جستجو

انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری : شرکت های باربری به سه گروه کلی شهری ، بین شهری و بین المللی تقسیم میشوند که فعالیت هر سه گروه یاد شده حمل و نقل بار از نقطه ای به نقطه دیگر است. در زیر به تفاوتها و شباهتهای این سه گروه اشاره شده است.

انواع شرکتهای باربری
انواع شرکتهای باربری

شرکت باربری

شرکت های باربری به سه گروه کلی 1- باربری شهری، 2- باربری بین شهری ، 3- باربری بین المللی تقسیم میشوند که فعالیتی کم و بیش مشابه یکدیگر دارند. در ادامه به تفاوتها و شباهتهای این شرگت ها اشاره شده است.

باربری شهری یا محلی

همانطور که از عنوان باربری شهری بر میاید خدمات این گروه از شرکتها در محدوده یک یا چند منطقه شهری و در نهایت یک شهر صورت میگیرد.

باربری بین شهریاسباب کشی اداری و منزل مهمترین منبع درآمد این دسته از شرکتهای باربری است. همچنین جابجایی وسایل و لوازم کوچک و بزرگ، ارائه خدمات وانت بار و برخی از فعالیتهای مرتبط با اسباب کشی منزل و اداری نظیر بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل اجسام سنگین، چیدمان و ... توسط این شرکتها ارائه میشود.

باربری بین شهری

باربری بین شهری معمولا توسط کامیونها انجام میشود. اگر چه در کشورهای وسیع و پیشرفته حمل و نقل بین شهری با وسائط نقلیه نظیر قطار و هواپیما هم صورت میگیرد. اما در کشور عزیزمان ایران بیشتر حمل و نقل بین شهری با کامیون و وانت و حتی برای بارهای کوچک و کم حجم توسط اتوبوسهای شرکتهای تعاونی مستقر در پایانه های اتوبوسرانی صورت میگیرد.

شرکت های باربری بین المللی

باربری بین المللی

باربری بین المللی از هر سه راه زمینی ، هوایی و دریایی انجام میشود. بسته به نوع ، زمان و حجم بار ممکن است از هریک از این وسایل مورد استفاده قرار گیرید. به عنوان مثال حمل محصولات کشاورزی که معمولا در حجم بسیار بالایی صورت میگیرد ( در حد چند صد تن و بلکه بیشتر ) توسط کشتی انجام میشود و یا بارهایی که نیاز به انتقال سریع به مقصد داشته باشد توسط هواپیماهای باری انجام میشود.

اتوبار و باربری

اتوبار چیست ؟

اتوبار اصطلاح رایجی بخصوص در تهران است که به شرکتهای باربری که خدمات حمل اثاثیه را ارئه میدهند اطلاق میشود. این شرکتها متخصص اسباب کشی منزل و اداری هستند و معمولا سایر فعالیتهای مرتبط با شرکتهای باربری را انجام نمیدهند. در واقع اتوبار و باربری کم وبیش دارای مفهومی مشابه هستند با این تفاوت که شرکتهای تحت عنوان اتوبار گستره فعالیت کمتری نسبت به سایرین دارند.

اتوبار طلایی تهران از جمله شرکت های باربری است که متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه میباشد. چنانچه به این قبیل خدمات نیاز دارید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید. متخصصین اتوبار طلایی تهران بصورت شبانه روزی آماده همکاری با شما عزیزان است.

معرفی شرکتهای باربری معتبر در تهران

جهت مشاهده لیست باربری تهران که توسط یکی از همکاران معتبر و گرانقدر باربری طلایی - اتوبار کاج تهران - تهیه شده است از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لیست باربری های تهران

باربری ازگل

باربری ازگل

دفتر باربری ازگل یکی از بهترین و فعالترین دفاتر باربری طلایی تهران در شمال شرق تهران میباشد. باربری ازگل با کسب تجربه طی 15 سال خدمت صادقانه به شما همشهریان عزیز، همچنان آماده خدمت رسانی هر چه بهتر میباشد.

اتوبار مجیدیه

اتوبار مجیدیه

باربری مجیدیه (جنوبی و شمالی) با ماشینهای مدرن و جدید و بهترین کارگران اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه تنها یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. اتوبار طلایی تهران ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری در تهران. بهترین باربری شرق تهران شایسته انتخاب شماست !

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه و شمال تهران با مناسب ترین قیمت ممکن و بالاترین استاندارد اسباب کشی توسط کادری از برترین و مجربترین کارگران حمل اثاثیه و بسته بندی لوازم منزل در تهران. تنها یک تماس با بهترین شرکت باربری تهران فاصله دارید!

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب

اسباب کشی و باربری دزاشیب تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا. انجام کار توسط بهترین شرکت باربری تهران و کارگران حرفه ای با بیش از 50 سرویس اسباب کشی در روز همراه با کارنامه و رزومه درخشان. اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب برای جابجایی اثاثیه و باربری در دزاشیب تهران.