انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری : شرکت های باربری به سه گروه کلی شهری ، بین شهری و بین المللی تقسیم میشوند که فعالیت هر سه گروه یاد شده حمل و نقل بار از نقطه ای به نقطه دیگر است. در زیر به تفاوتها و شباهتهای این سه گروه اشاره شده است.

انواع شرکتهای باربری
انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری

شرکت های باربری به سه گروه کلی 1- باربری شهری، 2- باربری بین شهری ، 3- باربری بین المللی تقسیم میشوند که فعالیتی کم و بیش مشابه یکدیگر دارند. در ادامه به تفاوتها و شباهتهای این شرگت ها اشاره شده است.

باربری شهری یا محلی

همانطور که از عنوان باربری شهری بر میاید خدمات این گروه از شرکتها در محدوده یک یا چند منطقه شهری و در نهایت یک شهر صورت میگیرد.

باربری بین شهریاسباب کشی اداری و منزل مهمترین منبع درآمد این دسته از شرکتهای باربری است. همچنین جابجایی وسایل و لوازم کوچک و بزرگ، ارائه خدمات وانت بار و برخی از فعالیتهای مرتبط با اسباب کشی منزل و اداری نظیر بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل اجسام سنگین، چیدمان و ... توسط این شرکتها ارائه میشود.

باربری بین شهری

باربری بین شهری معمولا توسط کامیونها انجام میشود. اگر چه در کشورهای وسیع و پیشرفته حمل و نقل بین شهری با وسائط نقلیه نظیر قطار و هواپیما هم صورت میگیرد. اما در کشور عزیزمان ایران بیشتر حمل و نقل بین شهری با کامیون و وانت و حتی برای بارهای کوچک و کم حجم توسط اتوبوسهای شرکتهای تعاونی مستقر در پایانه های اتوبوسرانی صورت میگیرد.

شرکت های باربری بین المللی

باربری بین المللی

باربری بین المللی از هر سه راه زمینی ، هوایی و دریایی انجام میشود. بسته به نوع ، زمان و حجم بار ممکن است از هریک از این وسایل مورد استفاده قرار گیرید. به عنوان مثال حمل محصولات کشاورزی که معمولا در حجم بسیار بالایی صورت میگیرد ( در حد چند صد تن و بلکه بیشتر ) توسط کشتی انجام میشود و یا بارهایی که نیاز به انتقال سریع به مقصد داشته باشد توسط هواپیماهای باری انجام میشود.

اتوبار و باربری

اتوبار چیست ؟

اتوبار اصطلاح رایجی بخصوص در تهران است که به شرکتهای باربری که خدمات حمل اثاثیه را ارئه میدهند اطلاق میشود. این شرکتها متخصص اسباب کشی منزل و اداری هستند و معمولا سایر فعالیتهای مرتبط با شرکتهای باربری را انجام نمیدهند. در واقع اتوبار و باربری کم وبیش دارای مفهومی مشابه هستند با این تفاوت که شرکتهای تحت عنوان اتوبار گستره فعالیت کمتری نسبت به سایرین دارند.

اتوبار طلایی تهران از جمله شرکت های باربری است که متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه میباشد. چنانچه به این قبیل خدمات نیاز دارید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. متخصصین اتوبار طلایی تهران بصورت شبانه روزی آماده همکاری با شما عزیزان است.

معرفی شرکتهای باربری معتبر در تهران

جهت مشاهده لیست باربری تهران که توسط یکی از همکاران معتبر و گرانقدر باربری طلایی - اتوبار کاج تهران - تهیه شده است از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لیست باربری های تهران

باربریاتوبارشرکت باربریشرکتهای باربریباربری شهریباربری بین شهریباربری بین المللیاتوباراسباب کشیباربری و اتوبار

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب

اسباب کشی و باربری دزاشیب تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا. انجام کار توسط بهترین شرکت باربری تهران و کارگران حرفه ای با بیش از 50 سرویس اسباب کشی در روز همراه با کارنامه و رزومه درخشان. اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب برای جابجایی اثاثیه و باربری در دزاشیب تهران.

باربری چیذر

باربری چیذر

جابجایی و اسباب کشی را با بهترین شرکت باربری چیذر تجربه کنید. کارگران حرفه ای و مجرب، کادر و مدیریت منسجم، تعرفه بسیار مناسب و مجموعه کاملی از انواع خدمات اسباب کشی و باربری شهری در تهران با کیفیت بسیار عالی و ممتاز

اتوبار و باربری لواسان

اتوبار و باربری لواسان

اتوبار لواسان با افتخار خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی ارزنده ارائه مینماید.باربری لواسان پیشرو در ارائه سرویس های باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شمیرانات. اتوبار و باربری در لواسان با رزومه درخشان بهترین و مطمئن ترین انتخاب شماست. با ما تماس بگیرید

باربری دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک

اسباب کشی و باربری در محدوده دهکده المپیک و منطقه 22 تهران را با سرویس های استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. دقت، سرعت، قیمت و تجربه بالای باربری دهکده المپیک ( دفتر غرب اتوبار طلایی ) مثال زدنی است و این موضوع را در عمل به شما اثبات خواهیم کرد.

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

اگر بدنبال یک شرکت اسباب کشی و باربری حرفه ای در منطقه یک و محدوده کامرانیه هستید به شما تبریک میگوییم ! اتوبار طلایی تهران بهترین، حرفه ای ترین و ارزان ترین شرکت اسباب کشی و باربری کامرانیه تهران است. اسباب کشی از صفر تا صد با خدمات باربری طلایی یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه همراه با کیفیت برتر

اتوبار چیذر

اتوبار چیذر

اتوبار طلایی تهران با ارائه کلیه خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری در خدمت شما ساکنین محترم منطقه چیذر میباشد. ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و باربری به شهرستان را از اتوبار چیذر بخواهید. اتوبار چیذر انتخابی مطمئن!

باربری در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ باربری طلایی تهران کلیه سرویس های اسباب کشی نظیر بسته بندی اثاثیه، باربری شهری، باربری شهرستان از مبداء تهران-زعفرانیه و ... را با قیمتی منصفانه و غیرقابل رقابت و با کیفیتی بسیار بالا ارائه مینماید.

اتوبار رسالت

اتوبار رسالت

اتوبار رسالت بهترین و مطمئن ترین و در عین حال ارزانترین خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در محدوده رسالت را ارائه مینماید. اسباب‎کشی در رسالت را با خدمات منحصر به فرد اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. قیمت مناسب، کادر مجرب و ماشین مجهز بهترین راهنمای انتخاب شماست.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات