جستجو

بسته بندی اثاثیه برای مدت طولانی

پرسش شده توسط : مظفری در تاریخ : سه شنبه 17 اسفند 1395

سلام خسته نباشید

من به تعدادی کارتن در ابعاد و اندازه های گوناگون نیاز دارم و میخوام اثاثیه خونه ام رو برای مدتی نسبتا طولانی در حدود 3 سال بسته بندی کنم.

میخواستم بدونم کارتنهای شما رویه گلاسه و یا چیزی شبیه اون برای جلوگیری از ورود رطوبت دارند یا خیر. و سوال دیگه ام اینه که آیا شما بسته بندی اینکار رو هم خودتون انجام میدید یا خیر.

هزینه بسته بندی چقدر میشه ؟

ممنون از راهنمایی شما

پاسخ :

با سلام و احترام و سپاس از حسن انتخاب شما

بسته بندی لواز منزل برای مدتی طولانی

انواع و اقسام کارتن و جعبه های بسته بندی لوازم منزل در باربری طلایی تهران موجود است. لازم به ذکر است که رویه گلاسه تاثیر بسیار اندکی در مقابله با نفوذ آب و رطوبت دارید و در صورتیکه احتمال میدهید رطوبت برای وسایل شما مشکل سا شود بهتر است از روش های بسته بندی اثاثیه دیگری استفاده کنید.

روش بسته بندی ضد آب

در این روش داخل و خارج کارتنهای بسته بندی با عایق های ضد آب پوشانده میشود که علاوه بر استحکام و ماندگاری بالا، امکان ورود رطوبت و نم بطور کامل از بین خواهد رفت .حتی اگر کارتن ها را در مخزن آب نگهداری کنید !!

انجام بسته بندی اثاثیه

اتوبار طلایی تهران کادری از بهترین های بسته بندی اثاثیه منزل برای انجام کار شما اعزام خواهد کرد.

هزینه بسته بندی

هزینه بسته بندی اثاثیه با توجه به حجم لوازم و وسایل و همچنین میزان تجهیزات مصرفی متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

کیفیت و تصاویر بسته بندی اثاثیه منزل را میتوانید از طریق بخش خدمات » بسته بندی اثاثیه ملاحظه نمایید.

حمل و جابجایی پیانو

حمل و جابجایی پیانو

حمل پیانو : پیانو وسیله ( ساز) ای است سنگین و نسبتا بزرگ که دارای حساسیتهای بسیاری میباشد و لازم است که هنگام جابجایی و بلند کردن آن نکات بسیاری را رعایت کنیم

کارگر باربری و اسباب کشی

کارگر باربری و اسباب کشی

اعزام کارگر باربری و نیروی متخصص اسباب کشی و بَسته بندی اثاثیه مَنزل و اداری در تهران. کارگر باربری، کارگر اسباب کشی برای حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری

اسباب کشی اداری : باربری و اسباب کشی اداری در تهران با خودروهای مجهز و کادر بسته بندی حرفه ای - اسباب کشی اداری در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مناسب در تهران

باربری منزل و حمل اثاثیه

باربری منزل و حمل اثاثیه

باربری منزل با قیمت بسیار مناسب و بصرفه با بهترین شرکت حمل و نقل، اسباب کشی و باربری منزل در تهران

فرم پرسش و پاسخ
1000