پنج نکته در اسباب کشی

در هر اسباب کشی علاوه بر مواردی که مستقیما در اسباب کشی وجود دارد نکاتی وجود دارد که تاثیر زیادی بر روند اسباب کشی خواهند داشت. این یادداشت به نکاتی پیرامون اسباب کشی میپردازد.

پنج نکته در اسباب کشی
پنج نکته در اسباب کشی

شرایط اسباب کشی معمولا شرایط قابل تحملی نیست و معمولا سعمی مکنیم تا هر چه سریعتر آنرا به اتمام برسانیم و بقول معرف از شرش خلاص شویم. البته این استراتژی خوبیست ولی کاهش زمان اسباب کشی به هر قیمتی کار صحیحی نیست و معمولا افراط در این قضیه نتیجه ای معکوس دارد و چه بسا باعث ضرر و زیان مالی و حتی جانی شود !

تغذیه در هنگام اسباب کشی

بله تغذیه ! این مسئله را باید جدی بگیرید.

هنگام اسباب کشی حتما باید برنامه ای برای تغذیه در نظر بگیرید. وقت کافی ندارید از بیرون قضا سفارش دهید. اصلا فست فود بخورید !

هیچ وقت تغذیه را فراموش نکنید. برای کارکردن نیاز به انرژی دارید و مطمئن باشید میل کردن غذای بیرون و حتی فست فود در زمانی که شما به کالری بیشتری نیاز دارید کمترین ضرر را برای شما خواهد داشت.

البته اگر شرایط و فرصتش را دارید غذاهای ساده ای مثل نیمرو بسیار مناسب است.

کودکان را از محدوده اسباب کشی دور نگه دارید

اگر اسباب کشی برای شما سخت است برای کودکان شما اینطور نیست !

اسباب کشی بهترین شرایط برای کنجکاوی و بازیگوشی بخصوص برای پسربچه ها ست. اگر میتوانید آنها را از محل اسباب کشی دور نگه دارید.

پرهیز از بگو مگو

قبل از اسباب کشی مطالعه کنید و با آقا یا خانم خانه مشورت کنید و برنامه خود را برای او باز گو کنید. در حین اثاث کشی از بگو مگو های بیهوده پرهیز کنید و موجبات عصبانی شدن همسر و سایر اعضای خانه را از میان ببرید.

استفاده از ماسک

در بیشتر موارد به ماسک احتیاج ندارید ولی زمانی که نوبت به کمدها و انباری میرسد حتما از ماسک استفاده کنید. گرد و خاک موجود بر روی اثاثیه میتواند باعث بروز آلرژی و حساسیت شود.

حفظ آرامش در اسباب کشی

اسباب کشی کاری است که معمولا به آن عادت نداریم. حداکثر سالی یکبار !

ممکن است شرایطی بوجود آید که کلافه شوید. بهترین راه حفظ خونسردی و برخورد آرام با شرایط موجود است. سخت نگیرید تا سخت نشود !

نکات اسباب کشیچگونه اسباب کشی کنیمنکات اثاث کشیاسباب کشی

باربری سید خندان

باربری سید خندان

اسباب کشی آسان و بی دردسر را با باربری طلایی تهران تجربه کنید. حمل اثاثیه و بار در محدوده سید خندان با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از باربری سید خندان بخواهید.

اتوبار گیشا

اتوبار گیشا

چرا اتوبار گیشا را انتخاب کنید ؟ اعتبار و کیفیت برتر همراه با قیمت و تعرفه مناسب تمام آن چیزی است که شما برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر نیاز دارید و همه آنچه که میخواهید در اتوبار گیشا متمرکز است. اتوبار گیشا - دفتر باربری طلایی -نماد حمل و نقل شهری و اسباب کشی است.( کوی نصر، فروزانفر، بلوچستان )

اتوبار شهران

اتوبار شهران

اسباب کشی و باربری در محدوده شهران را با خدمات استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. اتوبار شهران با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. برترین خدمات شایسته شماست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

باربری چیذر

باربری چیذر

جابجایی و اسباب کشی را با بهترین شرکت باربری چیذر تجربه کنید. کارگران حرفه ای و مجرب، کادر و مدیریت منسجم، تعرفه بسیار مناسب و مجموعه کاملی از انواع خدمات اسباب کشی و باربری شهری در تهران با کیفیت بسیار عالی و ممتاز

باربری قلهک

باربری قلهک

باربری طلایی تهران ارائه کننده کلیه خدمات باربری و اسباب کشی، بسته بندی تخصصی اثاثیه و لوازم منزل و اداری به صورت 24 ساعته در محدوده قلهک میباشد. باربری قلهک با سال ها تجربه و رزومه درخشان، آماده خددمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد.

باربری زیبادشت

باربری زیبادشت

حمل اثاثیه منزل و کلیه خدمات اسباب کشی و بسته بندی توسط بهترین باربری زیبادشت ( دفتر منطقه 22 اتوبار طلایی تهران ) با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی. اتوبار طلایی تهران پاسخ اعتماد شما عزیزان را با خدماتی غیر قابل رقابت جبران خواهد کرد.

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه و شمال تهران با مناسب ترین قیمت ممکن و بالاترین استاندارد اسباب کشی توسط کادری از برترین و مجربترین کارگران حمل اثاثیه و بسته بندی لوازم منزل در تهران. تنها یک تماس با بهترین شرکت باربری تهران فاصله دارید!

باربری آجودانیه

باربری آجودانیه

باربری آجوانیه با بیش از 40 سرویس حمل و نقل و اسباب کشی در منطقه یک تهران بویژه محله آجودانیه یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های حمل و نقل و باربری در آجودانیه است که تمامی خدمات خود را با تعرفه اتحادیه ارائه مینماید. اتوبار آجودانیه مناسبترین راه حل برای انجام اسباب کشی اداری و باربری منزل !

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات