جابجایی لوازم شکستنی

ظروف شیشه ای و کریستال ، ظروف چینی، تابلو ها و ویترین ها و بسیاری از وسایل برقی، لوازمی است که در هر خانه ای پیدا میشوند و در زمان جابجایی توجه ویژه ای به آنها میشوند. در این یادداشت قصد داریم به شما بگوییم که این وسایل را چگونه جابجا کنید که خسارتی متوجه شما نشود. با ادامه مطلب همراه باشید

جابجایی لوازم شکستنی
جابجایی لوازم شکستنی

حمل و نقل وسائل شکستنی

لوازم شکستنی نظیر انواع ظروف شیشه ای و چینی، برخی از لوازم تزئینی و دکوری، لوازم الکترونیکی و ... جزء لوازم و وسایل ضروری هر خانه ای محسوب میشوند و زمان اسباب کشی معمولا توجه خاصی به آنها میشود. نکاتی در زمینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل وجود دارد که باعث میشود این وسائل در هنگام اسباب کشی از آسیب در امان بمانند.

  1. استفاده از کارتنهای محکم و با دوام جهت قرار دادن ظروف. دقت کنید که کف کارتنها با چسب های پهن محکم شده باشند تا در هنگام جابجایی آسیب نبینند.
  2. کاغذ پیچ کردن ظروف ریز و درشت. البته بهتر است بجای کاغذ از نایلونهای حباب دار استفاده شود.
  3. استفاده از فوم و یونولیت جهت لوازم برقی، بهتر است آنها را در جعبه های خودشان بسته بندی کنید
  4. لوازم برقی عموما جزو لوازم گرانقیمت محسوب میشوند باید بیشتر موظب آنها بود. جداره های داخلی کارتن های حمل وسائل برقی را با فوم بپوشانید.
  5. تابلو ها را با فوم یا مقوای ضحیم ثابت کنید.
  6. لامپ ها را از لوستر جدا کنید و آنها را کاغذ پیچ کنید.
  7. شیشه های رومیزی را با چسب های محکم و بصورت ضربدری مقاوم کنید و آنها را بگونه ای در ماشینهای باربری قرار دهید که احتمال برخورد سایر وسائل با آنها وجود نداشته باشد.
  8. روی هر جعبه و کارتن حاوی لوازم شکستنی با ماژیک قید کنید که این وسائل شکستنی است.

هر گونه بی احتیاطی در حمل و جابجایی لوازم شکستنی میتواند منجر به خسارت مالی و بدتر از آن خسارتهای جانی شود. در هنگام جابجایی لوازم شکستنی آرامش خود را حفظ کنید و با تمرکز کامل کارهای خود را انجام دهید. به امید یک اسباب کشی بی دردسر !

جابجایی لوازم شکستنیاسباب کشیبسته بندی اثاثیهاسباب کشی در تهرانلوازم شکستنی

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات