اتوبار معتبر و اسباب کشی آسان

اسباب کشی خوب دارای ویژگیهایی است که عدم وجود یک یا چند خصیصه میتواند باعث بروز نارضایتی مشتریان و بد از آن سلب آسایش شود. با ما همراه شوید تا بدانید یک اسباب کشی کامل و مناسب دارای چه شرایطی است.

اتوبار معتبر و اسباب کشی آسان
اتوبار معتبر و اسباب کشی آسان

ویژگی های یک اسباب کشی خوب

اگر بخواهیم خیلی فانتزی فکر کنیم یک اسباب کشی خوب یعنی انتقال خانه با تمامی وسایل و لوازم آن به محل جدید !

البته این موضوع چندان هم دور از واقعیت نیست و در برخی از نقاط دنیا چنین مسئله ای وجود دارد - مانند تصویر - اما در کشور عزیزمان ایران چنین چیزی شبیه داستان های تخیلی است.

یک اسباب کشی آسان و خوب دارای ویژگی هایی است که در نوشته های متعددی در این وب سایت به آنها اشاره شده است. در این یادداشت قصد داریم نشانه هایی را برای شما مطرح کنیم که میتواند یک اسباب کشی خوب را پیشگویی کند و این موضوع صرفا به شرکتهای باربری مرتبط است.

بنابراین اگر میخواهید خودتان اسباب کشی کنید و فقط از خدمات شرکتهای باربری برای حمل و نقل استفاده کنید این مطلب برای شما چندان جذاب نخواهد بود اما بهر ترتیب خالی از لطف هم نیست !

چگونه یک شرکت باربری معتبر را شناسایی کنیم

منظور ما از یک شرکت باربری معتبر صرفا یک دفتر کار تحت مجوز اتحادیه باربری نیست. باربری معتبر یعنی یک شرکت با سابقه و دارای مجوز که دست کم 80 درصد مشتریان از آنها راضی باشند.

تماس با شرکت باربری

احترام گذاشتن به ارباب رجوع و نحوه صحبت با مشتریان اولین نشانه یک باربری معتبر است. مهم نیست که شما کار اسباب کشی خود را به آنها بسپارید یا خیر !

درخواست کارشناس اسباب کشی

زمانی که شما برای تخمین قیمت و زمان اسباب کشی از یک شرکت درخواست کارشناس میکنید ظاهر آراسته و تسلط در صحبت کردن ، پیشنهاد دادن و قیمت، نشان از تجربه بالای او دارد.

 تخفیف گرفتن را فراموش نکنید ! کارشناسان مجرب مبلغی را به عنوان تخفیف کنار میگذارند. میل خودتان است ، اگر نمیخواهید تخفیف نگیرید !

ماشین باربری مرتب و تمیز

ماشین باربری مهمترین سرمایه یک شرکت اتوبار است. بنابراین در نگهداری و آراستگی ماشین خود کوشا خواهند بود و اگر چنین نیست طبیعتا برای اثاثیه شما هم ارزشی قائل نخواهند شد !

کارگران اسباب کشی و بسته بندی

آراستگی و نظم و ترتیب همراه با ادب و نزاکت کارگران یکی دیگر از نشانه های شرکتهای باربری معتبر است.

اگر یک شرکت حمل و نقل 10 سال فعالیت و تجربه در زمینه اسباب کشی داشته باشد بدون شک در این مدت توانایی شناخت کارگران لایق و توانا از کارگران فصلی و بی انگیزه را خواهد داشت.

قیمت و تعرفه اسباب کشی

بنظر میرسد این موضوع باید در ابتدای این لیست جای داشته باشد ولی دلایلی وجود دارد که در انتها آورده شده است.

تعرفه اسباب کشی در تهران بسیار متفاوت است. منطقه به منطقه و محله به محله که در نوشته های پیشین به آن اشاره شد. مطمئنا شما فقط با یک شرکت باربری تماس نمیگیرید و درخواست کارشناس کنید.

موارد قبلی را بسنجید و سپس با قیمت پیشنهادی مقایسه کنید !

باربری معتبراتوبار خوباسباب کشی آسانباربری منزلبسته بندی خوبحمل اثاثیهحمل اثاثیه منزلنکات اسباب کشیبهترین اتوباراتوبار برتراتوبار

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات