جستجو

بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین بخش از یک اسباب کشی است و چنانچه اینکار بدرستی انجام نشود باید منتظر خسارت و سردرگمی در هنگام تخلیه اثاثیه از ماشین باربری باشیم. در ادامه روش صحیح بسته بندی اثاثیه را همراه با تصاویر نمونه ملاحظه خواهید کرد

بسته بندی اصولی اثاثیه منزل
بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

اگر در گیر و دار اسباب کشی و نقل مکان هستید باید بدانید که مهمترین مرحله در یک اسباب کشی بسته بندی اثاثیه است. اگر میخواهید وسایل خود را بدون آسیب دیدگی به منزل جدید منتقل کنید ادامه این مزلب را دنبال کنید.

بسته بندی اثاثیه قبل از اسباب کشی

بسته بندی بسیاری از اثاثیه خانه مانند فرش و مبلمان تقریبا همه جای ایران و شاید همه جای دنیا به یک صورت بسته بندی میشوند.

هنگام اسباب کشی شما فرشها را لوله میکنید و مبلمان خود را بوسیله فوم های ضد ضربه میپوشانید. لوازم شیشه ای و شکستنی را با دقت روزنامه پیچ میکنید و سعی میکنید لوازم شبیه هم را در یک کارتن جمع آوری کنید و روی آن با ماژیک محتویاتش را ذکر کنید. اما همه مسئله این نیست !

افرادی که تجربه زیادی در اسباب کشی دارند احتمالا شاهد استفاده زیاد کارگران بسته بندی اثاثیه از چسب هستند. آنها تقریبا دور هر کارتنی را با چسب محکم میکنند !

شاید فکر کنید که اینکار اتلاف وقت برای دریافت دستمزد بیشتر است یا میخواهند تعداد بیشتری چسب به شما بفروشند. آنها حتی درب کارتن ها را هم با مقدار زیادی چسب محکم میکنند. همه این موارد دلیل دارد و این تجربه و مهارت افراد است که باعث میشود دست به چنین کاری بزنند.

فرض کنید یکی از کارتن های دارای خرده ریز هنگام جابجایی در خیابان یا راه پله به هر علتی از دست شما رها شود !

اتفاقی که میفتد دقیقا گم شدن تعداد زیادی از وسایل شما را رقم خواهد زد.

باز شدن انتهای جعبه یکی دیگر از مواردی است که معمولا در اسباب کشی ها غیر حرفه ای رخ میدهد ! 

خدای من ! دوباره باید وسایل را مرتب در جعبه بچینید و اینبار مجبور هستید که انتهای آنرا با دقت چسبکاری کنید.

یک مورد دیگر ریختن مایعات نظیر آب ، شرب و سایر نوشیدنی ها داخل کارتن هاست. بله. معمولا کارتنهای لباس - کارتن های رگال دار - که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر جعبه ها دارند مکان مناسبی برای قرار دادن سینی چای و نوشیدنی است. شاید تعجب کنید ولی فرش های لوله شده مهمترین نقش را در این مورد برعهد دارند.

انتهای فرشها که از کنترل و دید حمل کننده آن خارج هستند با سادگی با آن برخورد میکنند و مهم است که کارتن مورد نظر شما به دقت با چسب پوشیده شده باشد.

تمام مطلب همین است !

کافی است زمان بیشتری صرف کنید و شاید کمی هزینه بیشتر و در عوض یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه کنید !

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه مهمترین مسئله در یک اسباب کشی است.

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

اگر بدنبال یک شرکت اسباب کشی و باربری حرفه ای در منطقه یک و محدوده کامرانیه هستید به شما تبریک میگوییم ! اتوبار طلایی تهران بهترین، حرفه ای ترین و ارزان ترین شرکت اسباب کشی و باربری کامرانیه تهران است. اسباب کشی از صفر تا صد با خدمات باربری طلایی یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه همراه با کیفیت برتر

باربری ستارخان

باربری ستارخان

دفتر باربری ستارخان - باربری طلایی تهران - با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و باربری با استفاده از کادر مجرب و با اخلاق به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما همشهریان عزیز ساکن در محدوده ستارخان می باشد.

باربری در الهیه

باربری در الهیه

بهترین باربری الهیه با خدماتی استثنایی و کیفیت بی رقیب همراه با قیمت مناسب تنها یک تماس با شما فاصله دارد. بسته بندی اثاثیه، چیدمان اثاثیه، حمل بار سنگین و پیانو و باربری در محدوده الهیه را با مجموعه حرفه ای اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید !

باربری نیاوران

باربری نیاوران

حمل و نقل ، اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در نیاوران با سرویس مجهز و مطمئن باربری طلایی تهران راه حلی آسان برای انجام یک پروژه سخت اسباب کشی است. با ما تماس بگیرید تا تفاوت در خدمترسانی را احساس کنید.دفتر باربری نیاوران پیشتاز عرصه حمل و نقل شهری و اسباب کشی تا انتهای اسباب کشی همراه شماست