جستجو

اسباب کشی به آپارتمان جدید

اسباب کشی به منزل جدید علاوه بر هیجان دارای استرس سختی هایی نیز میباشد و این مسئله بیشتر به خاطر جابجایی اثاثیه و آشنایی با یک محل جدید است. آنهم نه برای بازدید و تفریح برای حداقل یک سال زندگی !

اسباب کشی به آپارتمان جدید
اسباب کشی به آپارتمان جدید

1- بررسی و تهیه تصاویر

به خانه ی جدید خود بروید و عکس هایی با کیفیت از اتاق ها، پنجره ها، بیرون زدگی و توزدگی ها و همچنین شیرآلات و اتصالات آنها تهیه کنید. به آشپزخانه رفته و محل دقیق داکت ها، چراغ ها و درب ها را تعیین کنید. ببینید چیزی احتیاج به تعمیر دارد که باید در اجاره نامه ی شما قبل از امضاء قید شود. بر عهده مالک است که همه چیز را با وضعیت سالم به شما تحویل دهد.

2- اندازه گیری

فضای داخلی آپارتمان جدید را اندازه گیری کنید ! باید بدانید که وسایلتان در کدام قسمت جا می شود.

3- بسته بندی اثاثیه

سعی کنید برای اینکار زمان بیشتری بگذارید و با دقت تمام اینکار را انجام دهید.

با خطی بزرگ و خوانا محتویات جعبه را روی آن بنویسید. بهتر است برای وسایل هر قسمت از خانه از رنگی جداگانه استفاده کنید. این کار به شما در چیدمان اثاثیه و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و سردگمی کمک میکند !

بسته بندی اثاثیه به روش صحیح مانع از اسیب دیدن اثاثیه و همینطور استهلاک برخی از وسایل خانه بخصوص وسایل چوبی و مبلمان میشود.

4- کدام وسیله بدردبخور نیست !

ممکن است وسایلی داشته باشید که هرگز از انها استفاده نکرده باشید و در آینده هم نیازی به آن نداشته باشید. از شر وسایل بدرد نخور خلاص شوید ! میتوانید آنها را در سایتهایی مثل دیوار و شیپور بفروش برسانید و یا به دوستان خود ببخشید !

5- برخی وسایل نیاز به تعمیر دارند

ممکن است برخی از اثاثیه شما نیاز به تعمیر داشته باشند. بهترین زمان برای تعمیر آنها دقیقا زمان اسباب کشی است.

معمولا پس از 3 الی 4 سال مبلمان خانه نیاز به تعمیر احتیاج پیدا میکند. یک تیر و دو نشان !

هزینه باربری خود را کاهش دهید

مراکز تعمیر مبل معمولا برای حمل مبلمان به کارگاه و برعکس هزینه ای دریافت نمیکنند. بخصوص در تهران که این موضوع یک کار رقابتی شده است.

اینکار حجم اثاثیه شما را بطرز چشمگیری کاهش میدهد. همینطور زمان اسباب کشی را.

مبل تان را از خانه جدید برای تعمیر بفرستید و در آپارتمان جدید تحویل بگیرید !

بد نیست یک مرکز تعمیرات مبل خوب در تهران به شما معرفی کنیم : رویه کوبی و تعمیرات مبل مهر - تلفن : 88282387

6- باربری حرفه ای یا دوست و آشنا

تصمیم بگیرید که آیا یک باربری حرفه ای استخدام می کنید و یا از گروه دوستان برای اثاث کشی استفاده خواهید کرد.

شرکتهای باربری هزینه ی بیشتری دارند، ولی مطمئن هستند و می دانند که چگونه وسایل را جابجا کنند، به گونه ای که هیچ خطری برای خود یا دیگران و همچنین وسایل نداشته باشند.

اگر وسایل زیادی برای اثاث کشی، مبلمان بزرگی برای جا به جایی و همچنین با پله ها و راه رو های باریک رو به رو هستید، ارزش این را دارد که دست به جیب شوید. احتمالا علاقه ای ندارید که هزینه ی تعمیرات مبلمان و تخریب های احتمالی دشواری های کار را برای شما بیشتر کند

7- چیدمان اثاثیه

چیدمان اثاثیه هم دقیقا مانند بسته بندی اثاثیه مهم هستند با این تفاوت که زمان بیشتری برای اینکار خواهید داشت.

چیدمان لوازم و اثاثیه منزل هم مانند بسته بندی جزو خدمات شرکتهای اسباب کشی است. اگر حوصله و زمان کافی ندارید از آنها کمک بگیرید.

یادآوری های اسباب کشی

باربری طلایی تهران

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد با استفاده از تجهیزات با کیفیت و همکاری با کادر متخصص اسباب کشی تا انتهای اسباب کشی همراه شما مشتریان عزیز خواهد بود. اتوبار سعادت آباد بهترین کیفیت خدمات اسباب کشی را به شما هدیه خواهد داد. باربری در سعادت آباد را با سرویس های بینظیر اتوبار طلایی تجربه کنید

اتوبار درکه

اتوبار درکه

اتوبار درکه ارائه کننده بهترین خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی در شمال تهران و محدوده درکه میباشد. اتوبار درکه با تعرفه بسیار مناسب و استثنایی تضمین کننده سلامت بار شما همشهریان عزیز است.

باربری در محدوده شهرک آزمایش

باربری در محدوده شهرک آزمایش

بهترین باربری شهرک آزمایش همراه با برترین کیفیت اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری با یک تماس در خدمت شما خواهد بود.