پنج نکته در اسباب کشی

در هر اسباب کشی علاوه بر مواردی که مستقیما در اسباب کشی وجود دارد نکاتی وجود دارد که تاثیر زیادی بر روند اسباب کشی خواهند داشت. این یادداشت به نکاتی پیرامون اسباب کشی میپردازد.

پنج نکته در اسباب کشی
پنج نکته در اسباب کشی

شرایط اسباب کشی معمولا شرایط قابل تحملی نیست و معمولا سعمی مکنیم تا هر چه سریعتر آنرا به اتمام برسانیم و بقول معرف از شرش خلاص شویم. البته این استراتژی خوبیست ولی کاهش زمان اسباب کشی به هر قیمتی کار صحیحی نیست و معمولا افراط در این قضیه نتیجه ای معکوس دارد و چه بسا باعث ضرر و زیان مالی و حتی جانی شود !

تغذیه در هنگام اسباب کشی

بله تغذیه ! این مسئله را باید جدی بگیرید.

هنگام اسباب کشی حتما باید برنامه ای برای تغذیه در نظر بگیرید. وقت کافی ندارید از بیرون قضا سفارش دهید. اصلا فست فود بخورید !

هیچ وقت تغذیه را فراموش نکنید. برای کارکردن نیاز به انرژی دارید و مطمئن باشید میل کردن غذای بیرون و حتی فست فود در زمانی که شما به کالری بیشتری نیاز دارید کمترین ضرر را برای شما خواهد داشت.

البته اگر شرایط و فرصتش را دارید غذاهای ساده ای مثل نیمرو بسیار مناسب است.

کودکان را از محدوده اسباب کشی دور نگه دارید

اگر اسباب کشی برای شما سخت است برای کودکان شما اینطور نیست !

اسباب کشی بهترین شرایط برای کنجکاوی و بازیگوشی بخصوص برای پسربچه ها ست. اگر میتوانید آنها را از محل اسباب کشی دور نگه دارید.

پرهیز از بگو مگو

قبل از اسباب کشی مطالعه کنید و با آقا یا خانم خانه مشورت کنید و برنامه خود را برای او باز گو کنید. در حین اثاث کشی از بگو مگو های بیهوده پرهیز کنید و موجبات عصبانی شدن همسر و سایر اعضای خانه را از میان ببرید.

استفاده از ماسک

در بیشتر موارد به ماسک احتیاج ندارید ولی زمانی که نوبت به کمدها و انباری میرسد حتما از ماسک استفاده کنید. گرد و خاک موجود بر روی اثاثیه میتواند باعث بروز آلرژی و حساسیت شود.

حفظ آرامش در اسباب کشی

اسباب کشی کاری است که معمولا به آن عادت نداریم. حداکثر سالی یکبار !

ممکن است شرایطی بوجود آید که کلافه شوید. بهترین راه حفظ خونسردی و برخورد آرام با شرایط موجود است. سخت نگیرید تا سخت نشود !

نکات اسباب کشیچگونه اسباب کشی کنیمنکات اثاث کشیاسباب کشی

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران و شمیرانات