری است. احتمالا شما در تماس با شرکت مورد نظر موارد بالا را ذکر نکرده اید.

فرضا حمل یخچال ساید بای ساید جزو تعرفه های حمل وسایل سنگین لحاظ میگردد و طبیعی است که انتقال از طبقات بالای ساختمان با طبقات بالای ساختمانی دیگر شامل هزینه بیشتری میشود همچنین فاصله زیاد با محل تخلیه بار طبیعتا زمان و انرژی بیشتری از صرف خواهد کرد و هزینه بیشتری دارد.

در هر صورت هزینه هایی که شما فرمودید برای این قبیل خدمات اخذ میگردد اما اینکه میزان دریافتی برای حمل اثاثیه از شما تا چه حد بوده است در سوال مشخص نیست و ما هم بعنوان همکار نمیتوانیم این مسئله را مورد ارزیابی قرار دهیم.

مرجع رسیدگی به شکایات و پیگیری این امور اتحادیه باربری شهر و شهرستان محل بارگیری و تخلیه بار است.

محاسبه قیمت اسباب کشی قبل از اقدام

حمل اثاثیه منزل بخصوص در تهران دارای تعرفه و قیمتهای خاص خود میباشد و بعضا منطقه به منطقه متفاوت است که دلایل بسیار دارد ( مثلا ترافیک ) و ذکر آن باعث طولانی شدن پاسخ خواهد شد. برای جلوگیری از هر نوع سوء تفاهم و سوءاستفاده بهتر است قبل از رزرو سرویس حمل اثاث منزل کلیه شرایط اسباب کشی را با شرکت باربری درمیان بگذارید. از جمله مواردی که شما ذکر فرمودید.

با آرزوی لحظاتی شاد برای شما و خانواده محترم

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در تهران : بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اسباب کشی است که انجام صحیح آن باعث سهولت در چیدمان و عدم خسارت میشود

کارگر باربری و اسباب کشی

کارگر باربری و اسباب کشی

اعزام کارگر باربری و نیروی متخصص اسباب کشی و بَسته بندی اثاثیه مَنزل و اداری در تهران. کارگر باربری، کارگر اسباب کشی برای حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل

باربری بین شهری

باربری بین شهری

باربری و حمل و نقل بین شهری ( شهرستان ) از تهران به سایر شهرستانها با بیمه نامه و بارنامه معتبر و راننده مجرب و حرفه ای. باربری شهرستان ، باربری بین شهری

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری : باربری و اسباب کشی اداری در تهران با خودروهای مجهز و کادر بسته بندی حرفه ای - اسباب کشی اداری در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مناسب در تهران

فرم پرسش و پاسخ
1000