جستجو

اسباب کشی در گذشته

اثاث کشی قدمتی دارد به اندازه قدمت مهاجرت انسان اما اسباب کشی در معنای امروزی چیزی متفاوت با آن دوران است. حتی اگر تصاویر اسباب کشی در صد سال پیش را مشاهد کنید به سختی میتوان تصویر کرد که یک جابجایی ساده چقدر زحمت و مشقت برای انسان داشته است.

اسباب کشی در گذشته
اسباب کشی در گذشته

اسباب کشی

واژه اسباب کشی برای همه ما روشن و واضح است. دردسر و خستگی، آشنایی با محیط جدید و استرس و ... جالب است بدانید که در گذشته این مسائل به مراتب شدیدتر از امروز بوده است. کافیست به تصاویر زیر نگاه کنید تا از شرایط اسباب کشی در گذشته ای نچندان دور آگاه شوید. تصاویری که نشان میدهد در برخی از کشورها و شهرها اسباب کشی دقیقا به معنی جابجایی خانه بود است. این شرایط بیشتر در کشورهای آمریکا و استرالیا دیده میشود. استفاده از وسائط نقلیه ای نظیر درشکه و ماشین های باربری قدیمی در نوع خود جالب بنظر میرسد.

استفاده از نیروی باربری حیوانات، چرخ های دستی و یدک کش ها ، ماشین های حمل بار و حتی اتومبیل شخصی برای اسباب کشی در گذشته امری رایج و مرسوم بوده است.

جهت بزرگ نمایی بر روی تصاویر کلیک کنید.

خودروی قدیمی حمل باراستفاده از گاری جهت اسباب کشیگاری حمل اثاثیهاسباب کشی بار وسایل نقلیه قدیمیحمل بار توسط چرخ دستیماشین باربری قدیمیاسباب کشی با وسیله نقلی شخصی !ماشینهای با ظرفیت حمل بار محدوددر گذشته جابجایی خانه یک نوع اسباب کشی بوده استجابجایی خانه با چرخ یدک کشتصویری جالب از جابجایی یک خانه در قدیمجابجایی خانه در آمریکا امری رایج بوده استاستفاده از نیروی اسب برای جابجایی خانهتصویری دیگر از جابجایی خانهیک خانه به عنوان بار
اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

باربری چیذر

باربری چیذر

جابجایی و اسباب کشی را با بهترین شرکت باربری چیذر تجربه کنید. کارگران حرفه ای و مجرب، کادر و مدیریت منسجم، تعرفه بسیار مناسب و مجموعه کاملی از انواع خدمات اسباب کشی و باربری شهری در تهران با کیفیت بسیار عالی و ممتاز

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه

اتوبار آجودانیه پیشرو در ارائه خدمات باربری و اسباب کشی، آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم این منطقه میباشد. اگر به دنبال بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه هستید، اتوبار آجودانیه بهترین انتخاب شماست.

باربری آجودانیه

باربری آجودانیه

باربری آجوانیه با بیش از 40 سرویس حمل و نقل و اسباب کشی در منطقه یک تهران بویژه محله آجودانیه یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های حمل و نقل و باربری در آجودانیه است که تمامی خدمات خود را با تعرفه اتحادیه ارائه مینماید. اتوبار آجودانیه مناسبترین راه حل برای انجام اسباب کشی اداری و باربری منزل !