بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین بخش از یک اسباب کشی است و چنانچه اینکار بدرستی انجام نشود باید منتظر خسارت و سردرگمی در هنگام تخلیه اثاثیه از ماشین باربری باشیم. در ادامه روش صحیح بسته بندی اثاثیه را همراه با تصاویر نمونه ملاحظه خواهید کرد

بسته بندی اصولی اثاثیه منزل
بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

اگر در گیر و دار اسباب کشی و نقل مکان هستید باید بدانید که مهمترین مرحله در یک اسباب کشی بسته بندی اثاثیه است. اگر میخواهید وسایل خود را بدون آسیب دیدگی به منزل جدید منتقل کنید ادامه این مزلب را دنبال کنید.

بسته بندی اثاثیه قبل از اسباب کشی

بسته بندی بسیاری از اثاثیه خانه مانند فرش و مبلمان تقریبا همه جای ایران و شاید همه جای دنیا به یک صورت بسته بندی میشوند.

هنگام اسباب کشی شما فرشها را لوله میکنید و مبلمان خود را بوسیله فوم های ضد ضربه میپوشانید. لوازم شیشه ای و شکستنی را با دقت روزنامه پیچ میکنید و سعی میکنید لوازم شبیه هم را در یک کارتن جمع آوری کنید و روی آن با ماژیک محتویاتش را ذکر کنید. اما همه مسئله این نیست !

افرادی که تجربه زیادی در اسباب کشی دارند احتمالا شاهد استفاده زیاد کارگران بسته بندی اثاثیه از چسب هستند. آنها تقریبا دور هر کارتنی را با چسب محکم میکنند !

شاید فکر کنید که اینکار اتلاف وقت برای دریافت دستمزد بیشتر است یا میخواهند تعداد بیشتری چسب به شما بفروشند. آنها حتی درب کارتن ها را هم با مقدار زیادی چسب محکم میکنند. همه این موارد دلیل دارد و این تجربه و مهارت افراد است که باعث میشود دست به چنین کاری بزنند.

فرض کنید یکی از کارتن های دارای خرده ریز هنگام جابجایی در خیابان یا راه پله به هر علتی از دست شما رها شود !

اتفاقی که میفتد دقیقا گم شدن تعداد زیادی از وسایل شما را رقم خواهد زد.

باز شدن انتهای جعبه یکی دیگر از مواردی است که معمولا در اسباب کشی ها غیر حرفه ای رخ میدهد ! 

خدای من ! دوباره باید وسایل را مرتب در جعبه بچینید و اینبار مجبور هستید که انتهای آنرا با دقت چسبکاری کنید.

یک مورد دیگر ریختن مایعات نظیر آب ، شرب و سایر نوشیدنی ها داخل کارتن هاست. بله. معمولا کارتنهای لباس - کارتن های رگال دار - که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر جعبه ها دارند مکان مناسبی برای قرار دادن سینی چای و نوشیدنی است. شاید تعجب کنید ولی فرش های لوله شده مهمترین نقش را در این مورد برعهد دارند.

انتهای فرشها که از کنترل و دید حمل کننده آن خارج هستند با سادگی با آن برخورد میکنند و مهم است که کارتن مورد نظر شما به دقت با چسب پوشیده شده باشد.

تمام مطلب همین است !

کافی است زمان بیشتری صرف کنید و شاید کمی هزینه بیشتر و در عوض یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه کنید !

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه مهمترین مسئله در یک اسباب کشی است.

بسته بندی اثاثیهکارتن بسته بندیبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی صحیحاسباب کشی اصولیچگونه بسته بندی کنیم

اتوبار جردن

اتوبار جردن

اسباب کشی صد در صد تضمینی و حمل بار حرفه ای در شمال تهران و منطقه جردن با قیمت بسیار مناسب و غیر قابل رقابت. باربری جردن تا رسیدن به آرامش و انتهای اسباب کشی همکار و درخدمت شماست.

اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد

اتوبار طلایی تهران ارائه کننده کلیه خدمات باربری و اسباب کشی در محدوده جنت آباد میباشد. اتوبار جنت آباد خدمات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه مینماید.اتوبار جنت آباد بهترین انتخاب شماست. با ما تماس بگیرید.

باربری محدوده ونک

باربری محدوده ونک

حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری در محدوده ونک از نیایش تا یوسف آباد و از جردن تا کردستان با تعرفه کارشناسی شده و پایین تر از نرخ مصوب اتحادیه. کارگران خوش برخورد و توانا

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه

اتوبار طلایی تهران برترین خدمات باربری و اسباب کشی با قیمتی مناسب را در محدوده الهیه ارائه مینماید. بسته بندی اثاثیه منزل خود را به متخصص آن در اتوبار الهیه بسپارید. مطمئن باشید، خاطره خوشی از اسباب کشی را با اتوبار الهیه خواهید داشت.

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهران پارس

اتوبار تهرانپارس ( دفتر شرق تهران - باربری بزرگ طلایی تهران ) با بیش از 12 سال سابقه باربری و حمل نقل شهری در محدوده شرق تهران بهترین و کاملترین خدمات اسباب کشی را به همشهریان ساکن محدوده تهرانپارس ارائه مینماید. منتظر تماس شما هستیم !

باربری عباس آباد

باربری عباس آباد

اتوبار عباس آباد تهران ( نمایندگی اتوبار طلایی تهران ) با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه حمل و نقل شهری و ارائه خدمات اسباب کشی در محدوده عباس آباد تهران مطمئن ترین راه برای یک اسباب کشی سریع و آسان است.

اتوبار قیطریه

اتوبار قیطریه

باربری و اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار قیطریه تجربه کنید. باربری طلایی تهران بهترین خدمات اسبابکشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را در محدوده قیطریه ارائه میکند. کافی است تماس بگیرید تا خدمات بینظیر اتوبار قیطریه را با قیمتی باور نکردنی تجربه نمایید!

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات