اسباب کشی به آپارتمان جدید

اسباب کشی به منزل جدید علاوه بر هیجان دارای استرس سختی هایی نیز میباشد و این مسئله بیشتر به خاطر جابجایی اثاثیه و آشنایی با یک محل جدید است. آنهم نه برای بازدید و تفریح برای حداقل یک سال زندگی !

اسباب کشی به آپارتمان جدید
اسباب کشی به آپارتمان جدید

1- بررسی و تهیه تصاویر

به خانه ی جدید خود بروید و عکس هایی با کیفیت از اتاق ها، پنجره ها، بیرون زدگی و توزدگی ها و همچنین شیرآلات و اتصالات آنها تهیه کنید. به آشپزخانه رفته و محل دقیق داکت ها، چراغ ها و درب ها را تعیین کنید. ببینید چیزی احتیاج به تعمیر دارد که باید در اجاره نامه ی شما قبل از امضاء قید شود. بر عهده مالک است که همه چیز را با وضعیت سالم به شما تحویل دهد.

2- اندازه گیری

فضای داخلی آپارتمان جدید را اندازه گیری کنید ! باید بدانید که وسایلتان در کدام قسمت جا می شود.

  • اندازه ی عرض و ارتفاع درب های ورودی را بگیرید.
  • ارتفاع نرده های راه پله و تراس را اندازه بگیری و همه ی آنها را حتی روی کاغذ یادداشت کنید.
  • مبلمانی که باید جا به جا شود را اندازه بگیرید
  • عرض، طول و ارتفاع هر وسیله بزرگی که ممکن است باعث ایجاد مشکل شود !

3- بسته بندی اثاثیه

سعی کنید برای اینکار زمان بیشتری بگذارید و با دقت تمام اینکار را انجام دهید.

با خطی بزرگ و خوانا محتویات جعبه را روی آن بنویسید. بهتر است برای وسایل هر قسمت از خانه از رنگی جداگانه استفاده کنید. این کار به شما در چیدمان اثاثیه و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و سردگمی کمک میکند !

بسته بندی اثاثیه به روش صحیح مانع از اسیب دیدن اثاثیه و همینطور استهلاک برخی از وسایل خانه بخصوص وسایل چوبی و مبلمان میشود.

4- کدام وسیله بدردبخور نیست !

ممکن است وسایلی داشته باشید که هرگز از انها استفاده نکرده باشید و در آینده هم نیازی به آن نداشته باشید. از شر وسایل بدرد نخور خلاص شوید ! میتوانید آنها را در سایتهایی مثل دیوار و شیپور بفروش برسانید و یا به دوستان خود ببخشید !

5- برخی وسایل نیاز به تعمیر دارند

ممکن است برخی از اثاثیه شما نیاز به تعمیر داشته باشند. بهترین زمان برای تعمیر آنها دقیقا زمان اسباب کشی است.

معمولا پس از 3 الی 4 سال مبلمان خانه نیاز به تعمیر احتیاج پیدا میکند. یک تیر و دو نشان !

هزینه باربری خود را کاهش دهید

مراکز تعمیر مبل معمولا برای حمل مبلمان به کارگاه و برعکس هزینه ای دریافت نمیکنند. بخصوص در تهران که این موضوع یک کار رقابتی شده است.

اینکار حجم اثاثیه شما را بطرز چشمگیری کاهش میدهد. همینطور زمان اسباب کشی را.

مبل تان را از خانه جدید برای تعمیر بفرستید و در آپارتمان جدید تحویل بگیرید !

بد نیست یک مرکز تعمیرات مبل خوب در تهران به شما معرفی کنیم : رویه کوبی و تعمیرات مبل مهر - تلفن : 88282387

6- باربری حرفه ای یا دوست و آشنا

تصمیم بگیرید که آیا یک باربری حرفه ای استخدام می کنید و یا از گروه دوستان برای اثاث کشی استفاده خواهید کرد.

شرکتهای باربری هزینه ی بیشتری دارند، ولی مطمئن هستند و می دانند که چگونه وسایل را جابجا کنند، به گونه ای که هیچ خطری برای خود یا دیگران و همچنین وسایل نداشته باشند.

اگر وسایل زیادی برای اثاث کشی، مبلمان بزرگی برای جا به جایی و همچنین با پله ها و راه رو های باریک رو به رو هستید، ارزش این را دارد که دست به جیب شوید. احتمالا علاقه ای ندارید که هزینه ی تعمیرات مبلمان و تخریب های احتمالی دشواری های کار را برای شما بیشتر کند

7- چیدمان اثاثیه

چیدمان اثاثیه هم دقیقا مانند بسته بندی اثاثیه مهم هستند با این تفاوت که زمان بیشتری برای اینکار خواهید داشت.

چیدمان لوازم و اثاثیه منزل هم مانند بسته بندی جزو خدمات شرکتهای اسباب کشی است. اگر حوصله و زمان کافی ندارید از آنها کمک بگیرید.

یادآوری های اسباب کشی

  • حمل وسایل سنگین ممنوع - سلامتی مهمتر از پول است
  • آینه و شیشه ها بسیار خطرناک و آسیب پذیر هستند
  • کودکان و بخصوص پسر بچه ها مهمترین مزاحمان اسباب کشی هستند. مراقب آنها باشید !!
  • بر روی اعصاب یکدیگر رژه نروید. شرایط همه اعضای خانواده به اندازه شما سخت است
  • گاهی هزینه کردن و نظاره گر بودن در نهایت به نفع شما خواهد بود

باربری طلایی تهران

اسباب کشینکات اسباب کشیاسباب کشی به خانه جدیدباربریاثاث کشیحمل اثاثیه منزلچگونه اسباب کشی کنیمشرکت اسباب کشی

اتوبار و باربری دربند

اتوبار و باربری دربند

باربری دربند : حمل و نقل لوازم و اثاثیه منزل با ماشین های بزرگ و موکت کاری شده و کارگران خبره و زبردست در زمینه اسباب کشی منزل و اداری، بسته بندی اثاثیه. همکاری با شما افتخار ماست

اتوبار ملاصدرا

اتوبار ملاصدرا

اگر قصد اسباب کشی دارید، اتوبار ملاصدرا بهترین اتنخاب شماست. اتوبار ملاصدرا ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه اداری و منزل میباشد. کافیست تماس بگیرید تا اسباب کشی آسان و راحت را تجربه کنید.

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهرانپارس ( دفتر شرق تهران - باربری بزرگ طلایی تهران ) با بیش از 12 سال سابقه باربری و حمل نقل شهری در محدوده شرق تهران بهترین و کاملترین خدمات اسباب کشی را به همشهریان ساکن محدوده تهرانپارس ارائه مینماید. منتظر تماس شما هستیم !

باربری در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ باربری طلایی تهران کلیه سرویس های اسباب کشی نظیر بسته بندی اثاثیه، باربری شهری، باربری شهرستان از مبداء تهران-زعفرانیه و ... را با قیمتی منصفانه و غیرقابل رقابت و با کیفیتی بسیار بالا ارائه مینماید.

باربری دیباجی

باربری دیباجی

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی با بهترین باربری دیباجی یعنی حضور آرامش و اطمینان خاطر در یک پروژه سخت! اسباب‎کشی یک تخصص است و اتوبار طلایی تهران بهترین و حرفه‎ای ترین شرکت حمل‎ونقل و باربری در تهران است. قیمت مناسب و کیفیت برتر در خدمات باربری را با ما تجربه کنید.

اتوبار چیذر

اتوبار چیذر

اتوبار طلایی تهران با ارائه کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری در خدمت شما ساکنین محترم منطقه چیذر میباشد. ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری به شهرستان را از اتوبار چیذر بخواهید. اتوبار چیذر انتخابی مطمئن!

باربری در الهیه

باربری در الهیه

بهترین باربری الهیه با خدماتی استثنایی و کیفیت بی رقیب همراه با قیمت مناسب تنها یک تماس با شما فاصله دارد. بسته بندی اثاثیه، چیدمان اثاثیه، حمل بار سنگین و پیانو و باربری در محدوده الهیه را با مجموعه حرفه ای اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید !

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی

اتوبار مجیدیه جنوبی: ارائه کننده برترین خدمات اسباب کشی و باربری با قیمتی مناسب. ماشین های باربری مجهز و مدرن. بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای. سرویس دهی 24 ساعته.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات