باربری وطن

بازدید کننده گرامی لطفا توجه نمایید! این سایت متعلق به شرکت باربری طلایی تهران است. بنابراین برای تماس و هماهنگی با باربری وطن تنها با شماره تلفن های درج شده در ادامه مطلب تماس بگیرید. حمل بارهای کوچک، سربار، ارسال بسته و مواردی از این قبیل توسط اتوبار طلایی انجام نمی‎گردد!

باربری وطن
باربری وطن

موسسه حمل‎و‌نقل و باربری وطن

باربری وطن یکی از بزرگترین و فعالترین شرکتهای حمل و نقل بین شهری کشور است که نمایندگی ها و شعب زیادی در سراسر ایران دارد.

  • نوع فعالیت : باربری و حمل‎و‎نقل کالا به سراسر کشور
  • آدرس : خیابان شوش - خیابان شهید رجایی - موسسه حمل و نقل و باربری وطن
  • تلفن : 55187272

کاربر گرامی لطفا قبل از هر گونه اقدامی از صحت اطلاعات تماس این صفحه مطمئن شوید. مطالب مرتبط با این صفحه از سطح وب ( اینترنت ) گردآوری شده است و ممکن است ( بندرت ) برخی از اطلاعات اشتباه و یا تغییر کرده باشد.

در صورتیکه با اطلاعات نادرستی در این صفحه و در رابطه با باربری وطن مشاهده نمودید جهت تصحیح اطلاعات، از طریق فرم مشاوره ما را در جریان بگذارید

باربری وطن

پیرامون باربری وطن

با جستجوی عبارت " باربری وطن " در موتور جستجوی گوگل و بررسی نظرات افراد متفاوت در ذیل نقشه گوگل، به آسانی در میابید که بسیاری از کسانی که از خدمات باربری وطن استفاده کرده اند راضی ، ناراضی و حتی شاکی هستند.

شخصی میگوید برخورد پرسنل این موسسه مناسب نیست و برخی دیگر میگویند بارها به درستی به مقصد نمیرسد و برخی هم کاملا خرسند هستند.

تجربه اتوبار طلایی به ما میگوید که نباید چندان به نظرات مثبت و منفی در یک فضای کاملا آزاد بسنده کرد. همیشه افرادی هستند که با قصد و غرض و نیت سوء دیگران را گمراه میکنند و البته عکس این موضوع نیز صادق است !

آنچه مسلم است باربری وطن یک شرکت باربری بزرگ با شعبات بسیار در سراسر کشور است که وظایف خود را در حد توان بدرستی انجام میدهد.

ذکر این مسئله لازم است که : حتی اگر یک درصد و کمتر از یک درصد از بارهای تحویلی به باربری وطن به مقصد نرسد دردسر بزرگی برای این موسسه بوجود خواهد آورد و عملا تمامی فعالیت های آنرا تحت شعاع قرار خواهد داد و چه بسا باعث توقف فعالیتهای آن خواهد شد.

لازم به یادآوری است که این مطلب به هیچ عنوان یک مطلب تحقیقی و مستند و همچنین در حمایت از باربری وطن نیست، چرا که هیچ نوع همکاری بین اتوبار طلایی تهران و باربری وطن وجود ندارد.

ما تنها به بیان تجربه خود از شایعات و سنگ اندازی های مکرر افراد بی مسئولیت اشاره میکنیم و امیدواریم که : تمامی افراد و شرکتهایی که وظایف خود را بدرستی انجام میدهند موفق و از گزند تهمت های بی‎روا مصون بمانند.

»»»» کاربر گرامی و بازدیدکننده محترم لطفا توجه نمایید :

شماره تلفن های مندرج در این وب سایت ( بجز شماره های اعلام شده در ابتدای مطلب - 55187272 - که متعلق به باربری وطن است ) را اشغال نفرمایید ! سایر شماره تلفن ها هیچ ارتباطی با باربری وطن ندارد !!

مطالب مرتبط با کلیدواژه باربری وطن

  • اتوبار تهران : سرویس اسباب کشی ویژه و کامل با تمامی خدمات مورد نیاز
  • باربری تهران : حمل بار درون شهری با قیمت و تعرفه مناسب. انواع ماشین های باربری : وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون

باربریباربری وطنباربری تهرانمعرفی باربری وطنشرکت باربریحمل باراتوبار وطنحمل بارحمل کالاحمل اثاثیهباربری شوش

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات