حمل اثاثیه منزل

پرسش شده توسط : حمیدرضا صدر آبادی در تاریخ : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم تعرفه حمل اثاثیه منزل چقدر هست و چگونه محاسبه میشه.

من چند روز پیش با شرکت باربری ـــ تماس گرفتم و اثاثیه ام رو به خونه جدید منتقل کردند اما هزینه که گرفتند خیلی بیشتر از مبلغی بود که توافق کردیم.

- برای حمل یخچال ساید و ماشین لباس شویی یه مبلغی گرفتند.

- برای بسته بندی اثاثیه هم مبلغی جداگانه گرفته اند.

- برای دوری مسافت ماشین تا منزل یه مبلغ بیشتر گرفتند.

- یه هزینه ای هم برای طبقات اضافه کردند.

در کل اگر قرار بود 100 تومن بگیرند 250 تومان گرفتند. میخواستم بدونم اولا آیا این جور هزینه گرفتند جزو روال کار و قانونی هستش و اینکه کجا میتونم این مورد رو پیگیری کنم.

ممنون از راهنمایی شما

پاسخ :

ضمن عرض ادب و احترام

به جهت حفظ مسائل کاری و حرفه ای عنوان باربری مورد نظر شما بصورت خط چین نمایش داده میشود.

تعرفه حمل اثاث منزل

کاربر گرامی مواردی که شما ذکر کردید دقیقا شامل هزینه های مازاد بر ارسال ماشین باربری است. احتمالا شما در تماس با شرکت مورد نظر موارد بالا را ذکر نکرده اید.

فرضا حمل یخچال ساید بای ساید جزو تعرفه های حمل وسایل سنگین لحاظ میگردد و طبیعی است که انتقال از طبقات بالای ساختمان با طبقات بالای ساختمانی دیگر شامل هزینه بیشتری میشود همچنین فاصله زیاد با محل تخلیه بار طبیعتا زمان و انرژی بیشتری از صرف خواهد کرد و هزینه بیشتری دارد.

در هر صورت هزینه هایی که شما فرمودید برای این قبیل خدمات اخذ میگردد اما اینکه میزان دریافتی برای حمل اثاثیه از شما تا چه حد بوده است در سوال مشخص نیست و ما هم بعنوان همکار نمیتوانیم این مسئله را مورد ارزیابی قرار دهیم.

مرجع رسیدگی به شکایات و پیگیری این امور اتحادیه باربری شهر و شهرستان محل بارگیری و تخلیه بار است.

محاسبه قیمت اسباب کشی قبل از اقدام

حمل اثاثیه منزل بخصوص در تهران دارای تعرفه و قیمتهای خاص خود میباشد و بعضا منطقه به منطقه متفاوت است که دلایل بسیار دارد ( مثلا ترافیک ) و ذکر آن باعث طولانی شدن پاسخ خواهد شد. برای جلوگیری از هر نوع سوء تفاهم و سوءاستفاده بهتر است قبل از رزرو سرویس حمل اثاث منزل کلیه شرایط اسباب کشی را با شرکت باربری درمیان بگذارید. از جمله مواردی که شما ذکر فرمودید.

با آرزوی لحظاتی شاد برای شما و خانواده محترم

حمل اثاثیه منزلتعرفه باربریتعرفه اسباب کشیاسباب کشی منزلقیمت اسباب کشیهزینه اسباب کشیباربری در تهرانباربری منزلاتوباربارحمل و نقل

باربری در محدوده شمال تهرانباربری و حمل و نقل بین المللی

فرم پرسش و پاسخ
1000

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات