پنج نکته در اسباب کشی

در هر اسباب کشی علاوه بر مواردی که مستقیما در اسباب کشی وجود دارد نکاتی وجود دارد که تاثیر زیادی بر روند اسباب کشی خواهند داشت. این یادداشت به نکاتی پیرامون اسباب کشی میپردازد.

پنج نکته در اسباب کشی
پنج نکته در اسباب کشی

شرایط اسباب کشی معمولا شرایط قابل تحملی نیست و معمولا سعمی مکنیم تا هر چه سریعتر آنرا به اتمام برسانیم و بقول معرف از شرش خلاص شویم. البته این استراتژی خوبیست ولی کاهش زمان اسباب کشی به هر قیمتی کار صحیحی نیست و معمولا افراط در این قضیه نتیجه ای معکوس دارد و چه بسا باعث ضرر و زیان مالی و حتی جانی شود !

تغذیه در هنگام اسباب کشی

بله تغذیه ! این مسئله را باید جدی بگیرید.

هنگام اسباب کشی حتما باید برنامه ای برای تغذیه در نظر بگیرید. وقت کافی ندارید از بیرون قضا سفارش دهید. اصلا فست فود بخورید !

هیچ وقت تغذیه را فراموش نکنید. برای کارکردن نیاز به انرژی دارید و مطمئن باشید میل کردن غذای بیرون و حتی فست فود در زمانی که شما به کالری بیشتری نیاز دارید کمترین ضرر را برای شما خواهد داشت.

البته اگر شرایط و فرصتش را دارید غذاهای ساده ای مثل نیمرو بسیار مناسب است.

کودکان را از محدوده اسباب کشی دور نگه دارید

اگر اسباب کشی برای شما سخت است برای کودکان شما اینطور نیست !

اسباب کشی بهترین شرایط برای کنجکاوی و بازیگوشی بخصوص برای پسربچه ها ست. اگر میتوانید آنها را از محل اسباب کشی دور نگه دارید.

پرهیز از بگو مگو

قبل از اسباب کشی مطالعه کنید و با آقا یا خانم خانه مشورت کنید و برنامه خود را برای او باز گو کنید. در حین اثاث کشی از بگو مگو های بیهوده پرهیز کنید و موجبات عصبانی شدن همسر و سایر اعضای خانه را از میان ببرید.

استفاده از ماسک

در بیشتر موارد به ماسک احتیاج ندارید ولی زمانی که نوبت به کمدها و انباری میرسد حتما از ماسک استفاده کنید. گرد و خاک موجود بر روی اثاثیه میتواند باعث بروز آلرژی و حساسیت شود.

حفظ آرامش در اسباب کشی

اسباب کشی کاری است که معمولا به آن عادت نداریم. حداکثر سالی یکبار !

ممکن است شرایطی بوجود آید که کلافه شوید. بهترین راه حفظ خونسردی و برخورد آرام با شرایط موجود است. سخت نگیرید تا سخت نشود !

نکات اسباب کشیچگونه اسباب کشی کنیمنکات اثاث کشیاسباب کشی

اتوبار فرشته

اتوبار فرشته

باربری، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه را با خیالی آسوده به اتوبار فرشته بسپارید و نظاره گر پیشرفت روند اسباب کشی منزل خود باشید. اتوبار طلایی تهران برترین و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما همشهریان عزیز در محدوده فرشته ارائه مینماید.

باربری ازگل

باربری ازگل

دفتر باربری ازگل یکی از بهترین و فعالترین دفاتر باربری طلایی تهران در شمال شرق تهران میباشد. باربری ازگل با کسب تجربه طی 15 سال خدمت صادقانه به شما همشهریان عزیز، همچنان آماده خدمت رسانی هر چه بهتر میباشد.

باربری پاسداران

باربری پاسداران

باربری پاسداران با اتکاء به دانش و تجربه کادر باربری و بسته بندی خود رضایتمندی مشتریان عزیز را تضمین مینماید.اسباب کشی ، حمل و نقل و باربری در پاسداران را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید و تجربه سخت یک اسباب کشی را به خاطره ای خوش مبدل سازید. با ما تماس بگیرید !

باربری صادقیه

باربری صادقیه

باربری در صادقیه : اسباب کشی بی نقص و کاملا حرفه ای را با خدمات طلایی باربری طلایی تهران تجربه کنید. ما همواره و در همه حال رضایتمندی شما مشتریان عزیز و گرانقدر را سرلوحه تمامی فعالیتهای خود قرار داده ایم. اگر قصد اسباب کشی دارید اتوبار طلایی تهران بهترین انتخاب شماست.

باربری محدوده ظفر

باربری محدوده ظفر

باربری ظفر - دفتر باربری طلایی تهران در منطقه 3 - یک انتخاب آگاهانه برای یک اسباب کشی آسان و مطمئن. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل و اداری، انواع خودروی باربری، اسباب کشی کامل با قیمت کارشناسی شده و تعرفه اتحادیه باربری تهران. اتوبار طلایی تهران بهترین گزینه برای باربری در ظفر

باربری  فرشته

باربری فرشته

باربری فرشته با قیمت بسیار مناسب شامل کلیه خدمات مورد نیاز جهت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری، حمل و نقل لوازم خانگی و ورزشی سنگین. باربری شهرستان از مبداء تهران - خیابان فرشته. دفتر حمل و نقل و باربری فرشته ی اتوبار طلایی تهران انتخاب بهترین ها

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار تجریش استرسهای ناشی از اسباب کشی شما را به صفر میرساند. کیفیت ممتاز، تجربه بالا، قیمت مناسب و مشتری مداری را فقط از اتوبار تجریش بخواهید. اتوبار تجریش دارای لوح تقدیر مردمی است و این دستاورد نشان افتخاری است برای مجموعه بزرگ باربری تهران و همچنین راهنمایی برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر

اتوبار شهران

اتوبار شهران

اسباب کشی و باربری در محدوده شهران را با خدمات استثنایی اتوبار طلایی تهران تجربه کنید. اتوبار شهران با ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی در این منطقه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. برترین خدمات شایسته شماست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات