جستجو

پنج نکته در اسباب کشی

در هر اسباب کشی علاوه بر مواردی که مستقیما در اسباب کشی وجود دارد نکاتی وجود دارد که تاثیر زیادی بر روند اسباب کشی خواهند داشت. این یادداشت به نکاتی پیرامون اسباب کشی میپردازد.

پنج نکته در اسباب کشی
پنج نکته در اسباب کشی

شرایط اسباب کشی معمولا شرایط قابل تحملی نیست و معمولا سعمی مکنیم تا هر چه سریعتر آنرا به اتمام برسانیم و بقول معرف از شرش خلاص شویم. البته این استراتژی خوبیست ولی کاهش زمان اسباب کشی به هر قیمتی کار صحیحی نیست و معمولا افراط در این قضیه نتیجه ای معکوس دارد و چه بسا باعث ضرر و زیان مالی و حتی جانی شود !

تغذیه در هنگام اسباب کشی

بله تغذیه ! این مسئله را باید جدی بگیرید.

هنگام اسباب کشی حتما باید برنامه ای برای تغذیه در نظر بگیرید. وقت کافی ندارید از بیرون قضا سفارش دهید. اصلا فست فود بخورید !

هیچ وقت تغذیه را فراموش نکنید. برای کارکردن نیاز به انرژی دارید و مطمئن باشید میل کردن غذای بیرون و حتی فست فود در زمانی که شما به کالری بیشتری نیاز دارید کمترین ضرر را برای شما خواهد داشت.

البته اگر شرایط و فرصتش را دارید غذاهای ساده ای مثل نیمرو بسیار مناسب است.

کودکان را از محدوده اسباب کشی دور نگه دارید

اگر اسباب کشی برای شما سخت است برای کودکان شما اینطور نیست !

اسباب کشی بهترین شرایط برای کنجکاوی و بازیگوشی بخصوص برای پسربچه ها ست. اگر میتوانید آنها را از محل اسباب کشی دور نگه دارید.

پرهیز از بگو مگو

قبل از اسباب کشی مطالعه کنید و با آقا یا خانم خانه مشورت کنید و برنامه خود را برای او باز گو کنید. در حین اثاث کشی از بگو مگو های بیهوده پرهیز کنید و موجبات عصبانی شدن همسر و سایر اعضای خانه را از میان ببرید.

استفاده از ماسک

در بیشتر موارد به ماسک احتیاج ندارید ولی زمانی که نوبت به کمدها و انباری میرسد حتما از ماسک استفاده کنید. گرد و خاک موجود بر روی اثاثیه میتواند باعث بروز آلرژی و حساسیت شود.

حفظ آرامش در اسباب کشی

اسباب کشی کاری است که معمولا به آن عادت نداریم. حداکثر سالی یکبار !

ممکن است شرایطی بوجود آید که کلافه شوید. بهترین راه حفظ خونسردی و برخورد آرام با شرایط موجود است. سخت نگیرید تا سخت نشود !

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر

باربری در تهرانسر با قیمت مناسب و تعرفه ارزان با دقت و سرعت شگفت انگیز کارگران خبره اتوبار طلایی تهران. کیفیت بسته بندی اثاثیه اتوبار طلایی تهران تضمین سلامت اثاثیه شما در زمان بارگیر و حمل و نقل اثاثیه در غرب تهران است. با ما تماس بگیرید

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

باربری در شهرک غرب تهران - اسباب کشی یک تخصص است و باربری طلایی تهران متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه است. با حرفه ای ها کار کنید و روش های نوین اسباب کشی را با دفتر باربری شهرک غرب اتوبار طلایی تهران تجربه کنید.

باربری مرزداران

باربری مرزداران

باربری مرزداران با 15 سرویس اسباب کشی در روز در محدوده مرزداران ! آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز و ساکن این محله میباشد. تعرفه و قیمت خدمات باربری مرزداران بر اساس نرخ اتحادیه و کارشناسی شده میباشد.

اتوبار شهرک گلستان

اتوبار شهرک گلستان

با اتوبار شهرک گلستان، باربری و اسباب کشی مطمئن و ایمن را تجربه کنید. ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی منزل و اداری - بسته بندی تخصصی اثاثیه با قیمت مناسب - سرویس دهی شبانه روزی