بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین بخش از یک اسباب کشی است و چنانچه اینکار بدرستی انجام نشود باید منتظر خسارت و سردرگمی در هنگام تخلیه اثاثیه از ماشین باربری باشیم. در ادامه روش صحیح بسته بندی اثاثیه را همراه با تصاویر نمونه ملاحظه خواهید کرد

بسته بندی اصولی اثاثیه منزل
بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

اگر در گیر و دار اسباب کشی و نقل مکان هستید باید بدانید که مهمترین مرحله در یک اسباب کشی بسته بندی اثاثیه است. اگر میخواهید وسایل خود را بدون آسیب دیدگی به منزل جدید منتقل کنید ادامه این مزلب را دنبال کنید.

بسته بندی اثاثیه قبل از اسباب کشی

بسته بندی بسیاری از اثاثیه خانه مانند فرش و مبلمان تقریبا همه جای ایران و شاید همه جای دنیا به یک صورت بسته بندی میشوند.

هنگام اسباب کشی شما فرشها را لوله میکنید و مبلمان خود را بوسیله فوم های ضد ضربه میپوشانید. لوازم شیشه ای و شکستنی را با دقت روزنامه پیچ میکنید و سعی میکنید لوازم شبیه هم را در یک کارتن جمع آوری کنید و روی آن با ماژیک محتویاتش را ذکر کنید. اما همه مسئله این نیست !

افرادی که تجربه زیادی در اسباب کشی دارند احتمالا شاهد استفاده زیاد کارگران بسته بندی اثاثیه از چسب هستند. آنها تقریبا دور هر کارتنی را با چسب محکم میکنند !

شاید فکر کنید که اینکار اتلاف وقت برای دریافت دستمزد بیشتر است یا میخواهند تعداد بیشتری چسب به شما بفروشند. آنها حتی درب کارتن ها را هم با مقدار زیادی چسب محکم میکنند. همه این موارد دلیل دارد و این تجربه و مهارت افراد است که باعث میشود دست به چنین کاری بزنند.

فرض کنید یکی از کارتن های دارای خرده ریز هنگام جابجایی در خیابان یا راه پله به هر علتی از دست شما رها شود !

اتفاقی که میفتد دقیقا گم شدن تعداد زیادی از وسایل شما را رقم خواهد زد.

باز شدن انتهای جعبه یکی دیگر از مواردی است که معمولا در اسباب کشی ها غیر حرفه ای رخ میدهد ! 

خدای من ! دوباره باید وسایل را مرتب در جعبه بچینید و اینبار مجبور هستید که انتهای آنرا با دقت چسبکاری کنید.

یک مورد دیگر ریختن مایعات نظیر آب ، شرب و سایر نوشیدنی ها داخل کارتن هاست. بله. معمولا کارتنهای لباس - کارتن های رگال دار - که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر جعبه ها دارند مکان مناسبی برای قرار دادن سینی چای و نوشیدنی است. شاید تعجب کنید ولی فرش های لوله شده مهمترین نقش را در این مورد برعهد دارند.

انتهای فرشها که از کنترل و دید حمل کننده آن خارج هستند با سادگی با آن برخورد میکنند و مهم است که کارتن مورد نظر شما به دقت با چسب پوشیده شده باشد.

تمام مطلب همین است !

کافی است زمان بیشتری صرف کنید و شاید کمی هزینه بیشتر و در عوض یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه کنید !

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه مهمترین مسئله در یک اسباب کشی است.

بسته بندی اثاثیهکارتن بسته بندیبسته بندی اثاثیه منزلبسته بندی صحیحاسباب کشی اصولیچگونه بسته بندی کنیم

باربری قدس

باربری قدس

حمل و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی اداری در محدوده میدان قدس با دقت و سرعت بسیار بالا و بدون کمترین خسارت. اتوبار و باربری طلایی مطمئن‎ترین و منصف‎ترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران. اسباب کشی و باربری قدس را به حرفه ای ها بسپارید

اتوبار مجیدیه شمالی

اتوبار مجیدیه شمالی

اتوبار مجیدیه شمالی بهترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را به صورت تضمینی و با قیمتی بسیار مناسب برای ساکنین محترم ین منطقه ارائه میکند. اتوبار مجیدیه شمالی، باربری مطمئن و ایمن. با کا تماس بگیرید.

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی

اتوبار فاطمی : ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و اسباب کشی - بسته بندی اثاثیه با کیفیت عالی - دقت و سرعت و تعرفه مناسب - اسباب کشی آسان و بی دردسر را با اتوبار فاطمی تجربه کنید.

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد

اتوبار امیرآباد با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت حمل و نقل شهری و باربری منزل یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکتهای تحت نظارت باربری طلایی تهران است که همیشه و در همه حال مشتری مداری را در راس فهرست اولویتهای خود قرار داده است.

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

اگر بدنبال یک شرکت اسباب کشی و باربری حرفه ای در منطقه یک و محدوده کامرانیه هستید به شما تبریک میگوییم ! اتوبار طلایی تهران بهترین، حرفه ای ترین و ارزان ترین شرکت اسباب کشی و باربری کامرانیه تهران است. اسباب کشی از صفر تا صد با خدمات باربری طلایی یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه همراه با کیفیت برتر

باربری در الهیه

باربری در الهیه

بهترین باربری الهیه با خدماتی استثنایی و کیفیت بی رقیب همراه با قیمت مناسب تنها یک تماس با شما فاصله دارد. بسته بندی اثاثیه، چیدمان اثاثیه، حمل بار سنگین و پیانو و باربری در محدوده الهیه را با مجموعه حرفه ای اتوبار و باربری طلایی تهران تجربه کنید !

اتوبار ملاصدرا

اتوبار ملاصدرا

اگر قصد اسباب کشی دارید، اتوبار ملاصدرا بهترین اتنخاب شماست. اتوبار ملاصدرا ارائه کننده برترین خدمات باربری و اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه اداری و منزل میباشد. کافیست تماس بگیرید تا اسباب کشی آسان و راحت را تجربه کنید.

باربری در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ باربری طلایی تهران کلیه سرویس های اسباب کشی نظیر بسته بندی اثاثیه، باربری شهری، باربری شهرستان از مبداء تهران-زعفرانیه و ... را با قیمتی منصفانه و غیرقابل رقابت و با کیفیتی بسیار بالا ارائه مینماید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات