جستجو

بیمه نامه مسئولیت متصدیان باربری داخلی

شرکتها و موسسات باربری داخلی براساس قانون تجارت و سایر مقررات مربوطه موظفند محمولاتی را که توسط ارسال کنندگان ویا صاحبان کالا جهت حمل به مقاصد مورد نظر به آنها واگذار می گردد صحیح و سالم به مقصد برساند.

بیمه نامه مسئولیت متصدیان باربری داخلی
بیمه نامه مسئولیت متصدیان باربری داخلی

معرفی بیمه نامه

بیمه مسئولیت متصدیان حمل ونقل داخلی

شرکتها و موسسات باربری داخلی براساس قانون تجارت و سایر مقررات مربوطه موظفند محمولاتی را که توسط ارسال کنندگان ویا صاحبان کالا جهت حمل به مقاصد مورد نظر به آنها واگذار می گردد صحیح و سالم به مقصد برساند .

پوشش های بیمه باربری

تصادف ،واژگونی ، آتش سوزی ، سرقت کلی محموله با وسیله نقلیه و برخورد کالا با شی ثابت

تعرفه ها و روش محاسبه حق بیمه

در رشته بیمه مسئولیت متصدیان حمل ونقل داخلی شیوه محاسبه حق بیمه » ارزش کالا ضربدر نرخ حق بیمه = حق بیمه 

لازم بذکر است که به حق بیمه مالیات و ارزش افزوده مصوب هر سال افزوده نیز می گردد .

قوانین و شرایط بیمه نامه

مطابق با آیین نامه های بیمه مرکزی ایران و توافقات بعمل آمده بین بیمه گر و بیمه گذار


راهنمای صدور بیمه

مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه

فرآیند صدور بیمه نامه

پس از بررسی پیشنهاد صدور و سوابق متقاضی و درصورت لزوم استعلام از بیمه گرقبلی توسط مرکز یاشعبه ناظر ، پیش نویس قرارداد یا نرخ و شرایط پیشنهادی ارائه و درصورت موافقت ، قرارداد نهایی صادر می گردد .

اصل نسخ قرارداد نهایی طی نامه جهت مهرو امضاء توسط بیمه گذار ، تحویل نماینده یا کارگزارمی گردد .

نکته : به منظور حسن اجرای مفاد قرارداد ، اخذ تعهد نامه از نماینده الزامی است .

پس از تهیه قرارداد (درسه نسخه)و مهر و امضاء آن توسط بیمه گذار و بیمه گر ( واحد صادر کننده ) یک نسخه از آن توسط همان واحد ضبط ، یک نسخه به مدیریت امورمالی ارسال و نسخه دیگر تحویل بیمه گذارمی شود .

کلیه شعب یا واحدهای صادر کننده قرارداد موظف می باشند تصویر قرارداد منعقده را جهت اداره فروش قراردادهای بیمه مسئولیت متصدیان حمل ارسال نمایند .

ضروری است شعب و واحدهای صدور به محض صدور قرارداد ، نسبت به ارسال درخواست نصب برنامه آنلاین شرکت ایده پرداز پاسارگاد(ایپاد) ازطریق سامانهir . ransportalT.wwwاقدام نمایند.

همانطوریکه در قرارداد ذکر گردیده ، بیمه گذار می بایست بلافاصله پس از دریافت حواله بارنامه ها، کپی حواله را جهت اطلاع از تعداد و شماره بارنامه های اخذ شده به بیمه گر ارائه نماید واحد صدور نیز موظف است صورت ریز مشخصات محمولات حمل شده را ظرف مهلت مقرر در قرارداد اخذ و پس از مطابقت شماره بارنامه های مندرج در صورت ریز با شماره بارنامه اعلامی در حواله چنانچه شماره بارنامه ای جا افتاده باشد

وضعیت شماره بارنامه های جا افتاده را مشخص و درصورتیکه سایر موارد از جمله وصول حق بیمه و یا اعلام محمولات با سرمایه بیش از سقف مقرر در قرارداد و ... با مفاد قرارداد مطابقت داشته باشد اقدام به صدور الحاقیه اضافه، حذف یا تغییر بارنامه نماید .

سایر توضیحات

کارشناسان اداره فروش بیمه های مسئولیت متصدیان حمل ونقل با شماره تلفن های 88916690 و 88805968 آمادگی پاسخگویی به هر گونه سوالات درزمینه رشته فوق می باشند.


راهنمای دریافت خسارت

اقدامات لازم در زمان وقوع خسارت مسئولیت حمل و نقل داخلی

بیمه گذار محترم ( شرکت / مؤسسه حمل و نقل ) می بایست به محض اطلاع از وقوع خسارت و آسیب دیدگی محموله و در اولين فرصت مراتب را کتبا" به این شرکت اعلام فرمایند . همچنین ضمن هماهنگی ، دراسرع وقت اقدامات لازم را به منظور نجات محموله و جلوگیری از تشدید خسارت به عمل آورند .

مدارک لازم جهت اعلام و دریافت خسارت

الف) درمورد حادثه وسيله نقليه

درمورد سرقت كلي محموله

فرآیند دریافت خسارت

پس از دریافت مدارک مورد نیاز و تكميل پرونده ( احراز تعهد ، تعیین خسارت وارده و مطابقتهای لازم طبق شرایط قرارداد فی مابین ) خسارت دراسرع وقت دروجه ذینفع و یا ذینفع های معرفی شده طبق ضوابط و شرایط قرارداد محاسبه و ضمن هماهنگی با ذینفع مربوطه و با اخذ رسید به ایشان پرداخت می گردد

منبع : بیمه آسیا

اتوبار چیذر

اتوبار چیذر

اتوبار طلایی تهران با ارائه کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری در خدمت شما ساکنین محترم منطقه چیذر میباشد. ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری به شهرستان را از اتوبار چیذر بخواهید. اتوبار چیذر انتخابی مطمئن!

باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی

باربری در شیخ بهایی : اسباب کشی اداری و منزل، بسته بندی اثاثیه، کارگر باربری و اسباب کشی، وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون، کادر اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و حمل وسایل سنگین. یک تماس با باربری شیخ بهایی کافیست تا یک اسباب کشی سریع و آسان را تجربه کنید. با ما تماس بگیرید.

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد زیر مجموعه باربری بزرگ طلایی تهران آماده ارائه برترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در محدوده یوسف آباد تهران میباشد. بهترین خدمات اسباب کشی و باربری در یوف اباد را از ما بخواهید. اتوبار یوسف آباد نماد کیفیت و تضمین سلامت اسباب کشی در تهران.

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید