انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری : شرکت های باربری به سه گروه کلی شهری ، بین شهری و بین المللی تقسیم میشوند که فعالیت هر سه گروه یاد شده حمل و نقل بار از نقطه ای به نقطه دیگر است. در زیر به تفاوتها و شباهتهای این سه گروه اشاره شده است.

انواع شرکتهای باربری
انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری

شرکت های باربری به سه گروه کلی 1- باربری شهری، 2- باربری بین شهری ، 3- باربری بین المللی تقسیم میشوند که فعالیتی کم و بیش مشابه یکدیگر دارند. در ادامه به تفاوتها و شباهتهای این شرگت ها اشاره شده است.

باربری شهری یا محلی

همانطور که از عنوان باربری شهری بر میاید خدمات این گروه از شرکتها در محدوده یک یا چند منطقه شهری و در نهایت یک شهر صورت میگیرد.

باربری بین شهریاسباب کشی اداری و منزل مهمترین منبع درآمد این دسته از شرکتهای باربری است. همچنین جابجایی وسایل و لوازم کوچک و بزرگ، ارائه خدمات وانت بار و برخی از فعالیتهای مرتبط با اسباب کشی منزل و اداری نظیر بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل اجسام سنگین، چیدمان و ... توسط این شرکتها ارائه میشود.

باربری بین شهری

باربری بین شهری معمولا توسط کامیونها انجام میشود. اگر چه در کشورهای وسیع و پیشرفته حمل و نقل بین شهری با وسائط نقلیه نظیر قطار و هواپیما هم صورت میگیرد. اما در کشور عزیزمان ایران بیشتر حمل و نقل بین شهری با کامیون و وانت و حتی برای بارهای کوچک و کم حجم توسط اتوبوسهای شرکتهای تعاونی مستقر در پایانه های اتوبوسرانی صورت میگیرد.

شرکت های باربری بین المللی

باربری بین المللی

باربری بین المللی از هر سه راه زمینی ، هوایی و دریایی انجام میشود. بسته به نوع ، زمان و حجم بار ممکن است از هریک از این وسایل مورد استفاده قرار گیرید. به عنوان مثال حمل محصولات کشاورزی که معمولا در حجم بسیار بالایی صورت میگیرد ( در حد چند صد تن و بلکه بیشتر ) توسط کشتی انجام میشود و یا بارهایی که نیاز به انتقال سریع به مقصد داشته باشد توسط هواپیماهای باری انجام میشود.

اتوبار و باربری

اتوبار چیست ؟

اتوبار اصطلاح رایجی بخصوص در تهران است که به شرکتهای باربری که خدمات حمل اثاثیه را ارئه میدهند اطلاق میشود. این شرکتها متخصص اسباب کشی منزل و اداری هستند و معمولا سایر فعالیتهای مرتبط با شرکتهای باربری را انجام نمیدهند. در واقع اتوبار و باربری کم وبیش دارای مفهومی مشابه هستند با این تفاوت که شرکتهای تحت عنوان اتوبار گستره فعالیت کمتری نسبت به سایرین دارند.

اتوبار طلایی تهران از جمله شرکت های باربری است که متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه میباشد. چنانچه به این قبیل خدمات نیاز دارید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. متخصصین اتوبار طلایی تهران بصورت شبانه روزی آماده همکاری با شما عزیزان است.

معرفی شرکتهای باربری معتبر در تهران

جهت مشاهده لیست باربری تهران که توسط یکی از همکاران معتبر و گرانقدر باربری طلایی - اتوبار کاج تهران - تهیه شده است از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لیست باربری های تهران

باربریاتوبارشرکت باربریشرکتهای باربریباربری شهریباربری بین شهریباربری بین المللیاتوباراسباب کشیباربری و اتوبار

باربری تجریش

باربری تجریش

بهترین باربری تجریش با کادر متخصص مجموعه بزرگ اتوبار و باربری طلایی مناسبترین راه حل برای شماست. ما همواره به رضایتمندی شما مشتریان عزیز می اندیشیم و اعتماد شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو خواهیم بود. باربری در تجریش را به متخصصین ما بسپارید

اتوبار پونک

اتوبار پونک

آیا میدانید اتوبار طلایی تهران بهترین و مناسبترین خدمات اسباب کشی و حمل و نقل شهری را در محدوده پونک با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. با ما تماس بگیرید

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک معتبرترین و بهترین شرکت باربری در محدوده ولنجک میباشد که خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب ارائه میکند. باربری در ولنجک را با خدمات اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید.

اتوبار مطهری

اتوبار مطهری

اتوبار مطهری یعنی تجربه یک اسباب کشی ایمن، مطمئن و کم هزینه. اتوبار طلایی تهران ارائه دهنده برترین خدمات باربری و اسباب کشی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی در محدوده مطهری میباشد.

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

باربری دروس

باربری دروس

باربری طلایی تهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و با همکاری کادری مجرب و با اخلاق به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان در محدوده دروس می باشد تا بهترین خدمات باربری را ارائه نماید.

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات